Şimdi Ara

Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.752
Cevap
31
Favori
74.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bunu yapmayın işte yapmayın eğer film çöpse şimdi daha çöp olucak. Sucidie sqaud'da yaptınız da ne oldu ? Yeni bir facia geliyor vatana millete hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu haberle ilgili hiç yabancı kaynak bulamadım, bulan varsa eklesin bir zahmet.
  • Çizgi roman baronları tarafından insanların beklentilerini manipule etmek amacıyla para alıyorum. bik bik konuşup ekmeğime mani olma.
    Çabuk sil o yazdıklarını kendini de bizi de yakıcaksın gece gece. bu yükün altında kalırsın!1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de hiçbir yabancı kaynak bulamadım. Haberin doğruluğu yok.

Edit: Bunu buldum sadece. https://www.flickreel.com/exclusive-wonder-woman-heading-back-for-reshoots/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 6 Kasım 2016; 12:12:23 >
  • Zamanında Suicide Squad çıkmadan önce "WB yeniden çekilmesini istedi" gibisinden haber çıkmıştı. Ayer de "bi sıkıntı yok yalan haberlere inanmayın birkaç küçük sahne eklicez" gibisinden bir şey yazmıştı Twitter'da. Film çıkınca gerçek ayyuka çıktı tabi.

Kısacası ben temkinli yaklaşmaya devam edeceğim. WB aynı hatayı üçüncü kez yapacak kadar salak olabilir, ben inanıyorum.
  • Yeniden çekim olayı varsa da illa kötü olacak diye birşe yok. SW: Rogue One'da da tekrar çekimler yapıldı ve film efsane olacak gibi duruyor.

Ayrıca böyle bir şey varsa Geoff Johns'un istemediği ne malum?
  • Yeniden çekimler iyi de olabilir kötü de.

Benim anladığım kadarıyla filmi birkaç eleştirmene izletmişler. Film ortalarda çok yavan ve sıkıcıymış. Onun için yeniden çekime almışlar filmi. Büyük ihtimal ortalarda hikayeye çok odaklanıldı ve aksiyon sahneleri çok azdı. O yüzden sıktı tabi. Bence daha çok aksiyon sahnesi için yeniden çekime aldılar. Hikaye anlamında ki değişiklikleri Geoff Johns yazarsa hiç bir problem yok
    Ama WB işte, Suicide Squad'ın nasıl içine ettiğini gördük. İnsan korkuyor, yine de SS kadar filmin içine edilmez diye düşünüyorum. SS'un baya sorunları da vardı normal olarak zaten.
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Yabancı kaynaklarda yeniden çekimler dedikodusu var. Fakat izleyiciler tarafından beğenilmediği için çekilecek diye bir ibare görmedim.
  • Yüzüklerin efendisin de filan da yeniden çekimler olmuştu. Umarım komedi sahneleri eklemek için değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence senaryo belli oldu aşağı yukarı, güzel de bir noktada. İnşallah sulandırmak için yeniden çekmiyorlardır. Valla gidip bassak stüdyoları yeridir ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oroborus

Çizgi roman baronları tarafından insanların beklentilerini manipule etmek amacıyla para alıyorum. bik bik konuşup ekmeğime mani olma.
    Çabuk sil o yazdıklarını kendini de bizi de yakıcaksın gece gece. bu yükün altında kalırsın!1

Anlıyorum

• bu filmde de aynı fiyaskolar olursa JL yi beklemeye gerek bile kalmayacak. neyse bakalım..
  • Hep örnek SS ama SS kötü bir film ve bunun yeniden çekimle felan zerre alakası yok. SS ana konusuna film vizyona girdikten sonra bir kere bile girmedim ve bir şey yazmadım. Filmin kötülüğünü yeniden çekime veya Joker sahnelerinin kesilmesine bağladıysanız büyük yanılgıdasınızdır. Özellikle de o final...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin çekimleri yanılmıyorsam çok kısa süre de bitmişti. içlerine sinmeyen bir şeyler yüzünden yeniden çekime soktular gibi iyimser düşünmeye çalışıyorum da söz konusu wb olunca o kadar kolay olmuyor. komiklik, aptal espriler için yapıyolarsa kozmos cezalarını versin.

• Oroborus kullanıcısına yanıt
    Kısa sürede bitmedi çekimler. Diğer marvel filmleri gibi sürdü çekimlerin bitmesi

• specialone7 kullanıcısına yanıt
    Itu rektorluk kaldirimlari gibi her donem yeniden yapiyorlar demek ki

• Bir adama bak birde Gal Gadot'a bak ya
  • Wonder Mother
  • specialone7 kullanıcısına yanıt
    Comic-Con'daki daha iyi bence.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.