Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 29 Ocak 2018; 12:46:17 >
  • Oyunda online durumu nasıl? Yeni başlayanlar çok sıkıntı çekiyor mu? Başlamayı düşünüyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canoner17 kullanıcısına yanıt
    Online durumu iyi gidiyor-500-600 civarının altına düşmüyor gibi şuan, etkinliklerde 1k yı buluyor.
    Ayrıca yeni başlama konusundada oldukça kolaylık sağlayan bir server, gerek bkların hızlı hızlı okunabilmesi gerek mini boss sistemi olsun bunlar çok rahat bir başlangıç yapmaya olanak sağlıyor +olarak ta vote4coins sisteminin olması sayesinde temel ihtiyaç olan itemshop malzemeleri bedava elde edilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 17 Ocak 2018; 16:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canoner17

Oyunda online durumu nasıl? Yeni başlayanlar çok sıkıntı çekiyor mu? Başlamayı düşünüyorum da

Berbat , aman uzak dur. Emeklerine yazık olur. Gelecek vaaden , içinde oyuncu olan , biyoloğu ve skilleri 6 ay sürmeyen bir server bul kendine.

Online durumu:

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

İnanmayan açar bakar siteden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 18 Ocak 2018; 15:12:34 >

• arkadaşlar eclipse serverında skilleri p +75 büyülü keskinliği itemci sitesi üzerinden alabilirim fiyatta anlaşırız sıkıntı yok itemli itemsiz fark etmez kesin alıcıyım mesaj bekliyorum.

edit:ayrıca skilleri p 90+ bedenselde alabilirim satmayı düşünen varsa yazsın.

edit 2: kısaca farm yapılacak durumda skilleri iyi olan hesap satmayı düşünen yazsın :D

edit 3:charların şamanları varsa onlarada talibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonkayra67 -- 18 Ocak 2018; 16:20:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Oyunda online durumu nasıl? Yeni başlayanlar çok sıkıntı çekiyor mu? Başlamayı düşünüyorum da

Berbat , aman uzak dur. Emeklerine yazık olur. Gelecek vaaden , içinde oyuncu olan , biyoloğu ve skilleri 6 ay sürmeyen bir server bul kendine.

Online durumu:

Hocam madem ssler üzerinden gidiyoruz buda benden gelsin :)
    Server gayet oynamaya müsait ,senin yaşadıkların olaylar yüzünden objektif olmanı beklemiyorum ama bu kadar yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 19 Ocak 2018; 1:35:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

quote:

quote:

Online durumu:

Server gayet oynamaya müsait ,senin yaşadıkların olaylar yüzünden objektif olmanı beklemiyorum ama bu kadar yapma

Akşam 500e çıkması çok mu? Önemli olan orda günlük online. 3.3k. Daha düşük seviyede gördünüz mü womu? Geçenlerde 2.9a kadar düştü. En düşük rekorunu kırıp duruyor bakalım 2.5 u ne zaman görecek. Gayet objektifim. Olmayan bir şeyi mi söyledim? Bu devirde 6 ay biyolog , skill verilen server mı kaldı?
    Bak gm konusuna hiç girmedim ona girseydim haklıydın. Direkt olarak özelliklerden ve onlinedan bahsettim.
    Ben şahsen 1 charın biyoloğu için 6 ay , itemini dizmek için 1 sene tekrar uğraşmak istemiyorum. Bu hatayı 1 kere yaptım , insanlara ders olsun diye burdan yazıyorum. Siz yapmayın. Boş. Eskisi gibi pvp falanda kalmadığı için tamamen amaçsız. P2w likten de bahsedeyimmi? Turnuva olduğu için bugün tekrar indirdim oyuna bir bakayım diye. Pazarımdaki farmlanan itemler yarı fiyatına düşmüş. Gel gör ki pvp itemler 2-3 kat pahalanmış. Efsun nesnesi falanda pahalı. 8 ay öncesiyle kıyaslıyorum. 1-20 t lik pvp itemler , 5-50t lik simyalar var. Hanginiz günde kaç kk kasabiliyor? Kaç yıl farmlayıp bu itemleri alabileceksiniz? Ben söyliyim hiçbir zaman alamayacaksınız, bu adamlar sizi her zaman kesecek. Nasıl mı? Her birisi onlarca defa rmt yaptı. Kimisi 1000lerce euroluk dc çekti. Aralarında tek tük emeğiyle yapmışlar var. Ama 2-3 sene farmladılar.
    Başlayacak olanlar bunları bilsin. Türklerin çoğu zaten kısa vadeli oynuyor. Hiçbir şey elde edemeden 40-50 hadi bilemedim 70-75 lvlda bırakıyor. Bu zamanı farklı serverlarda harcarsanız en azından bazı şeyleri başarabilirsiniz. Pvp dahi yapabilirsiniz. Womda ise mükemmel itemleriniz olmadan hiçbir şey yapamazsınız pvpde. Gelip kafanıza 30k ruh vuruşu çakar birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 19 Ocak 2018; 4:59:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Online durumu:

Akşam 500e çıkması çok mu? Önemli olan orda günlük online. 3.3k. Daha düşük seviyede gördünüz mü womu? Geçenlerde 2.9a kadar düştü. En düşük rekorunu kırıp duruyor bakalım 2.5 u ne zaman görecek. Gayet objektifim. Olmayan bir şeyi mi söyledim? Bu devirde 6 ay biyolog , skill verilen server mı kaldı?
    Bak gm konusuna hiç girmedim ona girseydim haklıydın. Direkt olarak özelliklerden ve onlinedan bahsettim.
    Ben şahsen 1 charın biyoloğu için 6 ay , itemini dizmek için 1 sene tekrar uğraşmak istemiyorum. Bu hatayı 1 kere yaptım , insanlara ders olsun diye burdan yazıyorum. Siz yapmayın. Boş. Eskisi gibi pvp falanda kalmadığı için tamamen amaçsız. P2w likten de bahsedeyimmi? Turnuva olduğu için bugün tekrar indirdim oyuna bir bakayım diye. Pazarımdaki farmlanan itemler yarı fiyatına düşmüş. Gel gör ki pvp itemler 2-3 kat pahalanmış. Efsun nesnesi falanda pahalı. 8 ay öncesiyle kıyaslıyorum. 1-20 t lik pvp itemler , 5-50t lik simyalar var. Hanginiz günde kaç kk kasabiliyor? Kaç yıl farmlayıp bu itemleri alabileceksiniz? Ben söyliyim hiçbir zaman alamayacaksınız, bu adamlar sizi her zaman kesecek. Nasıl mı? Her birisi onlarca defa rmt yaptı. Kimisi 1000lerce euroluk dc çekti. Aralarında tek tük emeğiyle yapmışlar var. Ama 2-3 sene farmladılar.
    Başlayacak olanlar bunları bilsin. Türklerin çoğu zaten kısa vadeli oynuyor. Hiçbir şey elde edemeden 40-50 hadi bilemedim 70-75 lvlda bırakıyor. Bu zamanı farklı serverlarda harcarsanız en azından bazı şeyleri başarabilirsiniz. Pvp dahi yapabilirsiniz. Womda ise mükemmel itemleriniz olmadan hiçbir şey yapamazsınız pvpde. Gelip kafanıza 30k ruh vuruşu çakar birisi.

Benim kastettiğim kısmı :"Berbat , aman uzak dur. Emeklerine yazık olur" kısmı zaten hocam, diğer söylediklerin eleştiri olarak alınabilir ama bu kısmı farklı biraz.Zamanında seni desteklediğimizi hatırlarsın,yapılan hataları yüzlerine vurduk elimizden geldiğince, yalnız bu konu sonuçta wom2 konusu ve iyi taraflarından da bahsetmek gerekli.
    Wom2 kaç yıldır açık ve piyasada ilkleri gerçekleştirmiş bir sw,mesela şuan offline pazar diye bir olayı kullanıyorsak bu wom2 sayesinde oldu.İlk offline pazar sistemi bu sw den geldi.Yönetimler dalgalı zamanlar geçirebilir ve buna tepki konulabilir ama bu tepkilerin ardından yiğidi öldürüp hakkını vermemizde gerekir.Online durumu konusunda da biliyorsunuz ki romanları global sw ye birleştirseler 1,5-2k online olabilir ama adamlar biz rahatça oynayalım diye ro lardan kurtardılar bizi.Eksik yanları olsada mesela laptoplarda harici ekran kartını kullanan ender swlerden biridir wom2 , isterseniz deneyebilirsiniz,metin2 tr dahil diğerlerinin %99 u entegre ekran kartında çalışıyor.
    Kaliteli ve yüksek stabilizasyona sahip bir sw wom2 , şuan güncellemelerden biraz geri kaldı ama halledilmeyecek sorunlar değil bunlar.
    Mesela Rubinummt2 de 2-2,5 k online var ama bug+hile+hata ne ararsan bunların hepsi var ve siz daha o sw ye gitmeden biz bu sorunlarla boğuşuyorduk, orda 105 level ayyıldızlı(bilirsin oyunun en değerli kostümü) full hesabımı devrettim ben oyun 1 ay kapalı kalınca.
    Wom2 de hiç böyle birşey oldu mu ? Ben baştan beri oynayan biri olarak hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 19 Ocak 2018; 14:38:42 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Online durumu:

Benim kastettiğim kısmı :"Berbat , aman uzak dur. Emeklerine yazık olur" kısmı zaten hocam, diğer söylediklerin eleştiri olarak alınabilir ama bu kısmı farklı biraz.Zamanında seni desteklediğimizi hatırlarsın,yapılan hataları yüzlerine vurduk elimizden geldiğince, yalnız bu konu sonuçta wom2 konusu ve iyi taraflarından da bahsetmek gerekli.
    Wom2 kaç yıldır açık ve piyasada ilkleri gerçekleştirmiş bir sw,mesela şuan offline pazar diye bir olayı kullanıyorsak bu wom2 sayesinde oldu.İlk offline pazar sistemi bu sw den geldi.Yönetimler dalgalı zamanlar geçirebilir ve buna tepki konulabilir ama bu tepkilerin ardından yiğidi öldürüp hakkını vermemizde gerekir.Online durumu konusunda da biliyorsunuz ki romanları global sw ye birleştirseler 1,5-2k online olabilir ama adamlar biz rahatça oynayalım diye ro lardan kurtardılar bizi.Eksik yanları olsada mesela laptoplarda harici ekran kartını kullanan ender swlerden biridir wom2 , isterseniz deneyebilirsiniz,metin2 tr dahil diğerlerinin %99 u entegre ekran kartında çalışıyor.
    Kaliteli ve yüksek stabilizasyona sahip bir sw wom2 , şuan güncellemelerden biraz geri kaldı ama halledilmeyecek sorunlar değil bunlar.
    Mesela Rubinummt2 de 2-2,5 k online var ama bug+hile+hata ne ararsan bunların hepsi var ve siz daha o sw ye gitmeden biz bu sorunlarla boğuşuyorduk, orda 105 level ayyıldızlı(bilirsin oyunun en değerli kostümü) full hesabımı devrettim ben oyun 1 ay kapalı kalınca.
    Wom2 de hiç böyle birşey oldu mu ? Ben baştan beri oynayan biri olarak hatırlamıyorum.

Womun ilkleri gerçekleştirdiği bir gerçek. 1-2 yıl önce olsa bu yazıyı yazmazdım. Rubinum biraz buglu doğru ama hile yok ben görmedim. Ro serverı ile birleşse dahi o online ı göremez. Çünkü zaten oynayanların bir kısmı 2sini birden oynuyor. Birleşme işine bende çok umut bağlamıştım. Sol ve luna birleşsin diye en çok uğraşanlardan biriyim. Birleşti fakat çok da fayda etmedi. Hatta keşke birleşmeseydi. Lunadakiler marketin içine etti. 80-90a alınan 100 dc 2 katı oldu. Changerlar aynı şekilde. Çöp itemler dahi ateş pahası. Daha komiği ise eskiden saatte 60m kasılıyorsa şuan daha az. Oynamasam da hala takip ediyorum. Oynayan birçok arkadaşım var. Bu arada rubinum oynamıyorum sadece 1 ay oynadım beğenmedim çıktım. O da mecburiyettendi. Gerçekten adamakıllı server pek yok. Ama bu demek değilki wom2 süper , her şey mükemmel. Eski hesabı olanlar için hala oynanabilir ona bir lafım yok. Sonuçta bi ton emek var ,hala keyif alınıyorsa oynanır. Fakat benim lafım 0dan başlayacak olanlaraydı. Hiçbir rekabet şansları yok , o yüzden de tamamen zaman kaybı oluyor onlar için.
    Yeni özellikler açısından wom çok çok geride. Diğer serverlardaki özellikleri deneyimleyip ,benimseyen birinin tekrar wom oynayabileceğine inanmıyorum. Eski charlarını özleyenler hariç tabiki. En basitinden o pazar sistemi , aylarca süren biyolog , skiller, hızlı al sat , at görevleri, pet kasması, sol klikle item sürükleme , pazara diyelim kutsama koyuyorsun 500k yazdın 2. yi koyarken fiyatı hatırlıyor gibi saymakla bitmeyecek onlarca özellik var. Ve hiçbiri womda yok. Bunlar olmadan farmlamak tam bir eziyet. Oynarken hissetmiyorsun fakat bir kere deneyimleyen dediğimi anlayacaktır. Wom bile mecbur kaldı uzun süre güncelleme getirmiyordu. Son aylarda oyuncu sayısı iyice azaldığı için güncelleme yapmaya başladılar. O güncellemede gelen şeylerin yarısını wom forumuna yazmıştım ben. Zamanında yapmadılar , oyuncu kalmayınca yapıyorlar. İtem stackleme gibi şeyleri zaten diğer serverlardan aldılar. Ama hala çooook eksik var. O tren geçti ,bir daha asla eskisi gibi olamayacak wom.

Neyse demek istediklerim bunlardı. Amacım oynayanların hevesini kaçırmak değildi(hala varsa). Senin de aktif oynamadığını biliyorum.
    Maksat dhde konuyu görüp , başlayacak olanların bilgilenmesi. Tüm bunlara rağmen başlamak isteyene iyi oyunlar. Türkleri ezdirmeyin , hakime de asla güvenmeyin türkleri hiç sevmez kendisi. Ve aşırı takıntılı birisidir , bozuşmanızı da tavsiye etmem. Türkerkeği forumda onu hafif eleştirdi diye 2 ay sonra 15 gün banlamıştı. Hala aklıma gelince gülüyorum :D

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Genel eleştirilerinde haklısın hocam , mesela oyun sürümü olarak geride olması bizleri birçok amelece olayla karşı karşıya bırakıyor,bu konularda eksikler var evet yalnız ben bunca zamanki metin2 hayatımda en önemli olayın güven olduğuna kanaat getirdim artık, online sayısı artar azalır cart olur curt olur tabiki bunlarda önemlidir fakat bir yerden sonra arkana yaslandığında emeklerinin boşa gitmeyeceğinden emin olmak istiyorsun.
    Mesela wom2 de aktif değilken tr ve rubinum oynamıştım,Rubinumu anlatmama bile gerek yok,bir ara hergün geri sarmalar mı derssin, paralarının veya itemlerinin durup dururken yok olması mı , aklına gelebilecek tüm rezillikleri gördük fakat kolay bir yapısı olduğu için gidenin yeri çabuk doluyor orda.Hele ki Tr , lafta orijinal server ama bunca zaman yaşanılar fiyaskolar yetmedi daha geçen aylarda won bugu çıktı.Adamlar bildiğiniz bütün piyasayı silip süpürdü fiyatlar 1ken 10 oldu , yine olan emek verene oldu.zaten benimle beraber birçok oyuncuyuda kaybetti.Yinede bazılarına bi atasözü varya "bipen yaranıyor" oynayan yine oynadı çünkü alışmış adamlar butür şeylere.
    Wom2 nin butür bir vakası yok, sadece lanet olası gm kadrosu yüzünden oyuncu ile iletişim sıfıra indi biara.Hatalarını geç anlamaları yüzünden oyuncu sayısı düştü.Neyseki şuan gördüğümüz kadarıyla Shogun tekrar olaya el attı ve güncellemeler ardı ardına gelmeye başladı.Bence birkaç sağlam güncelleme ile birlikte(tabi kaliteden ödün vermeden)bu yaza hızlı bir şekilde yeni bir serverle girip piyasayı tekrar toparlayabilir.
    Hakim kardeşle çok işim olmadı ama sırf şu konuya kadar gelip güncellemeleri türkçeye çevirdiği ve paylaştığı için belli bir saygıyı hak ediyor.Herkesin yanlışları var,umarım bu yanlışlar artık hızlıca telafi edilir.
    Örneğin saçma sapan nedenlerden banlanan hesaplar yeniden açılabilir vs.
    Buarada şuan aktif olarak oynuyorum hatta yeni bir farm hesabı yaptım 42 lvl ateş ediyor :) 315 str li falan bineğini yaptım özelden ulaşmak isteyen ulaşsın beraber oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 20 Ocak 2018; 8:49:33 >

• v11.1 Güncellemesi

Merhabalar,

Sunucuyu v11.1 versiyonuna güncelledik, detayları şu şekildedir:

Gold Bar

Yeni Platinum Bar, 500.000.000 Yang değerinde.
    Gold Bar'lar NPC'ye satıldıklarında vergi alınmayacaktır.
    Platinum Bar'ın ikon tasarımı Silver Bar'dan ayrışması için değiştirildi.
    25/250 Milyon Yang Barlarının satış fiyatının bir miktar yanlış olması sorunu düzeltildi.

PvP

Disable Magic
    Artık Leadership süre bonusundan etkilenmemektedir.

Poisonous Cloud
    Artık yay takılmışken kullanılamaz.

Repetition Shot, Arrow Shower, Flaming Arrow, Toxic Arrow
    G1'den sonra hasar arttı (Tam olarak belirtmek gerekirse, G1'den sonra bu becerilerin olması gerekenden daha düşük hasar sağlamalarına sebep olan bir sorun düzeltildi).

Christmas Cookie'ler artık Liquid Potion'lar ile aynı anda kullanılamaz.

Dojang / Sınırlandırmalı Lonca Savaşları artık haritaya girişten itibaren izin verilmemiş karakter etkilerini devre dışı bırakır (Liquid, Cookie, Balık ve türevleri).
    Oyuncu haritayı terk ettiğinden itibaren etkiler kalan süre boyunca devam eder.

Christmas Cookie, Grilled Smelt, Angel's Blessing
    Artık Strict seviye Lonca Savaşı eşya sınırlandırmalarında yer almaz.

Grilled Smelt artık Moderate seviye Lonca Savaşı eşya sınırlandırmalarında yer almaz.

Kostümler

Pumpkin Tuxedo, Pumpkin Dress, 2017 Christmas Kostümleri, Hong-Hae Kostümleri
    Kostüm penceresine eklendi.
    Fanged Helmet artık pazarlarda aratılabilir.

Yeni Karakter Seçme Penceresi

Geliştirici Notları: Karakter seçme penceresine biraz daha yenilik getirmeyi planlıyoruz, yakın gelecekteki güncellemelerde bazı ek iyileştirmeler (ve yeni arkaplanlar!) ile karşılaşabilirsiniz.

Potion

Red Potion (M) genel düşüşü büyük miktarda azaltıldı.
    Red Potion (L) genel düşüşü orta miktarda azaltıldı.
    Blue Potion (M) genel düşüşü az miktarda azaltıldı.

Geliştirici Notları: Herkese gereğinden çok fazla iksir düşüyor! Bu tam dikkat göstereceğimiz bir dengeleme düzenlemesi, ancak tüm canavarlar günde yarım milyondan daha fazla iksir düşürüyor. Canavarlar ve metinlerden düşen iksirleri kaldırmıyoruz, ancak, bu oyunun dünyasındaki rastgele bir canavarı öldürmenin sonucu düşebilecek iksir ihtimaline dair bir düzenlemedir.

Genel

Oyundaki birçok zehirli becerinin düşmanları aslında zehirlememesi sorunu düzeltildi.
    Birden fazla oyuncunun aynı anda Naaga sandığına tıklayabilmesi önlendi.
    Aphotic Shield azami süresi artık Berserk ile aynıdır, beceri P iken 3 dakikaya yakın.
    Pet türünü değiştirme sırasında Fidelity kaybedilmesi tamamen kaldırıldı. Pet türünü değiştirdiğinizde Fidelity özelliğinizin miktarı aynı kalır.
    Petlerin Hunger özelliğinin eski petlerin çoğunda çalışmaması sorunu düzeltildi.
    Pazar kapatmanın 3. ve 4. envanter sayfalarındaki boş yuvaları hesaba katmaması sorunu düzeltildi.
    Kenki artık Toxic Weaponry görevinde 10 veya 20 Snake Steel Arrow düşürür. Genel görev gidişatı iyileştirmesi.
    Köyler yılbaşı görünümünden normal görünümlerine geri döndü.
    Exchange Gifts tuşu kaldırıldı.
    Emperor's Jewel görevi kaldırıldı.
    Naaga Zindanı hikaye görevi artık 60. seviye üstü oyuncular için gizlenmiştir.
    Shoes of Wind (Bound) ikonu üzerine eşyanın hesaba bağlı olduğu belirteci eklenmiştir.
    Renkli Bonus Changer'ların ve Novice Memo kağıtlarının eşya tanımları ve hata pencereleri doğru seviye ve sınırlandırmaları belirtecek şekilde düzeltildi.
    Başarım penceresinin açılmamasına sebep olan bazı ünvanlar düzeltildi.
    Bunun bir sonucu olarak herkesin mevcut seçili başarım ünvanı resetlendi ve tekrar seçilmelidir.
    Bir takım canavarların köylerde doğru yerlerde ve sayılarda doğmaması sorunu düzeltildi.

Sevgilerle,
    WoM2 Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimo -- 21 Ocak 2018; 17:42:38 >

• quote:

Genel eleştirilerinde haklısın hocam , mesela oyun sürümü olarak geride olması bizleri birçok amelece olayla karşı karşıya bırakıyor,bu konularda eksikler var evet yalnız ben bunca zamanki metin2 hayatımda en önemli olayın güven olduğuna kanaat getirdim artık, online sayısı artar azalır cart olur curt olur tabiki bunlarda önemlidir fakat bir yerden sonra arkana yaslandığında emeklerinin boşa gitmeyeceğinden emin olmak istiyorsun.
    Mesela wom2 de aktif değilken tr ve rubinum oynamıştım,Rubinumu anlatmama bile gerek yok,bir ara hergün geri sarmalar mı derssin, paralarının veya itemlerinin durup dururken yok olması mı , aklına gelebilecek tüm rezillikleri gördük fakat kolay bir yapısı olduğu için gidenin yeri çabuk doluyor orda.Hele ki Tr , lafta orijinal server ama bunca zaman yaşanılar fiyaskolar yetmedi daha geçen aylarda won bugu çıktı.Adamlar bildiğiniz bütün piyasayı silip süpürdü fiyatlar 1ken 10 oldu , yine olan emek verene oldu.zaten benimle beraber birçok oyuncuyuda kaybetti.Yinede bazılarına bi atasözü varya "bipen yaranıyor" oynayan yine oynadı çünkü alışmış adamlar butür şeylere.
    Wom2 nin butür bir vakası yok, sadece lanet olası gm kadrosu yüzünden oyuncu ile iletişim sıfıra indi biara.Hatalarını geç anlamaları yüzünden oyuncu sayısı düştü.Neyseki şuan gördüğümüz kadarıyla Shogun tekrar olaya el attı ve güncellemeler ardı ardına gelmeye başladı.Bence birkaç sağlam güncelleme ile birlikte(tabi kaliteden ödün vermeden)bu yaza hızlı bir şekilde yeni bir serverle girip piyasayı tekrar toparlayabilir.
    Hakim kardeşle çok işim olmadı ama sırf şu konuya kadar gelip güncellemeleri türkçeye çevirdiği ve paylaştığı için belli bir saygıyı hak ediyor.Herkesin yanlışları var,umarım bu yanlışlar artık hızlıca telafi edilir.
    Buarada şuan aktif olarak oynuyorum hatta yeni bir farm hesabı yaptım 42 lvl ateş ediyor :) 315 str li falan bineğini yaptım özelden ulaşmak isteyen ulaşsın beraber oynarız.

Dediklerine katılıyorum sadece şunu ekliyim. Shoguna el atmış falan değil. Adam ilgilenmiyor , umrunda değil wom. Kendisine ulaşmanız dahi imkansıza yakın, denediğim için biliyorum. Ben olsam bende ilgilenmezdim. Hiç ilgilenmeden ufak ufak para kazanmaya devam ediyor daha ne olsun. Foruma son girişi.

Bundan önce de 8 ay önce mi ne girmişti. Ondan önce de 4-5 ay. 2 senede toplam 3-4 kez girdi öyle söyliyim.

Hakimin çevirileri hakkında da şunu söyliyim. Adamın mesleği bu. Saatlik 8-9 euro alıyordu artmadıysa. Almıyorsa yalanlasın beni. Diğer hiçbir pvp server gmlerine para vermiyor. Comalar bile almıyor bir çoğunda. Her ay 3-5 cümle çevirmek çok zor olmasa gerek. Geri kalan zamanlarında ise Türkleri banlıyor :D Türk oyuncu kalmadığı için pek girmiyor sanırım , banlayacak kişi bulamıyordur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 21 Ocak 2018; 19:38:34 >

• Hakimo kullanıcısına yanıt
    bineklere skin olarak manu basabilme + silah fişleri + kuşaklar + pazar kurmadaki zorlukların giderilmesi vb türünden , hayatımız kolaylaştırıcı yenilikler bekliyoruz hocam, iletirseniz sevinirim,ticket atmak isterim ama hiç uğraşamıycam :)
  • quote:

quote:

Dediklerine katılıyorum sadece şunu ekliyim. Shoguna el atmış falan değil. Adam ilgilenmiyor , umrunda değil wom. Kendisine ulaşmanız dahi imkansıza yakın, denediğim için biliyorum. Ben olsam bende ilgilenmezdim. Hiç ilgilenmeden ufak ufak para kazanmaya devam ediyor daha ne olsun. Foruma son girişi.

Bundan önce de 8 ay önce mi ne girmişti. Ondan önce de 4-5 ay. 2 senede toplam 3-4 kez girdi öyle söyliyim.

Hakimin çevirileri hakkında da şunu söyliyim. Adamın mesleği bu. Saatlik 8-9 euro alıyordu artmadıysa. Almıyorsa yalanlasın beni. Diğer hiçbir pvp server gmlerine para vermiyor. Comalar bile almıyor bir çoğunda. Her ay 3-5 cümle çevirmek çok zor olmasa gerek. Geri kalan zamanlarında ise Türkleri banlıyor :D Türk oyuncu kalmadığı için pek girmiyor sanırım , banlayacak kişi bulamıyordur .

Foruma girişini bilemem hocam ama butür güncelleme olaylarında etkisi mutlaka vardır eminimki, tabiki herkes durduğu yerden para kazanmak ister ama daha fazla neden kazanmak istemesinki, zaten zamanında yapmadıkları işler değil, yenilik wom2 den soruluyordu eskiden.
    Artk bence anladılar el atmak gerektiğini,kapsamlı güncellemeler gelmeye devam edecek gibi geliyor, Hakim kardeşimide bizi aydınlatmaya davet ediyorum, wwom2 için umutlu olmalı mıyız hakim ? hard yenilikler gelecek mi ? yaza yeni sw düşünülüyor mu ? Bunlara cevap verirsen seviniriz,sw yi ayağa kalldırma niyetiniz varsa bizde destek oluruz elimizden geldiğince.

• quote:

quote:

quote:

Foruma girişini bilemem hocam ama butür güncelleme olaylarında etkisi mutlaka vardır eminimki, tabiki herkes durduğu yerden para kazanmak ister ama daha fazla neden kazanmak istemesinki, zaten zamanında yapmadıkları işler değil, yenilik wom2 den soruluyordu eskiden.
    Artk bence anladılar el atmak gerektiğini,kapsamlı güncellemeler gelmeye devam edecek gibi geliyor, Hakim kardeşimide bizi aydınlatmaya davet ediyorum, wwom2 için umutlu olmalı mıyız hakim ? hard yenilikler gelecek mi ? yaza yeni sw düşünülüyor mu ? Bunlara cevap verirsen seviniriz,sw yi ayağa kalldırma niyetiniz varsa bizde destek oluruz elimizden geldiğince.

Öncesinde hergün foruma girip oyuncularla konuşuyormuş, inceledim. Eski oyuncuların tamamı da böyle söylüyor. Womun forumu baya aktif, oyuncularla etkileşim çok fazla diğer svlerle kıyasladığımda. Bu hala böyle. Yani oyuna giriyor foruma girmiyor değil. Adamın başka projeleri var. Muhtemelen daha karlı bir iş yapıyorki womla uğraşmıyor. Uğraşsa 1-2k fazla online olacak belki ama adam demekki daha büyük işler peşinde. Yeni server açma planları olduğunu biliyorum. Forumda ifşalanmıştı, sonrasında hemen kilitlediler konuyu.
    Hakim bir şey bilmiyor , boşuna soruyorsun ona :D Ona bir bilgilendirme yapmıyorlar , en alt gm serverdaki. K.b hakim biraz gömüyorum ama gerçek bu. Dün lonca turnuvası sonrası gmler vs oyuncular savaş yaptılar. İzledim , hakim orda bile yoktu :D
    Bi de ss atayım size, konuda ss atan kalmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 23 Ocak 2018; 3:50:44 >

• Zamanında günlük 7-8 saat oynadığım şaheser server ancak yönetim sıkıntıları yüzünden çok oyuncu kaybetmiş server. Geçen hafta tekrar bir bakayım belki bir değişiklik vardır ümidiyle girdim ama hala aynı, eventler hariç oyuncuya sunulan bir farm yolu yok.. sadece 90+ lvllerin tutunabileceği bir server. Ama şu bir gerçek server çok kaliteli, özellikle luna açıldığı zamanlar harikaydı.. keşke hakim günlük 30-40 oyuncu banlamasaydı (suçlamıypruö işini yapıyordu), şu an daha fazla bir türk kitlesi olurdu, hala oynayan bir tek türk BvS var galiba geçen oyundaydı.. oda zaten bir araba parası basmıştır bir kere farm yaparken görmedim adam Lunanın başından buyana günlük 10 saat map 1’de duruyor (takılıyorum halil)

Servere puanım 10 üzerinden 7

Yeni başlayan arkadaşlar BvS ve Megatron dan yardım alabilirler ikiside türk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bekleriz arkadaşlar,şuan rubinumdayız ama her sw için bölümümüz var , anlık iletişim ve muhabbet için iyi olur diye düşündük , bekleriz.
    [DH]LONCASI Discord Kanal Link:https://discord.gg/yBU5vQE
  • v12.0 Güncellemesi

Merhabalar,

Oyun 10 Şubat 2017 tarihinde v12.0 versiyonuna güncellenmiştir, içeriği şu şekildedir:

Patcher

Etkinliklerin gözükmemesi sorunu düzeltildi.
    Bir dosya doğru şekilde yüklenmediğinde sebebinin büyük ihtimalle başka bir client'in açık olması olduğu bildirilecek.

Oyun

Genel

Eşyaların toplanması sırasındaki gecikme önemli ölçüde azaltılmıştır.
    Evlilik için mümkün olan maksimum seviye farkı 30 seviyeye yükseltilmiştir.
    Pet açlığı artık iki kat daha hızlı artmaktadır.
    Blessing Scroll artık 40. seviyenin altındaki canavarlardan eskiye göre biraz daha fazla düşmektedir.

Kostümler:
    Kostümler iki cinsiyet tarafından giyilebildiğinden beri işlevi kalmayan kadın versiyonu kostümler pazar aramasında çıkmayacaktır.
    Birçok kostüm düzgün şekilde kostüm penceresine eklenmiştir, Pumpkin Costume dahil.
    Ücretsiz kostümler artık giyildikten sonra hatalı olarak kaybolmayacaktır.

Eğer bir fısıldama mesajı yanlış büyük/küçük harf kullanılarak gönderilmişse artık yeni bir mesaj penceresi oluşturmayacaktır.

Bestial Maniac, Bestial Archer ve Bestial Specialist artık Green Bonus Changer düşürme şansına sahiptir.

Artık 2x Green Bonus Changer düşürür:
    Tigris' Chest
    Bera's Chest
    Scrofa's Chest
    Lykos' Chest

Artık 2x Bonus Changer düşürür:
    Ice Witch
    Captain Shrack
    Elite Giant Ogre
    Brutal Bone Face
    General Kappa
    Supreme Gnoll Fighter
    General Lobster
    Rakshasa

Oyuncular & PvP

Vitality Stone artık Dojang içerisinde kullanılamaz.
    Palm of Critical ve Palm of Pierce etkisi artık Dojang içerisinde veya Moderate sınırlandırılmış lonca savaşlarında aktif olamaz.

Dragon God Attack:
    Artık büyülü becerileri de etkiler.

Disable Magic artık Dispelling Brand adını taşır:
    Dispelling Brand'den etkilenen oyuncular o sırada %10 artmış PvP hasarı yapar.

Berserk:
    Hareket Hızı efsunu Pierce Boost efsunu ile değiştirilmiştir.

Ghost Attack:
    Hasarı %50 artmıştır.

Şamanların etkilediği maksimum hedef sayısı yükseltilmiştir:
    Flying Talisman: 5 -> 10
    Inferno: 10 -> 20
    Dragon Roar: 15 -> 25
    Lightning Strike: 5 -> 10
    Thunder Bolt: 15 -> 25
    Lightning Claw: 7 -> 12

Düzeltmeler

"The Empty Sea" başarımının elde edilmesinin mümkün olmaması sorunu düzeltildi.
    Dark Dragon haritalarında ulaşılamayan canavar doğma noktaları düzeltildi.
    Toxic Weaponry görevinin teslim sorunları düzeltildi.
    Bazı araç çubuklarının düzgün çalışmaması düzeltildi.
    Angel's Blessing'in çalışmamasına sebep olan sorunlar düzeltildi.
    Köylerdeki bazı NPClerin konumları ve yönleri düzeltildi.
    Karakter seçme ekranındaki birçok sorun düzeltildi.
    Bazı araç çubuklarının yertutucularla yenilenmemesi sorunu düzeltildi.

Sevgilerle,
    WoM2 Ekibi.

Sırada neler var?

Sevgililer Günü Etkinliği, 14 Şubat 02:00 Türkiye Saati'nden 17 Şubat 02:00 Türkiye Saati'ne dek!

Daha genel bir not olarak, arkaplanda birçok konuda çalışmalarımız devam ediyor, bu ay birkaç yeni güncelleme planlanmaktadır, sıralanları (bunlarla sınırlı olmamakla birlikte) içermektedir:

Bonus Changer'lar üzerinde ileri değişiklikler.
    Razador ve Azrael ödüllerinde değişiklikler.
    Silk Bundle eşya yerine etki olacak şekilde yeniden işlevlendirilecek.
    Yeni içerikler.
    [Ve daha fazlası...]

• Hakimo kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam discord kanalımıza da bekleriz.İyi çalışmalar.
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Sevgililer Günü Etkinliği 2018

Bu sene Sevgililer Günü Etkinliği'ne bir değişiklik getiriyoruz.
    Çılgın pembe tilkiler artık yok... Çılgın ve pembe olan... HERŞEYE rastlayabileceksiniz!

Bu doğru, "Cupid" için "Elixir of Harmony" aradığınız görevinizde büyülenmiş her türde canavara rastlayabilirsiniz (canavarların etrafını saran pembemsi parlayan bulut ile tespit edilir). Onları yakalayın ve yardıma muhtaç "Cupid"e lazım olan "Harmony"den elde edin!

Sevgililer Günü görevinize Captain'dan başlayabilirsiniz.

...Ama burada bitmiyor! Büyülenmiş canavarlardan "Cupid's Arrow" düşürebilir ve onları karşı cinsten oyunculara karşı kullanabilirsiniz, size vurulacaklar! Diğer oyuncularla takılmak çok hoş, değil mi? Bu onlar için iyi gelecek ve size "Cupid's Arrow" ile vurulan her oyuncu kısa bir süreliğine güç artışı ile canlanır.

Hepsine ek olarak, özel bir kişi için düşürmeye çalışacağınız içerisinde güzel ve ferahlatıcı ödüller bulunan "Valentine's Box"da etkinlik boyunca düşürülebilir olacaktır.

Sonuncu ama bir o kadar da önemli olarak, sadece Sevgililer Günü'ne özel olarak Nesne Market'te seksi ve şık bir kostüm setini tanıtıyoruz! Etkinliğe özel bu köstümlere göz gezdirmeyi unutmayın, sevgilinizde kalıcı bir etki uyandırmak için bu kostümlerden alabilirsiniz.

Etkinlik 14 Şubat 2018 02:00 Türkiye Saati'nde başlayarak 16 Şubat 2018 01:59 Türkiye Saati'ne kadar devam edecektir. Etkinliği bu sefer Sevgililer Günü'nde çok meşgul olan oyuncularımızın (ne şanslısınız!) da etkinliğe katılıp eğlenebilmeleri için 3 gün devam ettirmeye karar verdik.

Aşkla,
    WoM2 Ekibi.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.