Şimdi Ara

World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
26
Favori
38.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya Koşulları
    • Kampanya 21 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi World Nakit Sanal kartlar ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

• Kampanya kapsamında aynı World Nakit Sanal kart ile yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL indirim kazanılacaktır.

• Kampanya sadece internet alışverişlerinde geçerlidir.

Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

• Kazanılan indirimler 8 Mart 2019 tarihinde kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit Sanal karta yüklenecektir.

• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir.

• İade veya iptal edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

• Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
  • exorcist26 E kullanıcısına yanıt
    Bende bakıyorum ama bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    Evet özür dilerim

O zaman bu kampanya çöp 🚮 oldu.

• Siriusix kullanıcısına yanıt
  • Gg kazaniyoz dimi puan arkadaslar

• Bu karti yurtdisinda kullanamiyormuyuz .islemler hep iptal ediliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param karta yüklemeye puan vermiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biyolog_1907 B kullanıcısına yanıt
    neden ki harcama sektör yokki

• beyler üye iş yeri şartı var mı ona göre çekim yapmayım bari başka
  • https://acs.yapikredi.com.tr/TDSecure/ Bu kısımda Error veriyor sürekli, şifre ekranına geçmiyor ödeme sırasında deli olucam. benden başka bu sorunu yaşayan yokmu çok merak ediyorum yazan olmamış..
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi site. Belki siteye özel geçmiyor olabilir. Belki site sorunludur.
    Başka tarayıcıda deneyin. Masaüstünde kullanın. Ad blok programlarını kapayın.
    Bir de gelen hata nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

beyler üye iş yeri şartı var mı ona göre çekim yapmayım bari başka
    Şartlarda üye işyeri olmalı diyor. Risk alırsanız siz bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

https://acs.yapikredi.com.tr/TDSecure/ Bu kısımda Error veriyor sürekli, şifre ekranına geçmiyor ödeme sırasında deli olucam. benden başka bu sorunu yaşayan yokmu çok merak ediyorum yazan olmamış..
    Kartınız ek kart mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siriusix

Hocam hangi site. Belki siteye özel geçmiyor olabilir. Belki site sorunludur.
    Başka tarayıcıda deneyin. Masaüstünde kullanın. Ad blok programlarını kapayın.
    Bir de gelen hata nedir.
    hocam ag puan yüklemesi deniyorum. diğer banka-parampos-moka hepsini denedim. ad blok kapadım, google, ie denedim hepsinde ykb yönlendirmesine geçerken normalde şifre ekranı gelmesi gerekiyorken boş beyaz sayfa geliyor. error yazıyor tarayıcıdahttps://acs.yapikredi.com.tr/TDSecure/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 25 Ocak 2019; 20:3:27 >
  • Arkadaşlar yaşadığım problemin kaynağını buldum. Benim gibi bu sorunu yaşayacak diğer arkadaşlar için anlatayım.

Normalde sanal kart mantığı ile çalışır diye şifre excel tabloma kart no, skt ve cvv bilgilerini kaydetmiştim (her seferinde tekrar işubeye girmemek için) Ancak sistem sanal kart mantığı ile çalışmıyor, sistem her işlemden sonra kart noyu değiştiriyor, tekrar internet şubesine girdiğimde kaydettiğimden farklı bilgiler olduğunu gördüm ve internet şubedeki bilgilerle alışverişimi tamamlayabildim.
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç.

• Üye İşyeri olup olmadığını kontrol etmek için bir yol var mı?

Kendim sordum, kendim yanıtlayım. Müşteri hizmetlerini aradım. Üye İşyeri şartı yok dedi. Ama, açıklamada yazan "aynı üye işyeri" ibaresi var dedim. Orda sadece aynı gün birden fazla alışverişte 1 tanesi geçerlidir dedi. Üstüne basa basa şart yok dedirttim telefonda. Sorun olursa kayıt var; 20:28.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada -- 25 Ocak 2019; 20:42:50 >
  • arkadaşlar üye işyeri nerden çıktı anlamadım. delinin biri kuyuya taş atmış misali.. Müşteri temsilcisine sormaya da gerek yok, geçen seferki şartlar geçerli, geçen seferde ag dan 5 *25 puan yükledim yattı, yine yüklüyorum ve yatacak. siz üye işyeri arayın..
  • Zekiler yüzünden gelecek ay güncel kurallı kampanyada görüşmek dileğiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

hocam ag puan yüklemesi deniyorum. diğer banka-parampos-moka hepsini denedim. ad blok kapadım, google, ie denedim hepsinde ykb yönlendirmesine geçerken normalde şifre ekranı gelmesi gerekiyorken boş beyaz sayfa geliyor. error yazıyor tarayıcıdahttps://acs.yapikredi.com.tr/TDSecure/

Alıntıları Göster
    Ag hangi postan işlem yaptınız hocam?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.