Şimdi Ara

WORLD Eko, Akaryakıt Kampanyalarında Geçerli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akaryakıt kampanyalarında kullanan varmı?
    Bu ay SHELL'de 4 defa 125 liraya 30 lira puan veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• World eko kampanyalara katılabilirsiniz diye hatırlıyorum, yapı kredi cüzdan uygulamadan katılmayı deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

World eko kampanyalara katılabilirsiniz diye hatırlıyorum, yapı kredi cüzdan uygulamadan katılmayı deneyin
    Deneyecek birisi varsa sevinirim :) Henüz kartım yok da... Ona göre alacağım. :)

• ARCadaS A kullanıcısına yanıt
    Benimde yok malesef, world eko kullanan arkadaşlar varsa yazabilirmi ? (yapı kredi cüzdan uygulamasından tüm kampanyalara katılabilirmiyiz? Aidatsız kredi kartı olduğu için kampanyalarda kısıtlama varmı?) Sadece taksitlendirmede az yapıyor diye biliyorum. Puan kazanma oluyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Benimde yok malesef, world eko kullanan arkadaşlar varsa yazabilirmi ? (yapı kredi cüzdan uygulamasından tüm kampanyalara katılabilirmiyiz? Aidatsız kredi kartı olduğu için kampanyalarda kısıtlama varmı?) Sadece taksitlendirmede az yapıyor diye biliyorum. Puan kazanma oluyor diye biliyorum
    Düşünmen yeter kardeşim. Sağolasın.

• World eko iyi bir kredi kartı değil.Taksit konusunda çok sıkıntılı.Bence bonus flexi gibi, diğer aidatsiz kartlar gibi beş para etmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • korkmaz10 kullanıcısına yanıt
    Kampanyalara katılabiliyormuyuz ücretsiz yapı kredi cüzdan uygulamasından?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Evet katılabiliyoruz.

Yani kampanyalara katılup world puan da kazanabiliyorsunuz değilmi?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Evet

Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için

• Rica ederim.Kartın sıkıntısı taksit konusunda.Ne zaman taksit yapıp ne zaman yapmayacağı belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz10

Rica ederim.Kartın sıkıntısı taksit konusunda.Ne zaman taksit yapıp ne zaman yapmayacağı belli olmuyor.
    WORLD EKO Kullanıyor iseniz, uygula SHELL akaryakıt kampanyasına katılım sağlarmısınız lütfen.

Bakalım oluyor mu? Ona göre bu karttan alacağım. Yardımını rica ediyorum.

Evet katılıyor.Taksitli alışveriş yapmıyorsanız size uygun bir kart

• emlak vergisine 5 taksit oluyodu normal worlde. ekoda da geçermi acaba bende almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfunak T kullanıcısına yanıt
    Taksit konusunda sıkıntılı.Emlak vergisinde denemedim ama taksit uygulayacağını sanmam.

• quote:

Evet katılıyor.Taksitli alışveriş yapmıyorsanız size uygun bir kart
    Çağrı merkezindeki bayan olmuyor dedi de. Neyse ben talep edeyim kartı gelsin. Zaten aidatsız kart. :) Teşekkür ediyorum verdiğin değerli bilgi için.

Verdiğim bilgilerle yardımcı olabildiysem sevindim.Aidatlı kartların bence aidat ödemeye değecek kadar bir avantajı yok.Yönetmeliklerde yapılan son değişikliklerle taksitler de oldukça kısıtlandı zaten.Bankalarda anlaşmışlar gibi puan konularında çok cimrileşti.Birkac tane aidatsız kart alıp hangisinin kampanyası varda onu kullanmak en mantıklısı.

• quote:

Verdiğim bilgilerle yardımcı olabildiysem sevindim.Aidatlı kartların bence aidat ödemeye değecek kadar bir avantajı yok.Yönetmeliklerde yapılan son değişikliklerle taksitler de oldukça kısıtlandı zaten.Bankalarda anlaşmışlar gibi puan konularında çok cimrileşti.Birkac tane aidatsız kart alıp hangisinin kampanyası varda onu kullanmak en mantıklısı.
    World Eco karta az evvel başvurdum ve Cüzdan uygulamasına üye olabildim.Akabinde kampanyaya katıldım.

Eco kart kampanyaya dahilmiş.Müşteri hizmetlerindeki haysiyetsiz bayan dahil değil demişti. Senin verdiğin bilgiyle devam ettim. Tekrar Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.