Şimdi Ara

Work and Travel 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2021 yaz programına katılacağım. Eğer düşünenler varsa iletişimde kalalım ki birlikte başvuru yaparak indirimlerden faydalanalım. Sadece ANKARA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ben de basvurmayı düşünüyorum fakat tekrar benzer olaylar yasanır mı acente ile görüşmek lazım
  • Salgın devam ederken kendinizi bağlayıcı adımlar atmayın. Seneye ne olacağı belli değil. Durumlar daha netleşsin sonra adım atın. İspanyol virüsü salgını 3 sene sürmüş.
  • hocam hangi firmayı düşünüyorsunuz özelden yazar mısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben success seviyorum
  • arkadaşlar sirketler konusunda kararsız kalan varsa yardımcı olabilirim. 2021 de bende wat yapacagım. isteyenlere yardımcı olabilirim.
  • Bu sene benim de katılacağım program. Konuştuğum bazı firmalar henüz kayıt almaya başlamamıştı, diğerleri arasında ise ilgileri, yaklaşımı nedeniyle anlaştığım bir firma oldu. İnşallah covid'den ötürü sıkıntı çıkmaz da gidebiliriz.
  • Arkadaslar campusedu ile gidecekler icin ikiser tane 200’dolarlik indirim ceklerimi satiyorum. Ilgilenenler yazabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canbkt123 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben kararsızım yardımcı olabilir misiniz

• Geçen sene gidenler Katar üzerinden uçarak gitti. O karmaşa içinde program gerçekleşti ise bu sene her türlü gerçekleşecektir. Katılmayı düşünenler katılsın.

• Benim değişik bir sorum olacak. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum. WAT'a başvursam ve kendi çabalarımla orada bir staj ayarlasam son ayı için, bunun için ayrı bir vize falan gerekir mi?

• Okulunuzun bitiş tarihiniz nedir? Okulum 2 Temmuz'da final 20 Temmuz 'da bütleri bitirdiği için şuan programı iptal edesim geldi.

• justholdonmyheart kullanıcısına yanıt
    Dönemi yak git, okulu her zaman okursun brom :)

• JimmyCool1907 kullanıcısına yanıt

Bi sonraki sene tekrar wat yapacağımızda transkript fflerle dolunca ne yapacağım peki  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justholdonmyheart -- 18 Ekim 2020; 23:40:14 >
    Derdini vize görevlisine anlatırsan bir problem olmuyor, koronadan dolayı psikolojim alt üst oldu, okula devam edecek gücü kendimde bulamadım demen yeterli ;)

• Bazı firmalar yaşın çok sorun olmayacağını söylerken bazıları da yaş sınırı koymuş. 31 yaş üniversite okuyan biri yapabiliyor mu?

Benim okulumda 28 haziran final başlangıç tarihi vermiş bitiş yazmamışlar ama yüz yüze olursa ikinci dönem 9 temmuzda bitiyor finaller. Çok düşündüm araştırdım ama biraz geç olsa da kaydoldum ben. Erken olsa da 20 gün erken olurdu max onun için vazgeçmeye değmez diye düşündüm. 20 temmuz da çok geçmiş ya saçma sapan takvim hazırlıyolar

• İzmir'de yazılmayı düşünen çevre illerden vs varsa yardımcı olabilirim.

• Kaydımı sildirmedim bütlere girmemeye karar verdim. Öğrencileri şehirde tutmak için 1 ay uzatmışlar bahar dönemini. Tek taraflı yaklaşıyorlar olaylara çok yanlış.

Bütlere girme zaten boşver finaller bizim 9unda bitcek yüz yüze olursa o biraz kötü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.