Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın bey efendi, eğer söz konusu kişiler aynı aynı ise, bahsettiğiniz kişi 2017 de malum siteden gerçek para karşılığı 250 m değerinde Yang satın almıştır. Ben vazifem gereği işlem yapınca böyle ağır sözleri mi hak ediyorum ? Sözleriniz çok zoruma gitti, çok alındım, hiç yakıştıramadım sizlere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blasie -- 20 Aralık 2018; 5:0:35 >
  • Sizden rica etsem bu kadar hakaret etmeden önce o "dalga geçer gibi" dediğiniz cevapları gösterebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşın bahsettiği kişi benim arkadaşlar, beni bilen bilir metin2sg den beri birkaç yıla kadar buralardaydım, Painkiller kardeşim varken beraberdik forumda.Hudut bu kadar gerek yoktu olayı büyütmeye ama Blasie gerçekten hakkımı helal etmiyorum ssleri yayınlamamı istiyorsan yayınlarım.
    Benim ana hesaplarım 2-3 yıldır yatıyor ve çok şükür 250m e ihtiyacım yok.Şuan bile kalan hesaplarlardan 500m vereyim sana Blasie(buarada hudut güzel bir konuya parmak basmış,madem suçum sabitte hesapların hepsini neden banlamadınız ?sadece item dolu hesaplar gitmiş gerisi duruyor.),hem belki başkalarına çökmezsiniz.
    Bu konuyu buraya hiç getirmeyecektim ama bi yönden iyi olmuş arkadaşın yazması.Hesapları açın diye uyarıyorum sizi, özür dileyip açmanızı talep ediyorum sadece(açmayacağınızı biliyorum saf değilim tabiki).Oda oynamak için değil bu saatten sonra zor oynarım,maksat adalet yerini bulsun.
    Sadece haksız yere yapılan bu muameleyi herkesin görmesi ve bilmesi adına yazıyorum.
    @Blasie Kanıtlarını bekliyorum buarada.Malum site falan demişsin gösterde millet görsün nerden nasıl aldığımı ? Burda belki çoğu kişi yapmıştır ve yapıyordur ama siz tutup en olmayacak insanı seçtiniz.Alacak değil satacak birçok item ve hesabım varken boş boş duruyodu kaç zamandır.Yapacak olsam onlara yapardım ne yapmayı düşünüyorsam.
    Kısacası bel bağlanacak bir halde değiller. adaletli değiller, kanıt sunamıyorlar, sadece boş lafla hesap banlıyorlar.Eskiden en azından whatsapp mesajlarından falan banlıyordunuz bizim arkadaşları.Ne oldu onu da mı bulamadınız ? Akitasa devrettiğin olayda akitas cevap bile veremedi buarada Blasie.
    Konuşacak çok şey var ama beni bilen bilir boş lafa gerek yok.
    Hakkımı helal etmiyorum bunu bilin yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoMuTa -- 20 Aralık 2018; 15:2:8 >

• NoMuTa kullanıcısına yanıt
    Ya bırak abi Allah aşkına bunların bu saçma sapan işlerinden bıktık.Şuraya gelip iki oyun oynayıp stres atalım diyoruz ama gel görki insanı tilt ediyorlar.Neyi büyüttüm az bile.
    Oynayasım kalmadı şuan bu son damla oldu şahsen.Daha birkaç post üstte bunlara destek olan bizdik adaleti sağlayın diye..
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Belki bir yanlışlık olmuştur ama sanmıyorum ki oyunun bu kadar online'a ihtiyacı olduğu dönemde seni öylesine banlasın :) RMT'ye kılıf uydurmaya gerek yok ki zaten bunun cezasını en büyük çekenlerden biri de benim. Ayrıca nerede 20T'lik birikimi varmış.

Tekrar diyorum bir yanlışlık olmuştur eyvallah ama bana über mantıksız geldi bu iddialarınız. Bence de oynamayın artık rubinuma falan geçin biraz temizlensin konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SequentiaL

Belki bir yanlışlık olmuştur ama sanmıyorum ki oyunun bu kadar online'a ihtiyacı olduğu dönemde seni öylesine banlasın :) RMT'ye kılıf uydurmaya gerek yok ki zaten bunun cezasını en büyük çekenlerden biri de benim. Ayrıca nerede 20T'lik birikimi varmış.

Tekrar diyorum bir yanlışlık olmuştur eyvallah ama bana über mantıksız geldi bu iddialarınız. Bence de oynamayın artık rubinuma falan geçin biraz temizlensin konu.
    Kardeşim tamam sen öyle düşünebilirsin , sen çok mantıklı bir insan değilsin zaten ki sana mantıklı gelsin.Seni azçok tanıyorum ban falanda yedin, sen yapıyorsun diye milletide yaftalama lütfen.Konunun muhattabı belli, kanıtını sunsa ne diyebilirim ona karşı ? Kendime güveniyorum ki geldim buraya.
    Buarada oyna yeni başlayanların tepkisini anlıyorum oynamak istiyosunuz böyle şeyler duymak hoşunuza gitmiyor ama bilmeden konuşmak kadar kötü bir durum yok.Kişi kendinden bilir işi derler işte boşa değil bu atasözlerimiz..

• SequentiaL kullanıcısına yanıt
    Bu adam online değilki kardeşim kaç kere yazdık tekrar geri dönecekti diye.Bunu dahi anlamadan konuşuyosun yani helal ne deyim sana şimdi
    Neyse sulandırmada ne kanıtı varsa sunsun arkadaşta yaptıysa özür dilemesini bilir kabulde eder.Ben kefilim şahsen.O yaptıysa ve kkanıtlanırsa benimde tüm hesaplarım banlanabilir.
  • Öncelikle cümleme "Sayın bey efendi, eğer söz konusu kişiler aynı aynı ise" şeklince başlamıştım vurgulamak isterim. Yüzlerce kişinin içerisinden sizin kim olduğunuzu nereden bilebilirim de bana bu şekilde ithamlarda bulunuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoMuTa

Kardeşim tamam sen öyle düşünebilirsin , sen çok mantıklı bir insan değilsin zaten ki sana mantıklı gelsin.Seni azçok tanıyorum ban falanda yedin, sen yapıyorsun diye milletide yaftalama lütfen.Konunun muhattabı belli, kanıtını sunsa ne diyebilirim ona karşı ? Kendime güveniyorum ki geldim buraya.
    Buarada oyna yeni başlayanların tepkisini anlıyorum oynamak istiyosunuz böyle şeyler duymak hoşunuza gitmiyor ama bilmeden konuşmak kadar kötü bir durum yok.Kişi kendinden bilir işi derler işte boşa değil bu atasözlerimiz..

Alıntıları Göster
    Bu mesajımı taşa tutulacağımı bile bile yazıyorum çünkü yeter artık yaptığınız lagaluga. Bir yanlışlık olmadıysa illa ki bir şey yapmışsındır, sen değil başkası girmiştir çarına ticaret yapmıştır bütün bunlar olasılık ama ben hiçbir şey yapmadım yine de RMT'den ban yedim diye ağlamak komik görünüyor adamın kişisel bir garezi mi var seni banlayacak ya Allah aşkına. 3.5 yıldır oynuyorum ne senin ne de Hudut34'ün oyunda cismini bir kere olsun görmedim, tek vasfınız konuda sağa sola çamur atmak.

Size cevap vermeyeceğim artık, haksız yere ban yemiş olsan bile oyunu oynamayıp konuya grup halinde musallat olmuşsunuz bir derdin varsa adam akıllı kanıtlarla ifade edersin millete ulan diye hitap etmek nasıl bir seviyesizlik? Oynayacaksanız oynayın, şikayetçiyseniz, beğenmiyorsanız geldiğiniz singapura geri dönün, hadi canım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SequentiaL

Bu mesajımı taşa tutulacağımı bile bile yazıyorum çünkü yeter artık yaptığınız lagaluga. Bir yanlışlık olmadıysa illa ki bir şey yapmışsındır, sen değil başkası girmiştir çarına ticaret yapmıştır bütün bunlar olasılık ama ben hiçbir şey yapmadım yine de RMT'den ban yedim diye ağlamak komik görünüyor adamın kişisel bir garezi mi var seni banlayacak ya Allah aşkına. 3.5 yıldır oynuyorum ne senin ne de Hudut34'ün oyunda cismini bir kere olsun görmedim, tek vasfınız konuda sağa sola çamur atmak.

Size cevap vermeyeceğim artık, haksız yere ban yemiş olsan bile oyunu oynamayıp konuya grup halinde musallat olmuşsunuz bir derdin varsa adam akıllı kanıtlarla ifade edersin millete ulan diye hitap etmek nasıl bir seviyesizlik? Oynayacaksanız oynayın, şikayetçiyseniz, beğenmiyorsanız geldiğiniz singapura geri dönün, hadi canım.

Alıntıları Göster
    tamam

• Blasie B kullanıcısına yanıt
    Tamam özelden yazıyorum şimdi sana , konuda rahatsızlık vermek istemem kimseye daha fazla.Ayrtıntısını yazayım oradan emin ol madem yüzlerce kişi varsa ki öyle bişey olacağını hiç sanmıyorum,swnin hepsi şahış olarak 200-300 ü hesap olarak 800 ü geçmiyor gördüğüm kadarıyla.
  • Sanırım arkadaşın kim olduğunu anladım. Öncelikle belirtmek isterim kendisinin 20 T gibi abartılacak seviyede ne ekipmanı ne de parası vardır. Kendisi Malum site üzerinden ve başka yollardan Yang almaktan değil tam tersine satmaktan engellenmiştir. Kişinin yaptığı satışlar aşağıdaki gibidir. Bu kişiden satın alan oyunculardan bir çoğu suçlarını itiraf etmişler, hatta bazıları görevini güzel yapıyorsun tebrik ederim tarzı cümleler de kullanmışlardır.

17 Ekim 2017 gerçek para karşılığı 2 adet 100 M Bar + 50 M Yang satmıştır.

Daha sonrasında "daha önce hiç girmediği" hesaplarındaki kalan parasını ve o "hiç oynamadığı" hesaplarını satmak için 4 Ocak 2018 tarihinde;
    Hesaplarındaki parayı bir araya toplamak için elinin altındaki düzinelerce hesaptan içinde para olanlardan değersiz bir hesabına 2.703.705.014 Yang aktarmıştır.

Daha sonrasında 18 Ocak 2018 tarihinde Elinin altındaki "düzinelerce" hesaptan birisini 700 M yang ile beraber bir başka oyuncuya satmıştır.

Ondan sonra da 23 Ocak 2018 tarihinde bir oyuncuya 300 M Yang satmıştır.

Daha sonrasında da geriye kalan para edecek hesapları ve eşyaları da satmaya kalkışınca da yakalanmıştır.

Yani tabiri caizse bey efendinin elinde ya daha önceden başkalarından satın aldığı ya da oyunu bırakan arkadaşlarının hediyeleri olan, satılmayı bekleyen düzinelerce hesap vardı. Bu hesaplar satılma amaçlı mail adresleriyle beraber satmak için (abc1, abc2, abc3 gibi) her biri farklı bir e-postaya kaydedilmişti.

Bu olay ile ilgili elimizde onlarca delil ve müşterilerin itirafları bulunduğu halde, aldığınız cevapların komikliğine değil, asıl sizin suçlu olduğunuz hâlde itiraz edip böyle hakaretler etmenize şaşırmalı. Olsun sizin ayıbınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blasie

Sanırım arkadaşın kim olduğunu anladım. Öncelikle belirtmek isterim kendisinin 20 T gibi abartılacak seviyede ne ekipmanı ne de parası vardır. Kendisi Malum site üzerinden ve başka yollardan Yang almaktan değil tam tersine satmaktan engellenmiştir. Kişinin yaptığı satışlar aşağıdaki gibidir. Bu kişiden satın alan oyunculardan bir çoğu suçlarını itiraf etmişler, hatta bazıları görevini güzel yapıyorsun tebrik ederim tarzı cümleler de kullanmışlardır.

Daha sonrasında "daha önce hiç girmediği" hesaplarındaki kalan parasını ve o "hiç oynamadığı" hesaplarını satmak için 4 Ocak 2018 tarihinde;
    Hesaplarındaki parayı bir araya toplamak için elinin altındaki düzinelerce hesaptan içinde para olanlardan değersiz bir hesabına 2.703.705.014 Yang aktarmıştır.

Daha sonrasında 18 Ocak 2018 tarihinde Elinin altındaki "düzinelerce" hesaptan birisini 700 M yang ile beraber bir başka oyuncuya satmıştır.

Daha sonrasında da geriye kalan para edecek hesapları ve eşyaları da satmaya kalkışınca da yakalanmıştır.

Yani tabiri caizse bey efendinin elinde ya daha önceden başkalarından satın aldığı ya da oyunu bırakan arkadaşlarının hediyeleri olan, satılmayı bekleyen düzinelerce hesap vardı. Bu hesaplar satılma amaçlı mail adresleriyle beraber satmak için (abc1, abc2, abc3 gibi) her biri farklı bir e-postaya kaydedilmişti.

Bu olay ile ilgili elimizde onlarca delil ve müşterilerin itirafları bulunduğu halde, aldığınız cevapların komikliğine değil, asıl sizin suçlu olduğunuz hâlde itiraz edip böyle hakaretler etmenize şaşırmalı. Olsun sizin ayıbınız...
    Bu yazıları yazmak için mi beklediniz ? hani ss hani kanıt *. Hesapların değerini ben yazmadım arkadaşım bildiği kadarıyla yazmış ki mablağ farketmeksizin doğru sayılabilecek kadar değerli eşya vardı.Yani 250m e muhtaç olunmadığı aşıkardı.Madem bu kadar itiraf kanıt varsa buyrun ss falan atın.
    Ben bunca zaman sizden kanıt istedim yapmadığımı belittim fakat ne bir kanıt gösterdiniz nede bir açıklama yaptınız.Bu ithamları ilk defa burada duyuyorum.
    Evet hesaplarım olduğu bilgisi doğrudur ve o hesaplardan bazılarının arkadaşlarımdan kaldığıda doğrudur.Fakat çarpıtarak buradaki insanlar gözünde haklı çıkmaya çalışıyordunuz.
    Ben kime ne satmışım hangi hesabımı satmışım ? Bunca zaman neden bekletmişim hiçbirşey yapmada. Elimdeki nakitleri nereye ve kime verdiğim zaten ortada, hiçbir itemimi satıp yanga dönüştürmedim. Sadece elimdeki nakitlerden oyunda afk olduğum dönemde kendi arkadaşlarıma veya onların tanıdıklarına verdim.Bunlardan herhangi bir para talebim olmadı.
    İftira dahi olsa kimsenin ss sini yollayamadınız ve şimdi 250m olayında kırdığınız potu bu şekilde mi kapatıyorsunuz ?

• quote:

Sanırım arkadaşın kim olduğunu anladım. Öncelikle belirtmek isterim kendisinin 20 T gibi abartılacak seviyede ne ekipmanı ne de parası vardır. Kendisi Malum site üzerinden ve başka yollardan Yang almaktan değil tam tersine satmaktan engellenmiştir. Kişinin yaptığı satışlar aşağıdaki gibidir. Bu kişiden satın alan oyunculardan bir çoğu suçlarını itiraf etmişler, hatta bazıları görevini güzel yapıyorsun tebrik ederim tarzı cümleler de kullanmışlardır.

heh beklenen cevap :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 20 Aralık 2018; 16:35:36 >

• quote:

:D bişey demiyorum ben daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 20 Aralık 2018; 16:50:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

:D bişey demiyorum ben daha

Alıntıları Göster
    Evet, canımız sıkıldıkça her gün rastgele bir insan seçip ...
  • quote:

Evet, canımız sıkıldıkça her gün rastgele bir insan seçip ...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar kurallar gereği adama hiçbir kanıt göstermeden banlama yetkisine sahiplermiş.Peki ne deyim aklımızla alayda etseler elden bişey gelmiyor.
  • Umarım arkadaşınızın hesabı ve daha önceki başarılı satışları size yeterli olur. Buyrun gelsin şimdi bu hesap bana ait değil desin. Ben size vermek istesem de veremeyeceğimi söylediğim halde küçük çocuklar gibi kanıt kanıt diye ağlayıp hakaretler edip insanı zorlayıp ne elde etmeye çalışıyorsunuz anlamadım ki...

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!
  • Ne kadar rezil insanlarsınız siz ya, senelerden beri oyundan parazit gibi beslenerek gerçek parayla Yang ve hesap sattınız. Şimdi yakalandınız, rahatınız bozuldu diye bu lafları mı hak ediyorum ben. Allah'ınızdan bulun, başka bi şey demiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blasie -- 20 Aralık 2018; 17:5:32 >
  • quote:

Umarım arkadaşınızın hesabı ve daha önceki başarılı satışları size yeterli olur. Buyrun gelsin şimdi bu hesap bana ait değil desin. Ben size vermek istesem de veremeyeceğimi söylediğim halde küçük çocuklar gibi kanıt kanıt diye ağlayıp hakaretler edip insanı zorlayıp ne elde etmeye çalışıyorsunuz anlamadım ki...

Evet çok belli aynı bizim arkadaşa benziyo tipi, kesin satıcı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 20 Aralık 2018; 17:10:7 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.