Şimdi Ara

Woopsa geçtim pingim 500 e çıktı !! REZALET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıkılan paket kullanıyor iken 140-150 pingim vardı.Woopsa geçtim pingim en az 400-500. Bazen 1000-2000 e çıktığıda oluyor.

Hat aynı hat
    Yer aynı yer
    Telefon aynı telefon

Bu ne rezalettir arkadaş.

Ne önerirsiniz arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Turkcell

Olmazsa ona geçeçem hocam.Fakat sonucta herşey aynı sadece tarifeden dolayi neden ping çıkar?Eğer bir düzeltme yolu varsa aveada kalacağım.

• Hocam cahilliğime verin. Ping noluyor? Fazla veya eksik olması ne anlama geliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3G de olduğunuza eminmisiniz?
  • Kotyora,Şöyle açıklayayım hocam.Ping gecikme süresidir.Ne kadar yüksek olursa okadar fazla lag,kesinti,gecikme vb. olur.Ne kadar düşük olursa okadar iyi.Özellikle online oyunlarda bu çok önemli.

Noxco,Hocam 3g deydi herşeyi yaptım fakat düzelmedi.Neti pcye kablo ile bağlayınca ping 500 ü geçik oluyordu.Nedense kablosuzla bağlayınca ping 200e felan düştü.Kablosuz ağları ,yerel ağları ve güvenlik duvarını kapattım.Usb kablo ile tekrar bağladım ve ping 140 a düştü inşallah böyle devam eder yoksa diğer türlü sıkıntı çıkıyor oyunlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ping yüzünden Turkcell'e geçecem bende , aveada ping ne az ne sabit pahalı falan ama turkcell iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 9 Ağustos 2014; 18:06:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.