Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Facebook sayfasına mesaj atabilirsin.Gm sürekli kontrol ediyor.https://www.facebook.com/wom2social

Bu arada 73 tane antik birikti.İtem eksiğim yok.Yakında 75'e kasacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPraios

quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Şu genel yargıya bir türlü anlam veremiyorum.Anlık 500 oyuncu nasıl düşük oluyor? 3k kişide 24 saat içinde online olmuş.Exp,moonlight vb. eventlerinde örümcek zindanının her odası dolu oluyor.Haftada bir yapılan savaşlara katılım çok iyi.Ayrıca 2 ay öncesinde 300-400 kişi arasında gidip gelirken şimdi 500 e çıktı.Yani yaza yaklaştıkça online sayısı artıyor.

Metin kes,balık tut,maden kaz,ticaret yap... Hepsinin getirisi var.Ayrıca Türk oyuncu sayısı da gayet fazla.

Hocam öncelikle çoğu serveri ayakta tutan şey ticarettir.500 Online gibi bir rakamda da ne denli ticaret yapılabilir muamma.Şuanki pazarların %75 i yüksek level oyunculara yönelik pazarlar oldugunu düşünüyorum , bu şekilde olunca da düşük levellerin ihtiyaçlarının giderilmesi zorlaşıyor.

Ha tabi bende önce dediğiniz gibi önyargıyla yaklaştım 500 online görünce ama alttaki son 24 saat online sayısını görünce indirmeye başladım.Akşama aranızdayım tekrardan inşAllah.

NOT : Sentry koruması aktif ettiğim çarların e postasını hatırlıyamadığım için çarlara giriş yapamıyorum.Bu sorunu ticket atarak çözebilirmiyim ? 400 DC'ye yakın bir meblaa olması gerekiyor.Bunları heba etmek istemiyorum.

Kullanici ismini soylersen, e postayi ipucu olarak veriyorlar b*****fe@gmail... gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

quote:

Orijinalden alıntı: iPraios

quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Şu genel yargıya bir türlü anlam veremiyorum.Anlık 500 oyuncu nasıl düşük oluyor? 3k kişide 24 saat içinde online olmuş.Exp,moonlight vb. eventlerinde örümcek zindanının her odası dolu oluyor.Haftada bir yapılan savaşlara katılım çok iyi.Ayrıca 2 ay öncesinde 300-400 kişi arasında gidip gelirken şimdi 500 e çıktı.Yani yaza yaklaştıkça online sayısı artıyor.

Metin kes,balık tut,maden kaz,ticaret yap... Hepsinin getirisi var.Ayrıca Türk oyuncu sayısı da gayet fazla.

Hocam öncelikle çoğu serveri ayakta tutan şey ticarettir.500 Online gibi bir rakamda da ne denli ticaret yapılabilir muamma.Şuanki pazarların %75 i yüksek level oyunculara yönelik pazarlar oldugunu düşünüyorum , bu şekilde olunca da düşük levellerin ihtiyaçlarının giderilmesi zorlaşıyor.

Ha tabi bende önce dediğiniz gibi önyargıyla yaklaştım 500 online görünce ama alttaki son 24 saat online sayısını görünce indirmeye başladım.Akşama aranızdayım tekrardan inşAllah.

NOT : Sentry koruması aktif ettiğim çarların e postasını hatırlıyamadığım için çarlara giriş yapamıyorum.Bu sorunu ticket atarak çözebilirmiyim ? 400 DC'ye yakın bir meblaa olması gerekiyor.Bunları heba etmek istemiyorum.

Kullanici ismini soylersen, e postayi ipucu olarak veriyorlar b*****fe@gmail... gibi

Bu şekilde yaparak halletim dün akşam , teşekkürler.

• Steam fiyaskosundan sonra yine de bir Metin2 oynama isteği kaldı içimde, bu serverda Sol mu Luna mı seçmeliyim, hangi bayrakta daha çok oyuncu vardır bir de okçu açayım diyorum, iş yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinnzz

Steam fiyaskosundan sonra yine de bir Metin2 oynama isteği kaldı içimde, bu serverda Sol mu Luna mı seçmeliyim, hangi bayrakta daha çok oyuncu vardır bir de okçu açayım diyorum, iş yapar mı?

Solde daha fazla oyuncu mevcut. Kırmızı bayrak tavsiye ederim. Pvp için okçu güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Steam fiyaskosundan sonra yine de bir Metin2 oynama isteği kaldı içimde, bu serverda Sol mu Luna mı seçmeliyim, hangi bayrakta daha çok oyuncu vardır bir de okçu açayım diyorum, iş yapar mı?

Solde daha fazla oyuncu mevcut. Kırmızı bayrak tavsiye ederim. Pvp için okçu güzeldir.

Teşekkürler. Son olarak herhangi bir rehber tarzı bir şey var mı okuyabileceğim servera özgü. Malum yıllar olmuş oynamayalı bilmediğim özellikler falan gelmiş, farm dediğiniz olay ne amaçla yapılıyor vs.
  • Farm para kazanmak için metin canavar kesmek, balık maden vs. Alıp satmak farma girer mi bilmiyorum. Ben solda sarı bayrak oynuyorum. Şu zamanlar oyuna girmiyorum. Yazın da girmem galiba. Solda pvp için Okçu öneririm. Sayıları en az olan karakter, bu yüzden karşı savunma yapanın az olduğunu düşünüyorum

• Okçu açtım hocam, 20 civarı bir şey yaptım dün çok vaktim olmadı, bu akşam biraz daha kurcalayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinnzz -- 19 Mayıs 2017; 15:57:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Teşekkürler. Son olarak herhangi bir rehber tarzı bir şey var mı okuyabileceğim servera özgü. Malum yıllar olmuş oynamayalı bilmediğim özellikler falan gelmiş, farm dediğiniz olay ne amaçla yapılıyor vs.

Bedensel veya büyülü silah bir çar açıp 35 e kasmalısın.Atını zırhladıktan sonra 2.köyde birkaç gün metin keserek yavaştan itemlerini dizmeye başlayabilirsin.Onun yanında biraz vaktini ayırarak balık tutabilirsin.Çarın itemlerini oturttuktan sonra yavaş yavaş levelini arttırıp farma diğer maplerde devam edersin.

Elimden geldiğinde yardım etmeye çalışırım.Pm Atabilirsin nick MaksatEglence

• Sol sunucusunda low-mid game ticaret hafif bi durgunlaşmış mı arkadaşlar? Normalde 7kk'dan Beyaz İnci koyardım takır takır giderdi şimdi yok. Daha doğru genel olarak neredeyse 2 haftadır kırmızı-beyaz-mavi inci satamıyorum. Piyasasını da düşürmek istemiyorum. Napsam yaza kadar balık işini bıraksam mı? Sanırım herkes 55-75 silahlarını tamamlamış yada + basmak istemiyorlar.

Ayrıca pazarlara da bakıyorum yüksek level olmadığım için bilemiyorum, ruh taşları sanırım su gibi düşüyor. Kimse satamıyor taşları.

AOS'lar, Ench. Blade'ler hiç bulamazdım şimdi ise çoğu pazarda görüyorum kimse almamış.

Kaç haftadır pazarlarda sürünen 30lvl silahı +9'lar dolanıyor 20-50kk arası kimse yanaşmıyor.
  • Gorkemq kullanıcısına yanıt
    Öyle... Oyuncuların çoğu kendi itemini yapma riskini almıyor.Herkes para biriktirip itemleri hazır alma derdinde.Şu an pazarlarda 22 tane +9 zehir var mesela.Bonus Changer,Adder,İnciler çok pahallı.zırhlar haricinde aradığın itemlerin çoğunu pazardan bulabiliyorsun.
  • Kateujanod K kullanıcısına yanıt
    Soul crystal earring almistim, 10 yari insan lazimdi sadece bir

boss icin. Yanina 20 drop bile istemiyodum gelmesi cok zor oluyor diye, 60. Changerda geldi 10 yari. Boyle bi sans olabilir mi ya 60 ne demek, bu yuzden dedigin gibi kimse kendi itemini yapmak istemiyor ama malesef Lunada bu islerin oncusu biz oldugumuz icin boyle spesifik item satan yok biz kendimiz yapiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luna serverinden National war videosu ^-^ yorum ve begenilerinizi esirgemeyin

https://www.youtube.com/watch?v=0K-yBxFxjRw
  • Hangi server daha canli arkadaslar ?

• Sayi olarak baktigimizda Sol daha canli. Ama ben bunun biraz aldatici oldugunu dusunuyorum, solde biyologlarin yanina gittigimizde sirf pvp olan ve bekleyen surusuyle karakter oluyor ama yine de sol daha canli sanirim.

Sahsen ben Luna taraftariyim, biraz daha zor bu yuzden biraz daha rekabetci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    Tamamen şans işte.200 tane changer atarsın gelmez,başkası gider 2 tane atıp zengin olur.

Bir de hesap paylaşımından olsa gerek millet yeni farmer karakterler dizmiyor.Onun da etkisi var.Soyulduktan sonra da oyunun forumunda paragraflar yazıp ağlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samochu

Hangi server daha canli arkadaslar ?

Sol
  • 10v10 serverın gelmiş geçmiş en büyük lonca savaşını yapalım dedik. Hazırlandık ettik. Server müsade etmedi. Serverın gelmiş geçmiş en trol savaşını yapmış olduk. Full bugla dolu

• Değerli oyuncularımız,

Bu gecenin güncellemesi ile Kostüm Penceresi özelliğini ve bazı değişiklikleri yayınlamış bulunuyoruz:

Kostüm Penceresi sahip olduğunuz tüm kostümlerinizi her daim üzerinizde taşıyabilmenizi sağlayan yeni bir özelliktir. K tuşu ile ulaşılmaktadır:
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Kostüm Penceresi özelliğinin yayınlanması ile oyundaki tüm süreli kostümler kaldırılmıştır.*

Mevcut tüm kostümler artık iki cinsiyet tarafından da giyilebilir.

Nemere'nin Derinlikleri Kifwebe Mask'ın kaybından dolayı ayarlanmıştır.

Başarım Sistemi (Achievements) penceresini açmak için düğme eklenmiştir.

En iyi dileklerimizle,
    WoM2 Takımı.

*Unutulmuş herhangi bir süreli kostüm tipi var ise kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.

• Ninja dagger 31 lvl yaptım elinde +8 siyah yaprak var. Geri kalan seti +5, +6. Nerede farm yapmalıyım yada farm için başka bir char mı açayım? Metin kesmek uzun sürüyor gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinnzz -- 24 Mayıs 2017; 12:46:9 >
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.