Şimdi Ara

WORLD LUKOIL VE AKPET KAMPANYASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
14.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shotman

Arkadaşlar bu kampanya yanlızca vakıfbank için mi geçerlidir

Yapıkredi World de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

@TuVNeRa reyiz seni Kliksa 500'e 100 tl worldpuan kampanyası başlığından çağırıyorlar neden bakmıyorsun?? :P

aynen herkes @TuVNeRa seni çağırıyor hocam hocam dalgınlığına mı geldi yoksa kliksa da mı 500e 100 veriyor hızlıal ı biliyordum da kliksa

Kampanyaya katılan World Üyesi Lukoil - Akpet Akaryakıt istasyonlarından 15 Ağustos - 30 Eylül 2013 tarihlerinde farklı günlerde 3 adet ve tek seferde yapılacak olan 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinden sonra, 1 - 9 Ekim’de Lukoil-Akpet istasyonlarında minimum 30 TL akaryakıt alışverişine 30 TL indirim hediye edilecektir.
    Kampanyaya Worldpuan ve BusinessCard ile yapılan alışverişler dahil değildir.
    Kampanyaya katılım için müşterilerin kampanya süresi içerisinde LUKOIL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 6635'e göndermesi gerekmektedir.
    Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir.
    Kampanya tanımları müşteri bazındadır, her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir. İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Kullanılmayan puanlar 05 Kasım 2013 tarihinde geri alınacaktır.
    1 - 9 Ekim’de World üyesi Lukoil - Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
    Kampanya dahilindeki otogaz alımları, içerisinde Akpet Gaz bulunan Lukoil ve Akpet istasyonlarında geçerlidir.

• bu arada likecard ın bahsi niye geçmiyo bu konularda mesaj gelmedi dahil değil heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

World un BEDAVA kampanyasıyla birleştirebilirsiniz. Yani 10 alışverişin biri bedava. 3 tane 100 ü burada harcarsınız.

Kampanya’ ya katılmak isteyen Worldcard sahibi müşterilerimiz ‘lukoil’ yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160’a, Vakıfbank Worldcard sahibi müşterilerimiz ise 6635'e SMS gönderilmelidir.

Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir. Kampanyamız müşteri bazında olup, her müşteriye en fazla 30 TL’lik indirim kazandıracaktır. İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar müşterilerin ilgili kredi kartlarına yansıtılacaktır.

01 - 09 Ekim’de Yapı Kredi World üyesi Lukoil-Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılamayacaktır.

Gönderilecek SMS’ler kampanya’ ya katılacak müşterinin tarifesi üzerinden 1 sms olarak ücretlendirilecektir. Kampanyaya Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil, Anadolubank worldcard’lar, Worldpuan, Business Club üyesi Worldcard’lar ve Opet Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir.
    Kampanya dahilindeki otogaz alımları, içerisinde Akpet Gaz bulunan Lukoil ve Akpet istasyonlarında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla bilrleştirilemez. Ayrıntılı bilgi için:www.worldcard.com.tr ve www.lukoil.com.tr

buraya kart kampanyaları da dahil mi acaba

• hsndnc kullanıcısına yanıt
    Ben alıntıladığımda birleştirilemez ibaresi yoktu, sonradan eklemişler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

LUKOIL den yakıtı, indirimli almak için, kartmı almak lazım? Yoksa mazotu opet ile aynı fiyat. Ondada, opetten zaten yüzde beş indirimli alabiliyorum.

Dün trabzon'dan istanbul'a gelirken lukoil istasyonlarında mazotun litresi 4.00 tl ile 4.39 tl arasında değiştiğini gördüm.Yani istasyon bazında il bazında indirimler oluyor.Böyle ucuza satan istasyonları forumda paylaşıp bu alışverişi daha karlı hale getirmeliyiz.
  • Arkadaşlar worldcardın 10 alışverişten 1 kampanyasının linki nedir facebook ve sitede göremedim linki paylaşabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

Lukoil'in sitesinden nerelerde istasyonları var, bakayım dedim... böyle boktan internet sitesi görmedim. bayi listesi yok sitelerinde

Aynen ben de baktım göremedim başka bir sitede buldum.

http://www.benzinal.com/akaryakit-istasyonlari/lukoil
  • quote:

Orijinalden alıntı: shotman

Arkadaşlar worldcardın 10 alışverişten 1 kampanyasının linki nedir facebook ve sitede göremedim linki paylaşabilirmisiniz

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=637
  • AKPET ten aldım 75tl.
    afiş asılıydı kampanya var dediler ama yapıkredi posu arızalıydı halkbank posundan çekildi.
    acaba geçerli olur mu?
    pos farkediyor mu bilgisi olan?
    Not:vakıfbank worldcardım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsoul

AKPET ten aldım 75tl.
    afiş asılıydı kampanya var dediler ama yapıkredi posu arızalıydı halkbank posundan çekildi.
    acaba geçerli olur mu?

Boşa gitmiş senin alışveriş, geçerli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

AKPET ten aldım 75tl.
    acaba geçerli olur mu?

kampanya şartlarında, Yapı Kredi pos makinesinden geçirilmesi gereklidir gibi bir şart yazılmamış, world üye iş yeri olması gerekir denilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

quote:

AKPET ten aldım 75tl.
    acaba geçerli olur mu?

kampanya şartlarında, Yapı Kredi pos makinesinden geçirilmesi gereklidir gibi bir şart yazılmamış, world üye iş yeri olması gerekir denilmiş.

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=790

teşekkürler.
    evet öyle gibi ancak ben yine de bu vakıfbank a güvenemiyorum.

• Libadiye lukoil geçerlidir heralde di mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Libadiye lukoil geçerlidir heralde di mi

libadiye lukoik world üye iş yeri değilmiş, yani geçerli değil.... geçen sefer ki kampanyada öyleydi.. şu an değiştiyse bilmiyorum
  • Bugün sabah yolda gaz bitti. Tokat Erbaa'da yol üzerinde Lukoil'i gördüm. Diğer petrollerde gaz 2.70 küsür iken orada 2.59 idi. Sonra istasyon girişinde kampanya afişini gördüm. Hemen mesaj attım, katılımınız başarılıdır diye cevap geldi.Depoyu fulledim.
    28,96 lt gaz için 2,59'dan 75,01 TL ödedim. Km'yi sıfırlayıp yola çıktım. 483 km sonra gaz bitti.
    75,01/483=15,53 krş.
    100 km'de 15,53 TL/2,59=5,99 lt gaz tüketimine karşılık gelir.
    Benzindeki karşılığı yaklaşık olarak 5,99/1,2= 4,99 lt eder.
    Araç 1.2 S Chevrolet Aveo, hız ortalama 90 km. Klima açık, araç bagajı full ve araçta 1 yetişkin ve 2 genç yolcu vardı.
    Bundan iyisi şamda kayısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Bugün sabah yolda gaz bitti. Tokat Erbaa'da yol üzerinde Lukoil'i gördüm. Diğer petrollerde gaz 2.70 küsür iken orada 2.59 idi. Sonra istasyon girişinde kampanya afişini gördüm. Hemen mesaj attım, katılımınız başarılıdır diye cevap geldi.Depoyu fulledim.
    28,96 lt gaz için 2,59'dan 75,01 TL ödedim. Km'yi sıfırlayıp yola çıktım. 483 km sonra gaz bitti.
    75,01/483=15,53 krş.
    Araç 1.2 S Chevrolet Aveo, hız ortalama 90 km. Klima açık, araç bagajı full ve araçta 1 yetişkin ve 2 genç yolcu vardı.

Türk şoförlerinin tamamı aynı zamanda matematik profesörüdür

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Bugün sabah yolda gaz bitti. Tokat Erbaa'da yol üzerinde Lukoil'i gördüm. Diğer petrollerde gaz 2.70 küsür iken orada 2.59 idi. Sonra istasyon girişinde kampanya afişini gördüm. Hemen mesaj attım, katılımınız başarılıdır diye cevap geldi.Depoyu fulledim.
    75,01/483=15,53 krş.

Napcan gardaş. Devir ekonomi devri. Bizimki mecburiyetten. Yoksa ne doktora, ne de doçentlik var.
    Sen de az çok bilirsin bu işleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

75,01/483=15,53 krş.

facebook tan kanpanyaya katılım ne zaman
    açılırkı
    beklemekteyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 17 Ağustos 2013; 22:25:15 >

• quote:

75,01/483=15,53 krş.

hocam bizim clio da 30 lt kadar gaz alıyor.300 km zor gidiyor.Seninki mi az yakıyor benimki mi çok yakıyor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.