Şimdi Ara

Workinton Kullanımı CEPTETEBlilere Ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
21
Favori
15.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen gün galata'daki şubelerini gördüm. tarifesi uçuk.

ilk 1 saat: 10tl
    sonraki her saat: 8 tl

4 saat çalıştıysanız 34tl.

adamlar sadece cebi dolgun beyaz yakaları gözüne kestirmiş sanırsam
  • 20 yıldır kavacıktayım kavacıkta urban station olduğunu yeni duyuyorum. Kavacığa gein yıkalım beyler laptopları unutmayın
  • Sanırım sadece kredi kartı için bankakartı için geçerli değil sanırım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başımıza daş yağacak daş
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

Sanırım sadece kredi kartı için bankakartı için geçerli değil sanırım ?

Banka kartında da geçerli

CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartın varsa ayda 2 kez Urban Station’ın İstanbul’daki Maslak, Şişhane/Pera, Galata, Buyaka/Ümraniye, Kavacık; İzmir’deki Bayraklı ve Ankara’da açılacak olan Sögütözü şubelerinden yararlanabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AY bitti daha giden yok yaw haklar yandı artık mayısa :D

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quakka -- 29 Nisan 2015; 13:03:14 >
  • Ankara ve izmire'de açılmış varmı giden
  • nayir kullanıcısına yanıt
    yanlış oldu silinebilir, pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 11 Haziran 2015; 18:41:54 >
  • Ankarada gitmiş olan Varmı yer nerede ücret oduyormuyuz
    Edit:ders çalışılacak bir ortammi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 13 Kasım 2015; 6:31:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlara d acildiysa cumartesi patlatip inceleme yayinlayabilirim :)

• Ben sabahtan gitmiştim, simit poğaça çay falan var ücretsiz yiyip içebiliyorsunuz.

İnternete girmek yazıcıdan çıktı almak ücretsiz. Oralarda iş görüşmesi de yapabiliyorsunuz freelance bir yer anlayacağınız.

Toplantılar olabiliyor çok fazla odaları var bazı şirketler parsellemiş bir kısım bölümleri.

Öyle yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlknka

Ben sabahtan gitmiştim, simit poğaça çay falan var ücretsiz yiyip içebiliyorsunuz.

İnternete girmek yazıcıdan çıktı almak ücretsiz. Oralarda iş görüşmesi de yapabiliyorsunuz freelance bir yer anlayacağınız.

Toplantılar olabiliyor çok fazla odaları var bazı şirketler parsellemiş bir kısım bölümleri.

Öyle yani...

oo, baya iyiymiş toplantılar falan
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    mahmudddd gel kavacıga gidek
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

mahmudddd gel kavacıga gidek

yol uzak
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    iki mezarcının anılarını kitaplaştırırız kanka:)
  • Ilk defa haberim oldu ki bursa da yokmus uzuldum

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

hazır ofis sistemi.

ben regus kullanıyorum biraz farklı, aylık 20 dolara istanbulda bir sürü iş merkezimde business lounge kullanımı, sınırsız internet çay kahve falan neyse urban ise regusdan farklı olarak hazır ofis alternatifi yerine sadece çalışma ortamı sunuyor.

çay kahve , intermet limitsiz, genelde küçük orta ölçekli firmalar evden çalışanlar ve ofis ihtiyacı olmayanlar kullanır, urbanda ek olarak atıştırmalık ikramları da var.

bende haftaya gidicem bi denemek için.

güzel bir sistem, yakın olan denesin derim

Hocam regus un sitesinde aylik 20 $ lik bir tarife yok. Siz nasil bu fiyata giriyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufmet

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

hazır ofis sistemi.

ben regus kullanıyorum biraz farklı, aylık 20 dolara istanbulda bir sürü iş merkezimde business lounge kullanımı, sınırsız internet çay kahve falan neyse urban ise regusdan farklı olarak hazır ofis alternatifi yerine sadece çalışma ortamı sunuyor.

çay kahve , intermet limitsiz, genelde küçük orta ölçekli firmalar evden çalışanlar ve ofis ihtiyacı olmayanlar kullanır, urbanda ek olarak atıştırmalık ikramları da var.

bende haftaya gidicem bi denemek için.

güzel bir sistem, yakın olan denesin derim

Hocam regus un sitesinde aylik 20 $ lik bir tarife yok. Siz nasil bu fiyata giriyorsunuz?

Business Lounge üyeliği olarak geçiyor iptal olmadıysa tabi.. Şu an bakamıyorum sitesine

• quote:

Orijinalden alıntı: vlknka

Ben sabahtan gitmiştim, simit poğaça çay falan var ücretsiz yiyip içebiliyorsunuz.

Öyle yani...

Sınav haftaları 1.000 sayfa öıktı alıyorum. Çıktı için max kaç sayfa alınabiliyor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.