Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 tane islenmis elmasi ve 250.000 yangi doakbae ye verdiginde kazmana efsun basiyor bildigin enhantement diye geciyor. O kazmayi eline aldiginda maden kazarken slotlar sana vurmuyor. Maden kazma basarisiz oldugunde tekrar madene tiklamak icin 10 saniyen var yoksa saldiriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız Kovboy -- 4 Mayıs 2017; 18:11:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğim çok iyi oldu.Wiki'de de yazmıyordu zaten.Saol
  • Olayi cok yanlis anlamisim, lunadan sadece voucherlar kalkiyor yani normal euro karsiligi dc satisi devam ediyor. Eskiden 2000 dc ile voucher alanlar artik changer alacak satacak dogal olarak ucuzlayacak changer biraz

• Steam'e metin2'nin gelmesi kötü etkileyebilir wom2'yi oyuncu sayısı bakımından.
  • Edit: Sorun yok, her şey halledildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3Korner1Penaltı -- 6 Mayıs 2017; 12:27:51 >
  • Luna serverinde ilk aksiyon videomuzu yaptik yorum ve begenilerle destek olmanizi rica ederim

https://youtu.be/ooNIAZpmryI

• Bu da benden gelsin. 2v3 güzel bir kapışma oldu. Batman temalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 6 Mayıs 2017; 18:27:51 >
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    senin bu videodan sonra karabüyü sura çekti canım
    finallerden sonra tam olarak dönüş yapıcam. çöp ne varsa satıp 6-7kkk civarı olunca direk simyaları tamamlayip gececem suraya

fena itemler birikti satmalık
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxou

senin bu videodan sonra karabüyü sura çekti canım
    finallerden sonra tam olarak dönüş yapıcam. çöp ne varsa satıp 6-7kkk civarı olunca direk simyaları tamamlayip gececem suraya

fena itemler birikti satmalık
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Geri dönmen güzel. Yanlız hedefin opvp ise kara büyü tavsiye etmem. Karabüyü 1-1de iyi.

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    karabüyü ve zihinsel arasında gidip geliyorum. büyük ihtimalle kara büyü oynayacagim. itemleri bir araya toplayana kadar canim cikti 30+ hesap gir çık yapa yapa .bakalım 40kkk item cikti . artik al sat ticareti yok. (istesem de yapamam zaten. serverde oynayan kalmamis) satip 105pvp item/alchemy alacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 6 Mayıs 2017; 22:46:2 >
  • quote:

karabüyü ve zihinsel arasında gidip geliyorum. büyük ihtimalle kara büyü oynayacagim. itemleri bir araya toplayana kadar canim cikti 30+ hesap gir çık yapa yapa .bakalım 40kkk item cikti . artik al sat ticareti yok. (istesem de yapamam zaten. serverde oynayan kalmamis) satip 105pvp item/alchemy alacagim

Evet al sat öldü. Enayi pek kalmadı böyle kazıklamalık. Yazın gelir öyle tipler tekrar. Mental op bu serverda. Hangisinden keyif alıyorsan onu aç. Okçu, dragon şaman , dagger , bm , mental. Hepsi güzel. Diz sağlam gel bize beraber akalım. Güçlü türkler lazım. Çok az nerdeyse hiç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 6 Mayıs 2017; 23:11:8 >

• sol ve luna serverlerinin farkı nedir yeni başlayacak biri için hangi serveri önerirsiniz ?
  • Ben bu pvpyi bi yerden hatırlıyorum diyorum dün siteye girdim hesabım varmış en son 2016 Haziran da gece 2de oynamışım ;) deneme amaçlı oynadıydım o zaman ki kalabalık varsa geliyim

• PVP mi bu ne arkadaşalr birisi bana açıklayabilir mi ?
  • Birinci mesajda gerekli aciklamalar var hocam

• Fleetwood Mac kullanıcısına yanıt
    Sol, bir kac yil once acilan bir sunucu, lunaya kiyasla droplar biraz yuksek. Luna yeni acilan bir sunucu 6-7 ay olmadi sanirim emin degilim. Benim tavsiyem Luna. Ama uzun soluklu bir oyun, 3-4 ayda bile istediginiz seviyelere gelemezsiniz. Biyolog gorevleri zaten 6 aya yakin suruyor. 1-2 yil oynarim kaliteli olsun diyorsaniz wom2 size gore

• Arkadaşlar rica ediyorum oyun içi konuşmalarınızı buraya yansıtmayın. Kendi aranızda çözmeye çalışın, forum üzerinden değil.
  • metin2 steam global server adı "Sol". Nerden görmüşler acaba

edit: metin2 UK i global diye yutturmaya çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 8 Mayıs 2017; 19:34:8 >
  • quote:

metin2 steam global server adı "Sol". Nerden görmüşler acaba

edit: metin2 UK i global diye yutturmaya çalışıyorlar.

UK sunucusu o
  • tam ben editlerken alıntılamışsın
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.