DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Word de İsim ile sıralama nasıl yapılır
3
Cevap
0
Favori
4.417
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Word de İsim ile sıralama nasıl yapılır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      6498 Mesaj
      23 Ocak 2005 23:22:47 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar word de çalışırken içinde 400 maddelik bir dosya ile uğrşıyorum bunları alfebetik sıraya göre düzmem gerek ama nasıl yapacağımı bilmiyorum mesela 1. sırada aaa 2. sırada kls 3. sırada baa gibi yazılar olduğunu farz edin bunu alfabetik sıraya göre düzünlek istiyorum yardımlarınız için şimdiden sağolun

|
      |

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Teğmen
      110 Mesaj
      23 Ocak 2005 23:32:24
      wordden bildiğim kadarıyla yapılmıyoodu hepsini excele kopyala Ordan sıralama yap tekrar worde kopyala
      |
      |

Hayatta Herşey İstemek ve İstemesini Bilmekte Biter...!
    • Yüzbaşı
      313 Mesaj
      23 Ocak 2005 23:42:50
      wordde metni tabloya çevir metni seç tablo menüsüne gir ordan
      sonra tablo menüsünden sıralayı tıkla
      |
      |

Keaton doesn't believe the god, but he has fear of it.
      I believe in the god, but my only fear is KAISER SOZE
    • Yarbay
      6498 Mesaj
      23 Ocak 2005 23:48:38 Konu Sahibi
      Sağolun arkadaşlar yaptım
      |
      |

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.