Şimdi Ara

WORK AND TRVAEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Work And Travel ile yutdışına gitmiş birileri bana ulaşabilir mi ?

• Burası tyt bölümü
  • başka kategori yok wata uygun
  • Bu konuya giren ne kadar masraf çıktığını yazabilir mi? İnternettekiler hep eski yazılar. Dolar da arttı o yazıların yazılmasından sonra
  • Bu sene ben de düşünüyorum birileri bilgi ve tavsiye verirse iyi olur.
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    2k dolares + uçak. konaklama da sana giriyor ama orda kazandıın parayla karşılarsın.
  • 1.ya da 2. sınıfın yazında gideceksin iyi ama sonraki yazlarda staj yapmak çok daha mantıklı, sonuçta amerikada da olsan gidip garsonluk yapıyorsun
  • papuayenigine1 P kullanıcısına yanıt
    Rahat 20 bin gitti desenize 1 sene önce baktığımda 12-13 bin istiyorlardı
  • 1700-1800 dolar program ücreti. 500 uçak bileti bulmuştum ben gidiş-dönüş esnek olarak. Yanıma da 300-400 dolar almıştım.
  • Yodanın Bastonu kullanıcısına yanıt
    Garsonluk yapsan iyi genelde ingilizce C1+ olanları garsonluğua kabul ediyorlar. Ev/otel temizliği vs. yapıyorlar.
  • Gezmeyin, günde 16 saat çalışın, mümkün olduğunca az para harcayın ve bunu en az 2-3 kere tekrar edin, dolar bazında kazandığınız için mezun olunca yurtdışına burslu doktoraya gidemeseniz bile paranızla master a gidersiniz, detayları eyaletleri zorlukları kolaylıkları okul ücretlerini vizeleri sorunları oradaki işinizi ve ingilizcenizi nasıl geliştirip garsonluk gibi bol kazançlı bir mesleği yapabileceğinizi araştırın.

Pişman olmazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.