Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bnde kırmızı bayrakta oynuyorum nick : lDylon eklerseniz elimizden geldiğince yardım ederiz :D
  • Dün idarelik temiz bir ee+9 aldım. Bugün de 10 pierce sb+9 arıyordum bulamadım. Az önce bunu aldım:
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!
    10 pierce bulasına kadar mecbur bununla idare edeceğim artık
    Fiyatı 100kk'yı geçmeyecek şekilde full pvm lb+9,sb+9,ee+9,ih+9,ps+9,gn+9,lpa/mpa+9 görürseniz bana forumdan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 21 Haziran 2015; 19:27:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İş başı yapmışsınız hocam. Eski tayfayı görmek güzel :)

• Hayırlı olsun, gayet güzel gidiyorsunİtemlarda aradığın özellikleri buraya yazarsan göz gezdirmekten yorulduğumuz ama bir türlü bitmeyen mavi bayrak itemlarından istediğin itemı tereyağından kıl çekmek misali bulup sana yardımcı olmaya çalışalım
  • 2 gün sonra gece 3'te Book Day(Kitap Günü) eventi başlıyor, bu eventte beceri kitapları daha yüksek başarı oranına sahip Tome versiyonlarıyla Mr. Soon'da değiştirilebiliyor, önemli beceri kitapları Tome olunca fiyatı katlanabiliyor, değerlendirmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 22 Haziran 2015; 4:10:07 >

• Bugünkü farmımdan bazı kareler paylaşmadan önce 30 level Karanlık Metni'nden ve üstü metinlerden Kutsama Kağıdı düşebildiğini söyleyeyim.Cesaret Pelerini yetmezmiş gibi Kutsama Kağıdı'nın da düşük metinlerden düşebilmesi beni son derece şaşırttı ve bu olaydan da açıkça görülebiliyor ki serverda düşük seviye karakterlerin piyasada söz sahibi olması adına her şey yapılmış, olay sadece oyuncuların bunu idrakına ve uygulamasına kalmış.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• @Crazybeko Teşekkürler
    @.PAINKILLER Teşekkürler

Oyunun call chat ekranından eğlenceli bir kare :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 22 Haziran 2015; 20:10:45 >

• World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!
    Bu ne işe yarıyor bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenobiac -- 22 Haziran 2015; 10:48:40 >
  • Ayın 28'inde çekiliş olacak, 25 adet 250 DC verilecekmiş.Ama düşen Piyango Biletlerini muhafaza etmek lazımmış, SG'de olduğu gibi düştüğünde atmayalım yani.
  • .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam sagol.
  • 2 gündür yaptigim lykos farm
  • HarikaSatsan 7kk net eder ama satması uzun sürer, bu yüzden ben aç derim.4 adet Green Bonus Changer çıksa bile 8kk ediyor, 7kk'yi her türlü geçersin sanıyorum.
  • .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    Topluyoruz hocam daha ne açması bi 50 olsun
  • Devam o zamanAma onlar açılmalı, açılmasını istiyorum, hiçbir sandık satılmamalı, hepsi açılmalı
  • Nerdeyse 5 sene hatta daha fazla olmuştur m2 oynamayalı. Yazın bir kaç hafta vakit geçirmelik bir şeyler arıyorum ama şimdi yazdıklarınıza baktım da oyunda çok fazla yeni şey var hocam. Elinize sağlık ama sanırım başlayamayacağım :)
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    Siz bilirsiniz.

Bugünkü update ile sadece At Şekeri kullananlara verilen +20 defans özelliği bütün kullanıcıları kapsar hâle geldi, yani At Şekeri kullansın kullanmasın herkes +20 defans kazandı.Ayrıca, yüksek level kara büyü ve şamanlara karşı kullanılan skill rezisdansı veren itemlara düzenleme yapmışlar, bir nevi şaman ve suraların önünü açmışlar; yenilikler öteki karakterler için de devam edecekmiş.Merakla bekliyoruzBu bilgiyi de paylaştıktan sonra bugünkü farmdan birkaç görüntü paylaşayım

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• 50 Tane Lkos chest aciyorum cikanlari editlerim.

Evet cikanlar bu 3 changer 1 adder h.o ne diyelim.
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenobiac -- 23 Haziran 2015; 15:54:40 >

• Alıntılar mısın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok talihsiz olmuş ama yine de hayırlı olsun, changerlar 2kk'den adderlar 500k'dan 6,5kk cebinde şu an, moral bozmak yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Çok talihsiz olmuş ama yine de hayırlı olsun, changerlar 2kk'den adderlar 500k'dan 6,5kk cebinde şu an, moral bozmak yok

Merhba hocam metin farmindan nefret ederim boss farmi iyi is yapar mi bu swde

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.