Şimdi Ara

Workinton Kullanımı CEPTETEBlilere Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
21
Favori
15.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Workinton Kullanımı CEPTETEBlilere Ücretsiz

CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı olan müşterilerimiz ayda 1 kez Workinton’un İstanbul’daki Levent, Maçka/Nişantaşı, Maslak, Esentepe/Astoria, Kozyatağı, Şişhane, Galata, Buyaka/Ümraniye, Kavacık, Levent 199, Maçka, Kozyatağı (And Plaza) ve Astoria, Vodafone Arena ; İzmir’deki Bayraklı ve Ankara’da Söğütözü’ndeki şubelerinden herhangi birini kullanabilirsin.

Kampanya kapsamında CEPTETEBliler, Workinton’da gün boyu açık çalışma alanlarını, hızlı wi-fi, coffee break’ten sabahları simit, poğaça ve kahvaltılık ikramlar, gün içerisinde tatlı-tuzlu kurabiyeler, filtre kahve, çay, bitki çayları, su ikramından yararlanabilirsin.

https://www.cepteteb.com.tr/workinton-kampanyasi

edit= kampanya 28 şubatta 2018de bitiyordu , uzatma talebi gönderdim , gelen cevap
    Workinton Kullanımı CEPTETEBlilere Ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Şubat 2018; 16:6:32 >

• şimdi sabahtan gidip akşama kadar yiyip içsek internete girsek bedava mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

şimdi sabahtan gidip akşama kadar yiyip içsek internete girsek bedava mı?

ben de onu merak ediyorum kardeşim , deneme amaçlı birini yollamamız gerekiyor, tahmini kaçıncı tabaktan sonra kovuyorlar gibi bilgiler lazım
  • bize yakin varmis hemen tebe basvurayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

şimdi sabahtan gidip akşama kadar yiyip içsek internete girsek bedava mı?

ben de onu merak ediyorum kardeşim , deneme amaçlı birini yollamamız gerekiyor, tahmini kaçıncı tabaktan sonra kovuyorlar gibi bilgiler lazım

eğer masalarda priz varsa ben giderim akşamları, bilgisayarın şarjı az gidiyor priz yoksa bir işe yaramaz.

• Fotografta he masada gozukuyor prız. 1 sene felansa yararlanma suresı alıcam bır kart

• atesle oynuyor adamlar olucu Tim gormesin

• ayda 2 kez, gün boyu sınırsız yararlanabilirsiniz. 31 ocak 2016'ya kadar geçerli.
  • Takip
  • siper aldım bekliyorum, deneme atışı yapan olursa haberimiz olsun
  • Güzel görünüyor aslında ama ayda 2 kereyi neye göre idareli kullanırım bilemedim. İşinde gücünde olan insana güzel.
  • hazır ofis sistemi.

ben regus kullanıyorum biraz farklı, aylık 20 dolara istanbulda bir sürü iş merkezimde business lounge kullanımı, sınırsız internet çay kahve falan neyse urban ise regusdan farklı olarak hazır ofis alternatifi yerine sadece çalışma ortamı sunuyor.

çay kahve , intermet limitsiz, genelde küçük orta ölçekli firmalar evden çalışanlar ve ofis ihtiyacı olmayanlar kullanır, urbanda ek olarak atıştırmalık ikramları da var.

bende haftaya gidicem bi denemek için.

güzel bir sistem, yakın olan denesin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 13 Nisan 2015; 15:19:31 >
  • Bir film vardı. Obezler fasfoofd restoranına girip ortalığı dağıtıyordu. Aklıma geldi nedense Cepte teb Üye olmayanlar boşuna üye olmasın yakında ciddi kısıtlamalar getirler
  • Haydi Bismillah

• öyle atıştırmalık pek birşey yok. Sabah poğaça,simit,reçel,peynir. öğleden sonra sadece kurabiye var.

sürekli çay,kahve,bitki çayı mevcut.

Masaların hepsinde priz var.İnternet orta halli diyebiliriz tabi şubeden şubeye değişiyor olabilir.
    Bir işiniz vardır, farklı bir ortamda çalışmak istiyorsunuzdur, gidilebilir. Toplantı odaları da mevcut ancak tabi kampanya dışındadır.
  • Ankaraya açılmadı mı hala?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poğaça ve kahvaltılık ikramlar

Sabah pğaçalar fırından kaçta çıkıyor ki ? damlamak lazım
  • Şimdi işin yoksa teb e başvur

• bir uberi anlamadım birde bunu onu kullanan var mı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.