Şimdi Ara

World Breaker Hulk vs True Power Of Superman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Detective Comics

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Hocam mesela Superman'in Heat Vision'u Hulka etki eder mi? Ben edeceğini sanmıyorum Gladiator'un Heat Visionu Phoneix Cyclops seviyesinde ve hulka etki etmedi. Ve Hulkun Potansiyel olarak bir sınırı yok belli bir müddet geçtikten sonra Supermanden daha güçlü ve daha dayanıklı olabilir peki o zaman ne olacak?

Yukarıda sorduğun soru şunun devamında yazılmış;

""In the previous issue, he barges in and says the Phoenix dies today. So he was pretty hell bent on his mission. Cyclops not wanting to fight, they go for a virtual stalemate via heat vision vs optic blast until Gladiator charges through and punches him.""

Hulk u pre ve post crisis dönem superman i küle bile çevirir Güneşin çekirdeğinden daha sıcak yapabiliyor superman bu ısısını. Ben dayanacağını düşünmüyorum

Potansiyel olarak nasıl bir sınırı yok yav, takılmayın o tür edebiyat yapacağım diye söylenen sözlere. Evreni mi yok edecek sanki
    Spider man için sınırsız o potansiyel, galactus için değil

Ve evet, 100 ton dan güç seviyesi başlayan biri hık diyince Superman i geçemez
    Ha belki New 52 halini geçer ama onu saymıyorum ben

Marvel ın reboot sonrası hulk unu okumadım, onun hakkında konuşmayacağım. Reboot öncesi ise güncel sayılabilecek hulk un en güçlü hali WBH ydi.
    Ve bu halinin en güçlü olma nedeni fiziksel gücünün Superman seviyesine gelmesi değildi. Gelebileceğine de değinilmedi.

Superman elleri ile gezegen parçalayabilecek güçte biri (post crisis. Evet New 52 yi adamdan saymıyorum), WBH ise böyle bir şeye kakışmadı bile.
    Fakat o gama radyasyonunu frenlemeyerek bir gezegeni yok etti, superman in ciddiye alacağı tek hali bu hali olur o yüzden

@bLackMumbLe

Hocam nedir bu reboot lardan çektiğimiz
    Superman e alışamadıım gibi bir de yeni bir hulk çıktı

Baştaki yazıyı anlamadım. Bende New 52'yi saymıyorum DC zaten reebot yapacak bence superman eski güçlerine kavuşmalı. Superman'in Heat Visionunun sıcaklığının sınırı ne kadar sence son seviyesini hulka tutsa ne olur ben hala gladiatorda kaldım yani onun hv'si phoneix cyclopsa eşit diye biliyordum bu konuya açıklık getirirsen sevinirim

Gladiator u pek bilmemde phoenix cyclops un seviyesinde diyorsan superman'den üstündür

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

quote:

quote:

Hocam mesela Superman'in Heat Vision'u Hulka etki eder mi? Ben edeceğini sanmıyorum Gladiator'un Heat Visionu Phoneix Cyclops seviyesinde ve hulka etki etmedi. Ve Hulkun Potansiyel olarak bir sınırı yok belli bir müddet geçtikten sonra Supermanden daha güçlü ve daha dayanıklı olabilir peki o zaman ne olacak?

Yukarıda sorduğun soru şunun devamında yazılmış;

""In the previous issue, he barges in and says the Phoenix dies today. So he was pretty hell bent on his mission. Cyclops not wanting to fight, they go for a virtual stalemate via heat vision vs optic blast until Gladiator charges through and punches him.""

Hulk u pre ve post crisis dönem superman i küle bile çevirir Güneşin çekirdeğinden daha sıcak yapabiliyor superman bu ısısını. Ben dayanacağını düşünmüyorum

Potansiyel olarak nasıl bir sınırı yok yav, takılmayın o tür edebiyat yapacağım diye söylenen sözlere. Evreni mi yok edecek sanki
    Spider man için sınırsız o potansiyel, galactus için değil

Ve evet, 100 ton dan güç seviyesi başlayan biri hık diyince Superman i geçemez
    Ha belki New 52 halini geçer ama onu saymıyorum ben

Marvel ın reboot sonrası hulk unu okumadım, onun hakkında konuşmayacağım. Reboot öncesi ise güncel sayılabilecek hulk un en güçlü hali WBH ydi.
    Ve bu halinin en güçlü olma nedeni fiziksel gücünün Superman seviyesine gelmesi değildi. Gelebileceğine de değinilmedi.

Superman elleri ile gezegen parçalayabilecek güçte biri (post crisis. Evet New 52 yi adamdan saymıyorum), WBH ise böyle bir şeye kakışmadı bile.
    Fakat o gama radyasyonunu frenlemeyerek bir gezegeni yok etti, superman in ciddiye alacağı tek hali bu hali olur o yüzden

@bLackMumbLe

Hocam nedir bu reboot lardan çektiğimiz
    Superman e alışamadıım gibi bir de yeni bir hulk çıktı

Eski supermani hulk la kıyaslamak yanlış zaten şimdiki hallerini göz önünde bulunduralım yoksa hulk un vay haline

Güncelde Hulk böyle ama

http://marvel.wikia.com/wiki/Amadeus_Cho_(Earth-616)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• O Bruce Banner değil yalnız. Amadeus.
  • quote:

O Bruce Banner değil yalnız. Amadeus.

Bruce hala var mı, dediğim gibi reboot sonrasını çok incelemedim

Ben yeni hulk artık bu diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 7 Şubat 2016; 0:27:37 >
  • Bruce var evet. Supermanin fiziksel dayanıklılığı ve fiziksel gücü WBH'den fazla mı ?
  • quote:

Bruce var evet. Supermanin fiziksel dayanıklılığı ve fiziksel gücü WBH'den fazla mı ?

Hala Hulk mu peki?
    Ben tam olarak bir sayfa bulamadım Bruce a ne olduğu ile ilgili, merak ettim

Diğer sorduğun soru da, new 52 yi katmazsak, evet fazla

• Evet hala hulk ve hulkkende çook zeki insanların arasında kıyafet giyerek gezebiliyor hulkken.

Hulk'un sınırı WBH'mi Yani WBH'den daha güçlü ve dayanıklı olabilir mi yoksa son WBH mi
  • quote:

Evet hala hulk ve hulkkende çook zeki insanların arasında kıyafet giyerek gezebiliyor hulkken.

Hulk'un sınırı WBH'mi Yani WBH'den daha güçlü ve dayanıklı olabilir mi yoksa son WBH mi

Buna niye değinilmemiş peki
    Reboot öncesi now serisinden mi bahsediyorsun yoksa

Reboot öncesi öyleydi

• Birazda benim sorularıma cevap versen
  • quote:

Birazda benim sorularıma cevap versen

Reboot öncesi öyleydi yazdım ya

Biraz sen benim sorularıma cevap ver asıl cevapladım zaten her yazdığını

Ayrıca All new hulk serisinin ilk sayısında banner sadece flashback olarak gösterilmiş.
    Yeni bruce hala hulk değil sanırım. Now serisinden bahsediyor olabilirsin sen de

• Hocam ben nowdan bahsediyorum zaten. Ayrıca marvel 1964'ten beri(tam 64 olmayabilir) hiç reebot yapmadı diye biliyorum Sağolsun dc 5 yılda bir yapıyor :D
  • quote:

Hocam ben nowdan bahsediyorum zaten. Ayrıca marvel 1964'ten beri(tam 64 olmayabilir) hiç reebot yapmadı diye biliyorum Sağolsun dc 5 yılda bir yapıyor :D

Baştan desene
    Üstte attığım link o halde yeni Hulk dediğim gibi.

Marvel son olarak secret wars serisinden sonra reboot yaptı.
    Yeni evren, all new all different olarak geçiyor.

Hulk ta artık Bruce değil, attığım linkteki kişi

• quote:

quote:

Hocam ben nowdan bahsediyorum zaten. Ayrıca marvel 1964'ten beri(tam 64 olmayabilir) hiç reebot yapmadı diye biliyorum Sağolsun dc 5 yılda bir yapıyor :D

Baştan desene

Evet karıştırmış olabilirim. Superman Dünyayı neden zor taşıyor ve ay kadar gezegene çarpıyor neden bayılıyor hemde bunlar new 52 değil

Bu arada Superman'in en güçlü formu neydi
     World Breaker Hulk vs True Power Of Superman World Breaker Hulk vs True Power Of Superman

• quote:

quote:

quote:

Baştan desene

Evet karıştırmış olabilirim. Superman Dünyayı neden zor taşıyor ve ay kadar gezegene çarpıyor neden bayılıyor hemde bunlar new 52 değil

Bu arada Superman'in en güçlü formu neydi
     World Breaker Hulk vs True Power Of Superman World Breaker Hulk vs True Power Of Superman

Alternatif evrenlerdeki en güçlü formumu yoksa ana evrendeki şu ana kadar en güçlü halimi

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Alternatif evrenlerdeki
  • quote:

Alternatif evrenlerdeki

Cosmic Armor Superman
  • quote:

quote:

Alternatif evrenlerdeki

Cosmic Armor Superman

DC de engüçlü sıralamasına kaçıncı olarak girer ve ne kadar güçlü
  • quote:

quote:

Alternatif evrenlerdeki

Cosmic Armor Superman

Alternatif evren değil o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 7 Şubat 2016; 13:00:30 >
  • Şuana kadar gözüken Supermanin eng üçlü formu ney? Hepsi dahil ama yani alternatifde dahil en güçlüsü hangisi One million mu?
  • quote:

Şuana kadar gözüken Supermanin eng üçlü formu ney? Hepsi dahil ama yani alternatifde dahil en güçlüsü hangisi One million mu?

Cosmic Armor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.