Şimdi Ara

Wonder Woman 2'nin çıkış tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Wonder Woman 2'nin çıkış tarihi belli oldu
    Çizgi roman dünyasının belki de en sevilen kadın kahramanı olan Wonder Woman, bu yıl ilk bireysel filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Batman v Superman ile temelleri atılan DC sinematik evreninin 4. filmi olan Wonder Woman, hem eleştirmenler hem sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılandı. DC sinematik evreninin açık ara en sevilen filmi olan Wonder Woman, an itibariyle gişede 780 milyon dolar hasılata ulaşmış durumda.

Filmin gördüğü büyük ilginin ardından Wonder Woman 2'yi öncelikli projeleri arasına alan Warner Bros, devam filmi için hazırlıklarını sürdürüyor. Stüdyo, bugün yayınladığı açıklamayla devam filminin çıkış tarihini açıkladı. Amazon prensesi Diana Prince'in maceralarını anlatmaya devam edecek Wonder Woman 2, 13 Aralık 2019'da vizyona girecek.

Warner Bros'un yeni Wonder Woman filmi için çizgi roman filmlerini görmeye alışık olduğumuz yaz aylarını değil de aralık ayını tercih etmiş olması, stüdyonun filme ne kadar çok güvendiğini gösteriyor. Zira sinema dünyası için genelde durgun geçen kış aylarında ancak çok büyük hayran kitlesine sahip filmler büyük gişe rakamlarına ulaşabiliyor.

Warner Bros tarafından yayınlanan açıklamada filmi kimin yöneteceği açıklanmadı ancak ilk filmin yönetmeni olan Patty Jenkins'in devam filmini de yönetmesi bekleniyor. İlk filmdeki yönetimi ile övgü toplayan Jenkins, şu sıralar, DC sinematik evreninin başındaki isim olan Geoff Johns ile birlikte Wonder Woman 2'nin senaryosunu yazıyor.

• daha 1 ızlemedık 2 cıktı wtf

• quote:

Orijinalden alıntı: keremcemx

daha 1 ızlemedık 2 cıktı wtf

Ben izledim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu (karıya) hastayım

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

Bu (karıya) hastayım

acaip dövüo dikka et
  • Sevgili editör, haberlerde bu fotoğrafı kullanmazsanız sevinirim, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız dianayı canlandıran kadın çok iyi seçilmiş şöyle bi bakınca pek güzel değil gibi ama şeytan tüyü mü ne var acayip hoş biri baktıkça bakası geliyor insanın 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Sevgili editör, haberlerde bu fotoğrafı kullanmazsanız sevinirim, teşekkürler

Afedersiniz mösyö sebebini sorabilirmiyim lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Yalnız dianayı canlandıran kadın çok iyi seçilmiş şöyle bi bakınca pek güzel değil gibi ama şeytan tüyü mü ne var acayip hoş biri baktıkça bakası geliyor insanın 😂😂

Kesin ŞEYTAN TÜYÜ VAR + 1

Bak sol elim yine pantalonuma kaçtı sağ elimle de mesajı yazızzızzıyoruuuummmm......

Tamam yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 26 Temmuz 2017; 20:02:58 >
  • donanımhaber-film tanıtımı uyumluluğu. Bize ne, filmlerden dizilerden. Forumdaki her konu için haber yapacaksanız işiniz var demektir.

• quote:

quote:

Fena oluyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Fena oluyorum...

Ol kardeşim ol hepimizin ortak derdi bu zaten

• Pis bir propaganda filmi gencleri hemen etkilemeye baslamis bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: pspoor

Pis bir propaganda filmi gencleri hemen etkilemeye baslamis bile...

32 yaşında bir gencim

• Film kötüydü bence ama beni rahatsız eden şey "Türkler nazilere bomba yapıyor" oldu. Adamlar bizi resmen nazi yandaşı yaptı.

• Film kötüydü be, salonda açtım filmi izlerken odayıda toparladım son yarım saattedw gelip sonunu izledim ve sonra tekrar ortadoğulu esmer Yahudi bi kadına yunan tanrıça rolü vermek ne kadar mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzdalDoğru

Film kötüydü bence ama beni rahatsız eden şey "Türkler nazilere bomba yapıyor" oldu. Adamlar bizi resmen nazi yandaşı yaptı.

Evett naziler hahahafilm 1. Dünya savaşı döneminde geçiyorosmanlı nazilere bomba mı yapmışşve almanlara bomba yapabiliriz yani ne var bunda şuanda tai amerikan uçak şirketlerine yedek parça üretiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzdalDoğru

Film kötüydü bence ama beni rahatsız eden şey "Türkler nazilere bomba yapıyor" oldu. Adamlar bizi resmen nazi yandaşı yaptı.

Evett naziler hahahafilm 1. Dünya savaşı döneminde geçiyorosmanlı nazilere bomba mı yapmışşve almanlara bomba yapabiliriz yani ne var bunda şuanda tai amerikan uçak şirketlerine yedek parça üretiyor

Doğrudur ben karıştırmış olabilirim ama yine de filmde bizi karalamışlar gerçeği var. Başkaları ile uğraşacaklarına kendi tarihlerini konu alsınlar.

• Film deyim yerindeyse "DANDİK"ti. tam hollywood filmi, ilk 10 dakkayı izle gerisini tahmin edersin. Kurgu da çok saçmaydı.

• güzel tarih vermişler kim öle kim kala, ilk filmini beğendim çıkınca izleriz artık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.