Şimdi Ara

World Mobile özel Cepte Şok’tan yapılacak alışverişlere 40 ₺ Şok Puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
10
Favori
9.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu tarz gerginliklere girmeden ve okları kendi üstüme çekmeden önce, markete girince qr'la/paycelle/mobil uygulamayla ödeme yapacağım, biliyor musunuz diye sorarım. gelen cevaba göre alışveriş yaparım. rahat olun hocam, o zaman onlar düşünsün  

• WT1243 W kullanıcısına yanıt

şok marketlerin çoğu posları eski;bunu kasiyerleri söyledi

ülker grubu madem onca yatırım yapıyor neden posları yenilemiyor anlamak zor

paycel QR okuyucu kutu genellikle adım başı şok market olan mahallelerde yok

ama buna rağmen gerçekten işini yapan kasa işini bilen şok market kasiyeri varsa;

şok mobilden gösterdiğim bimde olduğu gibi harf rakam olmayan QR kodu nasıl etti

kasada QR resmi nereye nasıl gösterdi yaptı paycel küpkutu olmadan

ödeme yapabildim öncelikle biriken 22 tl şok puanları da kullanmış oldum becerikli kasiyer sayesinde

yoğun müşteri sırada olduğundan nasıl yaptığını soramadım fırsat olmadı

• Böcekli sümük kullanıcısına yanıt

Geçen LCWaikiki'de peşin fiyatına taksit olayından Vakıf'ı çıkardılar dediler.

Albaraka ve Yapıkredi devam ediyor dedi kasiyer.

Avantajları giderek kayboluyor.

Halkbank ve Ziraat gibi kendi kartını çıkarsa daha iyi.

• selamlar cüzdana yükledik, hari qr ile ödedik peki yapı kredi den gelen şok world puan normal kredi kartı puanı gibimi kullanılıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal aliasverisle kullandım market kampanyasının ilk harcamasinida saydı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • genelde 1,5 ay süren akaryakıt kampanyasını pompacıya soruyorsun: kampanya var mı diye.

bilmiyorum markete sorun diyo.

ulan benden sonra da sürekli bu soruyla karşılaşacaksın, işine odaklan, sahip çık biraz.

git öğren tak diye yapıştır cevabı bana.

şok marketler de devlet dairesi gibi, yeniliklerden en son çalışanların haberi oluyor.

• Harcama yaptık ama kampanya yansımadı provizyondan mı çıkması gerekiyor ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 200 lira yükledim gittim şok'a adam bilmiyor, kimse bilmiyor, "abi eve sipariş etcen" dedi.

eve sipariş ettim, akşam 20-21'seçtim.

gelen giden yok, uygulamada siparişim teslim edildi gözüküyor, içinde carte dor dondurma var, beyaz peynir var...

sabah müşteri hizmetlerini aradım tam 15 dakika bekledim, iptal ettiler. para hala yansımadı. sakın ha eve siapriş edeyim demeyin, kampanyadan faydalanırım daha da asla kapısından geçmem. öyle iğrenç bir oluşum. getir, trendyol, istegelsin varken buna bulaşanın aklına şaşayım.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Şok'tan yeni sipariş vermeye başlayacağım daha uygun Migros'a göre a101'e gore uygun bunları gördüm resmen ayni ürün ile arasında 30tl fark var örneğin kiri peynir 400gr cepte Şok'a Yükleme yaptıktan sonra online harcayabiliyor muyuz?

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    50 tl üstü getirme ücreti olmaması sebebiyle arada tercih ediyorum diğerleri kadar profesyonel değiller ama hiç sorun yaşamadım. Bölgesel sıkıntı olabilir.

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt

yani böyle bir şey yaşadığımdan, siz dondurma peynir gibi bozulabilecek mallar söylerken dikkat edin, bakliyat, soğuk zincirin kırılması sorun olmayacak ürünler söyleyin derim.

keşke biri markette nasıl harcanıyor anlatsa biz de elemanlara anlatsak.

• Dondurma siparişi verirken not olarak yazıyorum, dikkate alıyorlar.

Ama Getir o kadar şikayet etmeme rağmen erimiş dondurma teslim ediyor...

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Yeni gördüm, şimdi haritalardan baktım. En yakın Şok 3 km uzakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan kullanıcısına yanıt

Sanırım kuş uçmaz kervan geçmez bir diyardasınız...

• Online olarak kesin harcanıyor demi? Konu dışı olacak da A101 Kapıda icin cüzdan yüklemesi de var mi? Şok ve A101in alt limitleri düşük ücretsiz geliyor o yüzden kullamayi düşünüyorum

• gelen şok world puan nasıl kullanıyor bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Evet

• dOmi D kullanıcısına yanıt

ŞOK Cüzdan ödemesi yapacağım diyorsun, klavyenin altında bulunan beyaz Paycell QR cihazına telefondaki kodu okutuyorsun. Yalnız ödeme yöntemi Şok Cüzdan seçilmeli.

• Bakiyeyi nasıl harcayacağız detaylı bilen var mı? Kasada Paycel qr kutu olmasına rağmen ödemeyi yapamadık.

• sukruciger S kullanıcısına yanıt

Puan kampanya kısmın da gözüktü mü acaba? Bende hala gözükmüyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.