Şimdi Ara

Wordpress teması editleyecek bir arkadaş var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana hayrına wordpress temasını editleyebilecek bir arkadaş lazım. Zaten istediğim çok basit bir şey. Sağ taraftaki sidebar'ı kaldırmak ve bir iki ayarlama yaptırmak istiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

Ekleme: Gerek kalmadı arkadaşlar ben hallettim. İlginiz için teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykanca -- 18 Mart 2009; 23:23:07 >

• Yok mu hiç yardım edecek bir arkadaş?
  • sidebire'ı kaldırmaktan sonraki bir iki ayarlama nedir ?
  • Sidebar'ı kaldırdıktan sonra site biraz solda kalıyor ya,(sağ tarafta bir boşluk oluşuyor), işte o ortalanıcak bir de en alttaki yazı değiştirilecek. Hepsi bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykanca -- 17 Mart 2009; 12:58:11 >
  • Kullandığım temayı upload ettim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

http://rapidshare.com/files/210240529/chaos-10.rar.html
  • Bakın sizin sitenizi gördüm imzanızda. Sizde aynı temayı kullanıyorsunuz sanırım. Anlatmak istediğim olay şu.

Wordpress teması editleyecek bir arkadaş var mı?

Sidebar kalktıktan sonra yazılar falan sol tarafta kalıyor. Sağda bir boşluk oluşuyor. O boşluğu kapatmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykanca -- 17 Mart 2009; 13:16:38 >

• deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 14:42:5 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihto

Aynı temayı kullanmıyorum yapabilir miyim die senin temanı yükleyip denemelerde bulundum ama yapamadım

Sağlık olsun. Düşünüp uğraşman yeter..

Evet arkadaşlar yok mu yardım edecek bir hayırsever?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.