Şimdi Ara

WORLD LUKOIL VE AKPET KAMPANYASI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
14.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Almayın !
    Kampanya var diye 75 liralık (16 litre) kurşunsuz aldığım Auris 1.6 Active Skypack MultiDrive S aracım şehiriçi sadece 110 Km gidebildi.
    Rus forumlarında bile Lukoil' in hileli yakıt sattığı yazılıyor.

1.2 aracimla bu kamp icin 2 kez 100 tl ye fulledim arkadas sikeye gitti geldi omerli fln 200 km yapti tekrar fulledik dun gece 60 tl lik aldi depo gayet iyi sehir ici 30 krs

100 tl lik almam geeerekti 40,02 tl lik gbos siseye koydudurduk

Aracind sorun olmsin

Sürüş sırasında asfaltın anasını ağlatıyorum ama bu kadar tüketebilmesi için deponun delik olması lazım ki araç yeni bakımdan çıktı:

Lukoil' e sordum cevap bekliyorum:

"Merhaba,
    Worldpuan Kampanyası olduğu için 2 defa İstanbul ***** ******* Caddesi üzerinde bulunan bayinizden 75 liralık (16 litre) kurşunsuz benzin aldım. Ancak son defa aldığım 16 litre benzin ile 2013 model ve yaklaşık 2.000 KM' de olan Toyota Auris 1.6 Active Skypack Multidrive S aracımla şehiriçi 100 km gidebildim ve şu an ibre en alt seviyede ancak ikaz ışığı yanmadı. Tahminen 10 Km sonra ikaz ışığı yanar. Normalde 16 litre benzin ile şehiriçi en az 160 Km gidebilen aracımın bu yüksek tüketime bir anlam veremedim.
    İyi çalışmalar."

Abi senin araba 11 lt mi yakıyor.Valla para dayanmaz...
  • world üye afişli akpetten 3*75 almıştım ancak ikisi halkbank posundan çekildi world pos cihaz ı çalışmadığı için.
    bankaya durumu izah eden mail attım.
    olumsuz cevap verdi.
    şikayetvar a yazdım şimdi de.
    bu vakıfbanktan bıktım bir tane kampanyasından faydalanamasım desem yeridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsoul

world üye afişli akpetten 3*75 almıştım ancak ikisi halkbank posundan çekildi world pos cihaz ı çalışmadığı için.
    olumsuz cevap verdi.

Kampanya linkinde banka pos cihazından geçireceksiniz diye ibare yoktu, çıktısı bende olması lazım. Ayrıca benim alışveriş yaptığım ve kampanyaya dahil olan şubede pos cihazı dahi yoktu :) Sanırım sorun olmaz. Şikayet var a niye yazdın ki ortada fol yok yumurta yok daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

world üye afişli akpetten 3*75 almıştım ancak ikisi halkbank posundan çekildi world pos cihaz ı çalışmadığı için.
    olumsuz cevap verdi.

Kampanya linkinde banka pos cihazından geçireceksiniz diye ibare yoktu, çıktısı bende olması lazım. Ayrıca benim alışveriş yaptığım ve kampanyaya dahil olan şubede pos cihazı dahi yoktu :) Sanırım sorun olmaz. Şikayet var a niye yazdın ki ortada fol yok yumurta yok daha.

"Bankamıza iletmiş olduğunuz konuyla ilgili olarak yapılan incelemede 15.08.2013 ve 30.09.2013 tarihinde bir işleminiz kampanyaya uygun diğer işlemleriniz uygun değil bu sebeple kampanyadan ödül kazanılamaz. Kampanyaya tanımlı World üyesi Lukoil akpet olması gerekmektedir."

şeklinde mail geldi nasıl fol yok bildiğin faydalanamıyorum işte.
    evet ibare yoktu...
  • @carsoul
    geçmiş olsun
    yapıcak bir sey yok
    sistemen aykırı ykb post tundan alışveriş yapılmalıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

quote:

Az önce 3. 75 lik benzinimi aldım ama aklıma takılan bir mesele var:
    "İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1 - 9 Ekim 2013 tarihlerinde Yapı Kredi World üyesi Lukoil - Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır"

30 TL indirimin son günü 9 Ekim mi yoksa 22 Ekim mi?

1-9 EKİMDE 30 tl yakıt alacaksın 22 ekimde 30 tl indirim yansıtacaklar.

lukoılden yine mi yapacaz mecburen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

olumsuz cevap verdi.

"Bankamıza iletmiş olduğunuz konuyla ilgili olarak yapılan incelemede 15.08.2013 ve 30.09.2013 tarihinde bir işleminiz kampanyaya uygun diğer işlemleriniz uygun değil bu sebeple kampanyadan ödül kazanılamaz. Kampanyaya tanımlı World üyesi Lukoil akpet olması gerekmektedir."

şeklinde mail geldi nasıl fol yok bildiğin faydalanamıyorum işte.
    evet ibare yoktu...

Kampanyaya tanımlı World ÜYESİ diyor, pos cihazından bahseden yok. Şu an fol da yok yumurtada. Bence gider harcarsın 30 tl. daha eğer üye işyeriyse ve kampanyaya katılmışsa puan yatması lazım, eğer yatmazsa o zaman beraber şikayet ederiz, çünkü benimkilerin hiçbiri postan geçmedi.
  • arkadaşlar üye iş yeri ve post tan işlem yapılmalı
    poşuna ugraşmayın
    başka post tan işlem yapılmışsa kanpanyaya katılmanız olmaz.
    akıl var mantık var dimi.
    işlemı yaparkan görevliye sormadınızmı? ben 3 alışverişmdede üzerine basarak ve kontrol ederek işlemımi yaptırttım.
    birde exranıza bakın fazla world puan verdıyde sorun yok. ama çok az verdiyse olmaz.
    geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

quote:

quote:

"İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1 - 9 Ekim 2013 tarihlerinde Yapı Kredi World üyesi Lukoil - Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır"

aynen

• iki firmada bedava benzin verseler kullanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 3 Ekim 2013; 14:09:10 >
  • bu gün 30 tl yakıtı aldım
    40 tl lık mazot aldım bakalım exraya nasıl yansıyacak

birde lukoil carta yakıt aldınmı pompada %3 fiyattan indırım yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

bu gün 30 tl yakıtı aldım
    40 tl lık mazot aldım bakalım exraya nasıl yansıyacak

birde lukoil carta yakıt aldınmı pompada %3 fiyattan indırım yapıyor

bende dün vakıf world ile 30 tl cektırdım adios tan da 30 tl cektırdım 60 tl 6 malbora aldım 1 lark aldım. 0,5 kurus uste verdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

quote:

quote:

aynen

indirim karta world puan olarak mı yansıyacak yoksa direkt kart borcundan mı düşecek

• kart borcundan düşecek

• İndirimli benzin için bugün son mu?
    Yarın alabilir miyim?

• quote:

İndirimli benzin için bugün son mu?
    Yarın alabilir miyim?

bugün de alabiliriz

• 30 liralik almak yetiyormuydu depom full oldugundan zorla 30 liralik aldirabildim

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

30 liralik almak yetiyormuydu depom full oldugundan zorla 30 liralik aldirabildim

evet

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

30 liralik almak yetiyormuydu depom full oldugundan zorla 30 liralik aldirabildim

Kezke sigara alsaydınız

• selam arkadaşlar 30 TL'lik indirim 22 ekime kadar ekstrelere yansıtılacak diyordu kampanya metninde... ben de şu ana kadar yansıyan bir indirim yok. takip edelim paylaşalım lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.