Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada oynayanlar metin2 global le kıyaslayabilir mi? Yani basit oyunu rahalatacak eşyaların bile eldesi burada zor boşuna işkence çekiyormuşum gibime geldi. Metin2 global ve wom2 oynadım. Wom2 nin yüzüne bakmam. Ama sonuç olarak ikisini de bıraktım. Denemeyen varsa metin2 globali denesin.
  • Gördüğüm gibi aldim. 80kk basmaya gitti. 9'da yandi ama olsun
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 15 Mayıs 2017; 8:24:43 >

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 15 Mayıs 2017; 18:24:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıran kırana geçen bir lonca savaşı. İyi seyirler

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Güzel savaş, elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxou

Gördüğüm gibi aldim. 80kk basmaya gitti. 9'da yandi ama olsun

Orada bir ecilipse ve aqua gordum sanki Zihinsel yolda mi acaba

Bence kaskı tut, kullanırsın.

Bu arada +basma işleri berbat bir hal aldı beyaz inciler 7kk olunca. Bende bma almistim +5 olarak ama 200kk harcadim, nafile... Suan hala +5 Muhtemelen satan kiside onu basamamis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 15 Mayıs 2017; 23:40:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• birkac ay önce snakefield da gölge metnine ks attığım için birisi bana dalmıştı. paylasmadan edemedim

baktıkca duygulanıyorum. bu arkadaslar burada mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan06x -- 16 Mayıs 2017; 2:2:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Güzel savaş, elinize sağlık

Eyvallah hocam

@batuhan06x komik olanı sonradan ikiniz de aynı loncaya girdiniz. Yani bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 16 Mayıs 2017; 1:57:30 >
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    aaa doğru unutmusum bir ara veterandaydı. çıkmıs galiba loncadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

quote:

Orijinalden alıntı: Maxou

Gördüğüm gibi aldim. 80kk basmaya gitti. 9'da yandi ama olsun

Orada bir ecilipse ve aqua gordum sanki Zihinsel yolda mi acaba

Bence kaskı tut, kullanırsın.

Bu arada +basma işleri berbat bir hal aldı beyaz inciler 7kk olunca. Bende bma almistim +5 olarak ama 200kk harcadim, nafile... Suan hala +5 Muhtemelen satan kiside onu basamamis.

aynen yolda zihinsel

Eclipse ve aqua da +9. bir insan gidip herkese sifresini verip itemlerini çaldırırsa ben de çalan adamdan 1kkkdan +9 eclipse 700kkdan +9 aqua alirim Keske daha cok yangim olsaydi zamaninda da hepsini alsaydim.
    edit: bu arada o kaski 9 yaptim. taş çatlasa 120kk harcadım basmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 16 Mayıs 2017; 12:44:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Itemlerini aldigin kisiye itemleri gormedigini soyledigini ve o kisinin guya arkadasin oldugunu da yazsaydin keske (: arkadaslik cok ilginc bir seydir her tanidigimiza malesef guvenip arkadas diyemiyoruz. Fiyatinin birer adet +9 aqua ve +9 solar olmasi ve bunla ovunmen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız Kovboy -- 16 Mayıs 2017; 13:58:7 >
  • Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    bu şahisin her mesaji kiskanclik. onceki sayfalarda 6-7 ay once neyin ne oldugunu yazdim ayni seyleri tekrarlayacak degilim. o ounu biraktiktan sonra yang ile aldim itemleri. 2 hfta sonra oyuna girip itemlerini isteyecek. yok oyle yağma.

her paylasimimda kiskancliktan oleceksin sanki. arada bir tutamayip boyle disa vuruyorsun kiskancligini

• Seninle polemige girmeyecegim, herkes herkesin ne oldugunu biliyor zaten, eksiklik olmasin diye tamamladim ben mesajini ki seni taniyanlar yanlis tanimasin :) Bu iki mesajlasmadan konuyu kiskanc oldugumu dusunmene cekmen de ayri bir marifet :)

Forumu kirlettigim icin kusura bakmayin dostlar arada oluyor boyle seyler

• Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    polemik istemiyorum diyip de polemik baslatmak da ayri bir kafa. yanlis hatirlamiyorsam aylar once ben sana bi item kakalamistim ondan sonra boyle oldun sen. ayrica bu iki mesajina bakip degil onceki aylardan yaptigim mesajlari da hesaba katip yazdim. en sonda da tarafsiz konuya girenlerin destegini alma cabasi.

• Yok burada defalarca tartisma oldu, tartisanlari hep uyardik kisisel meseleleri foruma tasimayalim diye ondan oturu ozur dilemek istedim arkadaslardan.

Ayrica ben solde oynamayi birakali 1.5 yil oldu sayilir, ne iteminden bahsettigini bilmiyorum hic alisveris yapmadik diye hatirliyorum senle

• quote:

Orijinalden alıntı: Atsız Kovboy

Yok burada defalarca tartisma oldu, tartisanlari hep uyardik kisisel meseleleri foruma tasimayalim diye ondan oturu ozur dilemek istedim arkadaslardan.

Ayrica ben solde oynamayi birakali 1.5 yil oldu sayilir, ne iteminden bahsettigini bilmiyorum hic alisveris yapmadik diye hatirliyorum senle

hah şöyle igneleme çabasi olmadan yaz ben de ayni üslupla cevap vereyim. yanlis hatirlamiyorsam bi kalkan satmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan06x

aaa doğru unutmusum bir ara veterandaydı. çıkmıs galiba loncadan

Çıkmadı oyunu bıraktı. Aktif olmayanları çıkarıyorum mecburen yeni kişilerin girebilmesi için.
  • Tekrardan oyuna dönmek isterim lakin online sayısı çok düşük gibi geliyor.
  • iPraios İ kullanıcısına yanıt
    Şu genel yargıya bir türlü anlam veremiyorum.Anlık 500 oyuncu nasıl düşük oluyor? 3k kişide 24 saat içinde online olmuş.Exp,moonlight vb. eventlerinde örümcek zindanının her odası dolu oluyor.Haftada bir yapılan savaşlara katılım çok iyi.Ayrıca 2 ay öncesinde 300-400 kişi arasında gidip gelirken şimdi 500 e çıktı.Yani yaza yaklaştıkça online sayısı artıyor.

Metin kes,balık tut,maden kaz,ticaret yap... Hepsinin getirisi var.Ayrıca Türk oyuncu sayısı da gayet fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Şu genel yargıya bir türlü anlam veremiyorum.Anlık 500 oyuncu nasıl düşük oluyor? 3k kişide 24 saat içinde online olmuş.Exp,moonlight vb. eventlerinde örümcek zindanının her odası dolu oluyor.Haftada bir yapılan savaşlara katılım çok iyi.Ayrıca 2 ay öncesinde 300-400 kişi arasında gidip gelirken şimdi 500 e çıktı.Yani yaza yaklaştıkça online sayısı artıyor.

Metin kes,balık tut,maden kaz,ticaret yap... Hepsinin getirisi var.Ayrıca Türk oyuncu sayısı da gayet fazla.

Hocam öncelikle çoğu serveri ayakta tutan şey ticarettir.500 Online gibi bir rakamda da ne denli ticaret yapılabilir muamma.Şuanki pazarların %75 i yüksek level oyunculara yönelik pazarlar oldugunu düşünüyorum , bu şekilde olunca da düşük levellerin ihtiyaçlarının giderilmesi zorlaşıyor.

Ha tabi bende önce dediğiniz gibi önyargıyla yaklaştım 500 online görünce ama alttaki son 24 saat online sayısını görünce indirmeye başladım.Akşama aranızdayım tekrardan inşAllah.

NOT : Sentry koruması aktif ettiğim çarların e postasını hatırlıyamadığım için çarlara giriş yapamıyorum.Bu sorunu ticket atarak çözebilirmiyim ? 400 DC'ye yakın bir meblaa olması gerekiyor.Bunları heba etmek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.