Şimdi Ara

Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin sonunda bir post-credits sahnesi olacakmış. Eleştirmenlere önceden izletiliyor bu filmler bildiğiniz gibi ve bu post-credits sahnesi eleştirmenlere gösterilmemiş. Neden acabaWonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal  

Kaynak : screenrant

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 10 Aralık 2020; 16:49:19 >
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

ayın 15'inde ne varmış? ingilizcem yokta anlamadım hocam. özet geçseniz.

• Filmde Batman v Superman filminin açılışında kullanılan soundtrack de kullanılacak.

Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal

Bilmeyenler için;

• quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

ayın 15'inde ne varmış? ingilizcem yokta anlamadım hocam. özet geçseniz.

Ayın 15'inde online bir gala gibi bir şey olacak hocam. Oyuncu ve çalışanlar katılacak muhtemelen birkaç sürpriz konuk olacaktır, bunlardan biri Zack. Muhtemelen küçük bir teaser/fragman daha yayınlayacaklar bir de filmin yönetmeni Patty küçük bir şey olacak dedi ama ne olacak bilmiyoruzWonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 12 Aralık 2020; 13:50:2 >
  • Biz bu filmi nasıl izleyeceğiz ? HBO MAX yayınlayacak ama türkiyeden üyelik kabul edilmiyor. ABD IP'si veren VPN yüklemek lazımmış. Hem VPN'e hem de HBO'ya para mı ödemek zorunda kalacağız ?

Ekstradan ABD'de geçecek kredi kartı da lazımmış.

• Canlı yayın başladı. İzlemek isteyenler için; https://www.dcfandome.com/ww84

• Filmin ilk 2-3 dakikası yayınlandı izlemek isteyenler için;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 15 Aralık 2020; 23:48:1 >
  • Film 70 değerlendirme ile 89 puandan başladı RT'de.

Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal
  • Türkiyede izleyebileceğimiz herhangi bir platform var mı? Sinema işi zaten sıkıntı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidmakaleniz

Türkiyede izleyebileceğimiz herhangi bir platform var mı? Sinema işi zaten sıkıntı..

Şimdilik korsan gibi duruyor..

Üstad hd izleyebileceğimiz bir platform çıkarsa ücretli, ücretsiz farketmez bilgilendirirsen sevinirim :)
  • androidmakaleniz kullanıcısına yanıt

Tabiki de, gelirse ücreti ne ise alırım ben de destek amaçlı.

Teşekkürler hocam
  • yarın tsi ile kaçta yayınlanıyor acaba bilen var mı? 25 aralık tarih verdiler ama saat kaç acaba? saat farkı da var gerçi.

• Film çok boş olmuş, ilk filmi mum ile aratıyor. Hayal kırıklığı tek kelime ile.
  • Film Türkiye'de 15 Ocak 2020'de vizyona girecek diye görünüyor. Ben muhtemelen beklerim bu tarihi sinemada izlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Film çok boş olmuş, ilk filmi mum ile aratıyor. Hayal kırıklığı tek kelime ile.

Nereden izlediniz ben bulamadım

• Düştü arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.