Şimdi Ara

WORLD LUKOIL VE AKPET KAMPANYASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
14.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaslar simdi lukoil sitesinden baktım iki adet kampanya gözüküyor ve mutlaka SMS atmak gerekiyor
    Kampanya 1 :

LUKOIL ve Worldcard’tan yaz Kampanyası
    Kampanya’ ya katılmak isteyen Worldcard sahibi müşterilerimiz ‘lukoil’ yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160’a, Vakıfbank Worldcard sahibi müşterilerimiz ise 6635'e SMS gönderilmelidir.

Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir. Kampanyamız müşteri bazında olup, her müşteriye en fazla 30 TL’lik indirim kazandıracaktır. İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar müşterilerin ilgili kredi kartlarına yansıtılacaktır.

01 - 09 Ekim’de Yapı Kredi World üyesi Lukoil-Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılamayacaktır.

Gönderilecek SMS’ler kampanya’ ya katılacak müşterinin tarifesi üzerinden 1 sms olarak ücretlendirilecektir. Kampanyaya Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil, Anadolubank worldcard’lar, Worldpuan, Business Club üyesi Worldcard’lar ve Opet Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir.
    Kampanya dahilindeki otogaz alımları, içerisinde Akpet Gaz bulunan Lukoil ve Akpet istasyonlarında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla bilrleştirilemez. Ayrıntılı bilgi için:www.worldcard.com.tr ve www.lukoil.com.tr

Kampanya 2 :

LUKOIL’de World’e özel günler.
    LUKOIL’de World’e özel günler. Şimdi World’le LUKOIL ve Akpet istasyonlarında 3 adet 75 liralık akaryakıt veya otogaz alanlara, bir sonraki alışverişlerinde 25 liralık akaryakıt veya otogaz hediye. Katılmak için LUKOIL yazın kartınızın son 6 hanesini 3160’a gönderin.

Kampanyaya katılan Yapı Kredi World üyesi Lukoil-Akpet istasyonlarından 22 Ağustos - 30 Eylül tarihlerinde farklı günlerde 3 adet ve tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişine 25 TL indirim hediye, Kazanılan indirim 1 - 9 Ekim’de Lukoil-Akpet istasyonlarında minimum 25 TL akaryakıt veya otogaz alışverişinden sonra kart sahiplerinin ekstrelerine indirim olarak yansıyacaktır. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil, Worldpuan, Business Club üyesi Worldcard’lar ve Opet Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Katılmak için, harcama yapmadan önce “LUKOIL” yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 3160’a, Vakıfbank Worldcard için ise 6635'e “SMS” gönderilmelidir. Yapı Kredi world POS terminalleri kullanılmalıdır. Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir. Kampanya tanımları müşteri bazındadır, her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilir. İndirimler 16 Ekim tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1 - 9 Ekim’de Yapı Kredi World üyesi Lukoil-Akpet istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Kampanya dahilindeki otogaz alımları, içerisinde Akpet Gaz bulunan Lukoil ve Akpet istasyonlarında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla bilrleştirilemez. Ayrıntılı bilgi için:www.worldcard.com.tr ve www.lukoil.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: royals

quote:

Orijinalden alıntı: istceko

mesaj gondermek gerekiyor. mesaj paketinden dusecek numarasi var mi ?

Ben worldun sitesinde de göremedim. Mesaj atmak gerekmiyor gibi geldi. Benim kacirdim acaba?

Mesaj atmak gerekli.
     WORLD LUKOIL VE AKPET KAMPANYASI

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluğbey01

Teb World yada VakıF Worldde geçerli mi acaba ?

Geçerliymiş..

http://www.vakifkart.com/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=790

10 ALIŞVERİŞ'TEN 1'İ KADAR WORLDPUAN KAMPANYASIYLA BİRLEŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM..

Kampanyaya katılan World Üyesi Lukoil - Akpet Akaryakıt istasyonlarından 15 Ağustos - 30 Eylül 2013 tarihlerinde farklı günlerde 3 adet ve tek seferde yapılacak olan 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinden sonra, 1 - 9 Ekim’de Lukoil-Akpet istasyonlarında minimum 30 TL akaryakıt alışverişine 30 TL indirim hediye edilecektir.
    Kampanyaya Worldpuan ve BusinessCard ile yapılan alışverişler dahil değildir.
    Kampanyaya katılım için müşterilerin kampanya süresi içerisinde LUKOIL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını 6635'e göndermesi gerekmektedir.
    Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahildir.
    Kampanya tanımları müşteri bazındadır, her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir. İndirimler 22 Ekim 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Kullanılmayan puanlar 05 Kasım 2013 tarihinde geri alınacaktır.
    1 - 9 Ekim’de World üyesi Lukoil - Akpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
    Kampanya dahilindeki otogaz alımları, içerisinde Akpet Gaz bulunan Lukoil ve Akpet istasyonlarında geçerlidir.

• fuller akpet olmuş msj geldi.
  • opet worldcard lar dahil değilmiş, haydaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

opet worldcard lar dahil değilmiş, haydaaa.

OPET rakip firma ya ondandır, düşmana cephane yok diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbqa

quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Konya'da üye iş yeri olan lukoil veya akpet yok gibi. Var mı bilen?

Ankara çevre yolu üzerinde varmış.
    World'ün internet sitesindeki üye işyerlerinden gördüm.

Ankara yolu üzerinde 2 tane var, birisi Hava lojmanları kavşağından sonra diğeride Büsana gelmeden Hüdai caddesi girişinde, ikisindede kampanya afişi vardı. Bugün ilk yakıtımı aldım.

Lukoil ihsaniyedede olması lazım, yakaya giderken altgeçite girmeden önce
  • İki kampanyaya da aynı şekilde katılıyoruz, birleşiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

İki kampanyaya da aynı şekilde katılıyoruz, birleşiyor mu?

ikinci kampanya diye yazılan 2012 senesi için yapılmış bir kampanya gibi geldi bana

http://www.markalarkampanyalar.com/akaryakit/akpet/lukoil_25_tl_hediye_akaryakit_kampanyasi.asp

edit link eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmoon -- 16 Ağustos 2013; 1:07:07 >
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    Sitesinde de görünüyor mu üye işyeri olduğu?

İhsaniye altgeçidindeki lukoil Yılmaz Petrolün. Orası da varsa bende almaya başlayım. Evim Real yanında. Aslında hepsi bana ters yerler.
  • 3 kere farklı günlerde 75 liralık yakıt aldıktan sonra 4.de 100 liralık alırsak 70emi gelmiş olcak?
    Yani 100çektircez ama ekstrede 70mi görüncek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

opet worldcard lar dahil değilmiş, haydaaa.

OPET rakip firma ya ondandır, düşmana cephane yok diyorlar

iyi de her halukarda kendileri kazanacak
  • VakıfWorld şimdi sms gönderdi:

VakifBank Worldcard ile 30 Eylule kadar Lukoilde 3 adet 75TL alisverise 1-9 Ekim arasinda Lukoilde 30TL indirim. LUKOIL yaz kartin son 6 hanesini 6635e gonder.

WorldPuan ile satın aldığım benzin bu kampanyaya dahil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 16 Ağustos 2013; 16:45:36 >
  • World un BEDAVA kampanyasıyla birleştirebilirsiniz. Yani 10 alışverişin biri bedava. 3 tane 100 ü burada harcarsınız.
  • Denizli Merkez de Lukoil gören var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve
    Sitesinde de görünüyor mu üye işyeri olduğu?
    İhsaniye altgeçidindeki lukoil Yılmaz Petrolün. Orası da varsa bende almaya başlayım. Evim Real yanında. Aslında hepsi bana ters yerler.

Sitesinde üye falan yazmıyor, Yeni matbaacılar sitesi önündeki istasyonda onlarınmış, orda kampanya vardı, ihsaniyedede vardır büyük ihtimalle. Size en uygun yer Hüdai caddesi girişi. Real'den yaklaşık 7-8 km civarında, çarşıya giderken uğrayabilirsiniz
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    @TuVNeRa reyiz seni Hızlıal 500'e 100 tl worldpuan kampanyası başlığından çağırıyorlar neden bakmıyorsun?? :P

edit: düzletme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantezimuziginsevilenismi -- 17 Ağustos 2013; 2:25:17 >
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu kampanya yanlızca vakıfbank için mi geçerlidir
  • Lukoil'in sitesinden nerelerde istasyonları var, bakayım dedim... böyle boktan internet sitesi görmedim. bayi listesi yok sitelerinde
  • LUKOIL den yakıtı, indirimli almak için, kartmı almak lazım? Yoksa mazotu opet ile aynı fiyat. Ondada, opetten zaten yüzde beş indirimli alabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.