Şimdi Ara

Wordpress Sayfadaki Afişlerin Boyutunu Nasıl Ayarlarım(Resimli)+ 20 TL Hediyeli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, Keremia V4 temasını kullanıyorum. Ancak ana sayfada ve yukarıda bulunana barda çıkan afişlerin boyutu çok küçük nasıl büyütebilirim? Çok uğraştım ama yapamadım. Üsteki resim benim sitedeki boyut, alttaki resimdeki gibi büyütmek istiyorum. Nasıl yapılacağını gösterene, yapabilirsem tabi(Kendime güveniyorum), 20 TL vereceğim.

Bu şekilde büyük yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 2 Ocak 2017; 23:0:13 >

• Temanın yardım sayfasında yazanı denedin mi? "Gerekli bilgiler" dediği kısımda film sayısı gibi bir alan vardır büyük ihtimalle.

Keremiya Film Kutusu bileşenini Anasayfa bölümüne sürükleyin ve karşınıza çıkan kutuya gerekli bilgileri girin.

https://www.keremiya.com/destek/dokumantasyon/Keremiya-v4/#homepage
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyldz

Temanın yardım sayfasında yazanı denedin mi? "Gerekli bilgiler" dediği kısımda film sayısı gibi bir alan vardır büyük ihtimalle.

Keremiya Film Kutusu bileşenini Anasayfa bölümüne sürükleyin ve karşınıza çıkan kutuya gerekli bilgileri girin.

https://www.keremiya.com/destek/dokumantasyon/Keremiya-v4/#homepage

Baktım maalesef orada da nasıl yapacağım hakkında bir bilgi bulunmuyor maalesef

• "Karşınıza çıkan kutu" dediği kısmın ekran görüntüsü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyldz

"Karşınıza çıkan kutu" dediği kısmın ekran görüntüsü var mı?

Buyurun, bu bölümü de kurcaladım, ancak maalesef bu bölümden istediğim değişiklik yapılamıyor

• Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu? 4 gündür uğraşıyorum bir türlü çözemedim
  • O ekran görüntüsündeki kutuları aktif ederken açıklamaları çıkıyordur. Bu gönderdiğin görüntünün çok bir anlamı yok. Kurcaladım diyorsan da diyecek bişeyim yok.
  • Arkadaşlar başka yardımcı edecek kimse yok mu? 20 TL vereceğim. TeamViewer ile bağlanıp halledebilecek var mı?
  • google da "wp keremiya v4" diye aratınca bu temayı yapan Türk firmasının destek döküman sayfası karşıma çıktı.orayı incele oradan bak..kategori sekmeleri olan altta açtığın bölüm hatalı sanırım.sayfayı incele yardım bulacaksın.
  • dostum eğer istersen ss' de olan filmlerin istedigin boyutta olan sürümü var verebilirim ayrıca keremiyanın kendi özel editlediğim temasıda var onuda pm sadece site adresini den atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theredorx -- 5 Haziran 2017; 7:48:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.