Şimdi Ara

WordPress neden bu kadar tuttu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bu wordpressin hicbir kolayligini ve ozelligini goremedim. yuklenen ucretsiz temalar yarim yamalak cikiyor. tasarim ozellestirme cok kisitli. wixde surukle birak seklinde gayet basitken wordpresste bos bos ekrana bakiyorum. yani bu kadar zorsa neden bu kadar tuttu ve ne anlami var bu uygulamanin temada hicbirseyi duzenleyemeyeceksem ben anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amacınız Wix'deki gibi sayfa dizaynı yapmaksa Wordpress için drag drop builder tarzı pluginler kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poko001

Amacınız Wix'deki gibi sayfa dizaynı yapmaksa Wordpress için drag drop builder tarzı pluginler kullanabilirsiniz.
    önerebileceğin bir uygulama var mı? en basit en güzel hangisidir. elemantor yükledim fakat pro istiyor galeri falan eklemek için
  • Katılıyorum WordPress çok hantal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    Drag drop builder'lar zaten sayılı, özelliklerini karşılaştırırsanız size uygun olanı bulursunuz fakat sizin istediğiniz yöntemle bir siteyi yapmanız zor çünkü ne kullanırsanız kullanın mutlaka sorunlar çıkar sonunda kodlarla uğraşmak zorunda kalırsınız.
  • Hocam free temalar bulmanız lazım çoğu tema kullandığınız zaman kısıtlı demo sürüm veriyor o da bir işe yaramıyor. Arkadaşların dediği gibi eklentiler de işinizi kolaylaştırabilir herhangi bir sorununuzu google yazdığınızda ona uygun plugin bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.