Şimdi Ara

WORLD KART - Mart'ta 50 TL Worldpuan hediye! (Cüzdan la 75TL ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
32
Favori
8.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar gecen ayki kampanyada teyit icin aramistim ben dekarazon.com ilgili sitelerde yoktu ama musteri temsilcisi bu alisverisin gecerli oldugunu belirtti en guzeli siyeyi alisveristwn sonra mh sormak galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthkrtl F kullanıcısına yanıt
    geçen ayki kampanya sayfasında yazıyor. Bu ayki kampanya sayfası ile geçen ayki kampanya sayfasını inceledim. Her iki kampanyada da "Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir." şartı var. Bunu dikkate alarak geçen ayki kampanya sayfasından aldım bunu. Ama geçen ayki kampanyada "elektronik marketler" yoktu, bu ay var. O zaman n11, hepsiburada, gittigidiyor,ereyon vs. kampanya dahilinde midir _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

geçen ayki kampanya sayfasında yazıyor. Bu ayki kampanya sayfası ile geçen ayki kampanya sayfasını inceledim. Her iki kampanyada da "Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir." şartı var. Bunu dikkate alarak geçen ayki kampanya sayfasından aldım bunu. Ama geçen ayki kampanyada "elektronik marketler" yoktu, bu ay var. O zaman n11, hepsiburada, gittigidiyor,ereyon vs. kampanya dahilinde midir _?

Kampanya sektörlerinde değişiklik var seçili internet siteleri de değişmiş olabilir. Arayıp sormak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1tıkla2kazan.com, 1v1y.com, alwaysfashıon.com , amerikadaniste, annelutfen.com, apple fiziki pos , apple ınternatıonal sanal, apple-hots, bee goddess, bimeks, bon prıx, bonvagon.com , butikbebe.com, e-bebek, ehamal.com, gitti gidiyor, hepsiburada, hızlıal.com, homend, kundo.co , leonardini, lezzetlihediye.com, lidyana, markafoni, media markt, media saturn, memlekettengelsin.com , mizu.com, modaelinizde.com, modagram.com, morhipo, n11, pc gold bılgısayar, perabulvarı.com, pttavm.com, sahibinden.com, sanalpazar, sekiz.com, shopigo.com, sony center, tazedirekt.com, tazemasa.com, teknosa, trendyol, unnado.com, vatan bilgisayar,ereyon.com.tr, zizigo
    vakıfkart.com.tr de kampanya sayfasında yazıyor

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/249-vakifbank-worldcarddan-50-tl-worldpuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 3 Mart 2016; 10:44:00 >
  • sanalmarket yok sanırım
  • quote:

seçili internet sitelerini de ben paylaşmış olayım bari. Bir katkımız olsun :) ama hepsiburada,n11,gittigidiyor yok. 1 ay içinde 600 lira mı harcayacağız bu kampanya için. bence tırt bu kampanya

1V1Y.COM
    Alwaysfashion.com
    Annelutfen.com
    beegoddess.com
    bonprix.com.tr
    bonvagon.com
    butikbebe.com
    e-bebek.com
    e-Hamal.com
    kundo.co
    leonardini.com.tr
    lezzetlihediye.com
    Lidyana.com
    markafoni.com
    Memlekettengelsin.com
    mizu.com
    Modaelinizde.com
    Modagram
    morhipo.com
    Perabulvari.com
    sekiz.com
    shopigo.com
    Tazedirekt.com
    Tazemasa.com
    trendyol.com
    unnado.com
    Zizigo.com

edit: bu ayki kampanyada "elektronik marketler" diyor. n11, hepsiburada, gittigidiyor, ereyon vs. bunlar kampanyaya dahil olur mu bunu teyit etmek lazım mh ye. var mı bilen

ACABA

n11
    hb
    gg hakkında bılgısı olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

seçili internet sitelerini de ben paylaşmış olayım bari. Bir katkımız olsun :) ama hepsiburada,n11,gittigidiyor yok. 1 ay içinde 600 lira mı harcayacağız bu kampanya için. bence tırt bu kampanya

1V1Y.COM
    Alwaysfashion.com
    Annelutfen.com
    beegoddess.com
    bonprix.com.tr
    bonvagon.com
    butikbebe.com
    e-bebek.com
    e-Hamal.com
    kundo.co
    leonardini.com.tr
    lezzetlihediye.com
    Lidyana.com
    markafoni.com
    Memlekettengelsin.com
    mizu.com
    Modaelinizde.com
    Modagram
    morhipo.com
    Perabulvari.com
    sekiz.com
    shopigo.com
    Tazedirekt.com
    Tazemasa.com
    trendyol.com
    unnado.com
    Zizigo.com

edit: bu ayki kampanyada "elektronik marketler" diyor. n11, hepsiburada, gittigidiyor, ereyon vs. bunlar kampanyaya dahil olur mu bunu teyit etmek lazım mh ye. var mı bilen

ACABA

n11
    hb

dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

quote:

quote:

1V1Y.COM
    Alwaysfashion.com
    Annelutfen.com
    beegoddess.com
    bonprix.com.tr
    bonvagon.com
    butikbebe.com
    e-bebek.com
    e-Hamal.com
    kundo.co
    leonardini.com.tr
    lezzetlihediye.com
    Lidyana.com
    markafoni.com
    Memlekettengelsin.com
    mizu.com
    Modaelinizde.com
    Modagram
    morhipo.com
    Perabulvari.com
    sekiz.com
    shopigo.com
    Tazedirekt.com
    Tazemasa.com
    trendyol.com
    unnado.com
    Zizigo.com

ACABA

n11
    hb

dahil

yapıkredı world sıtesınde yok ama hocam emın olmak gerek bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

1V1Y.COM
    Alwaysfashion.com
    Annelutfen.com
    beegoddess.com
    bonprix.com.tr
    bonvagon.com
    butikbebe.com
    e-bebek.com
    e-Hamal.com
    kundo.co
    leonardini.com.tr
    lezzetlihediye.com
    Lidyana.com
    markafoni.com
    Memlekettengelsin.com
    mizu.com
    Modaelinizde.com
    Modagram
    morhipo.com
    Perabulvari.com
    sekiz.com
    shopigo.com
    Tazedirekt.com
    Tazemasa.com
    trendyol.com
    unnado.com
    Zizigo.com

ACABA

n11
    hb

dahil

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/249-vakifbank-worldcarddan-50-tl-worldpuan

vakıfbankın sitesinde var hocam

Seçili internet siteleri: 1tıkla2kazan.com, 1v1y.com, alwaysfashıon.com , amerikadaniste, annelutfen.com, apple fiziki pos , apple ınternatıonal sanal, apple-hots, bee goddess, bimeks, bon prıx, bonvagon.com , butikbebe.com, e-bebek, ehamal.com, gitti gidiyor, hepsiburada, hızlıal.com, homend, kundo.co , leonardini, lezzetlihediye.com, lidyana, markafoni, media markt, media saturn, memlekettengelsin.com , mizu.com, modaelinizde.com, modagram.com, morhipo, n11, pc gold bılgısayar, perabulvarı.com, pttavm.com, sahibinden.com, sanalpazar, sekiz.com, shopigo.com, sony center, tazedirekt.com, tazemasa.com, teknosa, trendyol, unnado.com, vatan bilgisayar,www.ereyon.com.tr, zizigo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 3 Mart 2016; 14:08:23 >

• teknosadan 600 liralık alışveriş yapsak, 75 direk verir mi? yoksa önce 100 tl harcayıo ardından 5 kere daha 100 tl üzeri alışveriş mi yapmamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

teknosadan 600 liralık alışveriş yapsak, 75 direk verir mi? yoksa önce 100 tl harcayıo ardından 5 kere daha 100 tl üzeri alışveriş mi yapmamız lazım?

100 er 100 er tl olmasi gerekiyor alisverisin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1V1Y.COM
    Alwaysfashion.com
    Annelutfen.com
    beegoddess.com
    bonprix.com.tr
    bonvagon.com
    butikbebe.com
    e-bebek.com
    e-Hamal.com
    kundo.co
    leonardini.com.tr
    lezzetlihediye.com
    Lidyana.com
    markafoni.com
    Memlekettengelsin.com
    mizu.com
    Modaelinizde.com
    Modagram
    morhipo.com
    Perabulvari.com
    sekiz.com
    shopigo.com
    Tazedirekt.com
    Tazemasa.com
    trendyol.com
    unnado.com
    Zizigo.com

ACABA

n11
    hb

dahil

Seçili internet siteleri: 1tıkla2kazan.com, 1v1y.com, alwaysfashıon.com , amerikadaniste, annelutfen.com, apple fiziki pos , apple ınternatıonal sanal, apple-hots, bee goddess, bimeks, bon prıx, bonvagon.com , butikbebe.com, e-bebek, ehamal.com, gitti gidiyor, hepsiburada, hızlıal.com, homend, kundo.co , leonardini, lezzetlihediye.com, lidyana, markafoni, media markt, media saturn, memlekettengelsin.com , mizu.com, modaelinizde.com, modagram.com, morhipo, n11, pc gold bılgısayar, perabulvarı.com, pttavm.com, sahibinden.com, sanalpazar, sekiz.com, shopigo.com, sony center, tazedirekt.com, tazemasa.com, teknosa, trendyol, unnado.com, vatan bilgisayar,www.ereyon.com.tr, zizigo

sorunum şu hocam kredi akrtım yapıkredi world kart vakıfworld değil

vakıf dahıl ama YKB dahıl mı onu soruyorum ben.

saygılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1V1Y.COM
    Alwaysfashion.com
    Annelutfen.com
    beegoddess.com
    bonprix.com.tr
    bonvagon.com
    butikbebe.com
    e-bebek.com
    e-Hamal.com
    kundo.co
    leonardini.com.tr
    lezzetlihediye.com
    Lidyana.com
    markafoni.com
    Memlekettengelsin.com
    mizu.com
    Modaelinizde.com
    Modagram
    morhipo.com
    Perabulvari.com
    sekiz.com
    shopigo.com
    Tazedirekt.com
    Tazemasa.com
    trendyol.com
    unnado.com
    Zizigo.com

ACABA

n11
    hb

dahil

sorunum şu hocam kredi akrtım yapıkredi world kart vakıfworld değil

vakıf dahıl ama YKB dahıl mı onu soruyorum ben.

saygılar

hocam kampanya World kampanyası olduğu için dahildir diye cevapladım

• Müşteri hizmetlerini arayıp N11 ve hepsiburada dahil mi soran yok mu hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkrtl

Müşteri hizmetlerini arayıp N11 ve hepsiburada dahil mi soran yok mu hiç

N11, HB ,GG bunları da bılmek gerek bugun hb tlf aldık ykb adios
  • Ben aradım sordum. Alışveriş yaptıktan sonra bizi arayın kampanya kapsamında mi değil mi kontrol edelim dedi. Alışverişin ykb pos cihazından yapılmış olması gerekiyor dedi. Hb ve N11 den yapılan alışveriş bazen başka bankadan geçiyorlar alışverişi dedi.

• ne market var ne akaryakıt , axess
  • World ek kartlar dahil oluyor mu bu kampanyaya?
  • Demage kullanıcısına yanıt
    Market var.
  • Uzun uğraşlar sonucu öğrendim. N11 kampanyaya dahil değilmiş. Ykb de sektör kodu 'mobilya döşeme ve tamir' olarak geçiyormuş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.