Şimdi Ara

Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fragman güzel olmuş. Cheetah'ı da iyi yapmışlar. Gözüme takılan tek sıkıntı JL'nin en güçlü karakterlerinden olan, çizgi romanlarda yapmadığı şey kalmayan koskoca Wonder Woman, iki arabayı ittirmekte zorlanıyor. İlk filmde de böyleydi, olduğundan çok güçsüz gösteriyorlar. O 2 arabayı tek parmakla uçurması lazım WW'nin. Yani zamanında gezegenleri parçalayan Superman'i paketleyip gönderiyordu bu karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 23 Ağustos 2020; 11:6:38 >
  • Dc bir coştu pir coştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son fragman baya gaz olmuş. Hele ki Kristen Wiig den beklentim üst düzeyde. Filmi taşırsa Gal Gadottan bile iyi bir noktaya getirebilir.
  • Son zamanlardaki en iyi süper kahranan filmi geliyor sanırım, end game i saymıyoruz o ayrı bir dizi finali gibiydi 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yazık ki film zarar edicek arkadaşlar. bu corona pandemisinde şu an sinemaların hali içler acısı.

fakat şöyle bir gerçek var ki bu film bunu sonuna kadar hak etti. çünkü film aşağı yukarı 3 sene önce çekilmişti. filmler genelde çekildikten 8-9 ay sonra vizyona girer. fakat bu film wb nin aldığı saçma sapan bir kararla 1 sene ertelenmişti. sonra araya şak pandemi girince neredeyse aylarca ertelendi. şimdi ekim e almışlar. ama işe yaramayacak göreceksiniz.
  • Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal

Aradığınız Wonder Woman bu. Yıllarca amazon'ların en iyisi olmuş kadında bir kilo kas olur en azından.

Gal gadot en son 40 kiloydu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 25 Ağustos 2020; 4:18:18 >
  • Film 151 dakika uzunluğunda olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Film 151 dakika uzunluğunda olacak.
    25 Aralik 2020 ertelenmis !!!! :@
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Amazon kadınları iri yarı olur cüsse olarak. Ayrıca saçları bile çok sıktı. Film evreninde Gal Gadot'a gözümüz alıştı ama bu WW'a uzaktan yakından benzemediği gerçeğini değiştirmiyor.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Filmde amazon kadınlarını vücutçu olarak seçmişler diana yine aralarında zargana gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Aradığınız Wonder Woman bu. Yıllarca amazon'ların en iyisi olmuş kadında bir kilo kas olur en azından.

Gal gadot en son 40 kiloydu galiba.

orjinalinde wonderwomen 180 boyu var ve 61kg

Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal

Gal Gadot ise 178 boyu var 58 kg normal hali, film için ekstra kilo almış ama 7 kilo kadar. Yani çizgi roman ile tamamen aynı sayılır hatta daha iri diyebiliriz.

https://www.livestrong.com/article/1013102-wonder-woman-gal-gadot-actually-gained-weight-her-role//

• Devian kullanıcısına yanıt

Valla Henry Cavill yapıyorsa bu kadın da yapmalıydı.

Crossfit kadınlarını görüyoruz.

• 25 Aralık'ta HBO Max'ta.

Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 19 Kasım 2020; 4:50:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

25 Aralık'ta HBO Max'ta.

Hiç beklemiyordum böyle bir hareket. Ama virüsün de biteceği yok yani bir yerden sonra bu kaçınılmazdı.

HBO Max hala dünyada erişilebilir değil o yüzden çoğu kişi torrent ile akacak ya da 25 Aralık'a kadar dünyaya erişmeye çalışacaklar.

• HBO Max fragmanı çıkmış:

• Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal

• Son fragman. Ben izlemiyorum, zaten 2 hafta sonra film çıkıyor.

• bugün bi kısa tanıtım gördüm WW, kamyonların arkasından koşuyor falan, vallahi karakteri bilmesem hint filmi sanırdım inanılmaz vasat olmuş.

WW ilgisi olmayan biri olarak ilk filmi fena bulmamıştım oturup çerezlik keyifle izletmişti kendini.

• Herkes Warner Bros'un filmleri HBO Max'e koymasına tepki gösteriyor. Gal Gadot, HBO Max'te yayınlanacak diye 10 milyon dolar daha almış sanırım. Diğer film yıldızları da hani bize diyormuş. Ayrıca WB bu kararı almadan önce kimseye açıklama yapmamış, diğer filmler için Legendary'e 30 dakika önceden falan söylemiş filmler HBO Max'de yayınlanacak şimdi açıklama yapıyoruz diye.

WW84 HBO Max'de yayınlanır ama diğerlerine sıra gelene kadar kararı geri çekebilirler. Bekleyip görücez.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt

10 Milyon dolar nedir abi, bunlar ne yapıyor bu paraları Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal  Wonder Woman 1984 (25 Aralık 2020) | Gal Gadot - Chris Pine - Pedro Pascal  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.