Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hahaha güldürme beni. 2.sv acilinca da ayni seyler yazildi. ne oldu boru gibi birlesti
  • wom3 ne yav metin3 çıkmadı daha 2-3 ay sürmez hype'ı. zaten yüce hakanları, ulu adminleri açıklamış forumda "wom2'nin kapanmaması için luna'yı açtık" diye. bu da aynı şekil adamlar serverları ayakta tutabilmek için ilk haftalarda kazandıkları paraya muhtaçlar. o derece durum vahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fushen -- 19 Nisan 2019; 18:51:22 >

• Shogun bizi şutladı de bari de anlaşılır olsun :D Toxic ekipten kurtulmuş sw
  • Uzun bir aradan sonra WoM3 ile Metin2’ye tekrar baslamis bulundum. Cok fazla zaman ayiramasamda emek harcanan bir oyun oldugunu gorebiliyorum. En azindan simdilik keyif alarak oynayabiliriz :) - oyun ici: Alpertunga

Edit: Oyunu düzenli olarak oynayan arkadaslar eskisi gibi gelisimlerine dair ufak yazilar yazip, gorseller eklerlerse cok guzel olur bence. En azindan konuyu yeni gorenler heveslenir. Kayda deger bir sekilde gelisebilirsem belki ben de paylasirim bir iki sey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız Kovboy -- 27 Nisan 2019; 3:28:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer yesil bayrakta isen Excessive loncamıza katılabilirsin. Seni aramızda görmekten mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sugar man

Eğer yesil bayrakta isen Excessive loncamıza katılabilirsin. Seni aramızda görmekten mutlu olurum
    Hocam bende dün başladım servera çok hoşuma gitti oyundaki nickim Antetokounmpo tek başıma oynuyorum loncaya gelmek isterim yeşil bayraktayım

• Sugar man kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam davet için. Divines'tayım şimdilik
  • TR'nin zevkini hiçbir sunucudan alamadım. Şu an bunu indiriyorum. Umarım istediğim gibi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoursummerdreamz.

Hocam bende dün başladım servera çok hoşuma gitti oyundaki nickim Antetokounmpo tek başıma oynuyorum loncaya gelmek isterim yeşil bayraktayım

Alıntıları Göster
    Tabiikide. Biraz geçcevap versim eğer hala oynuyorsan oyun içi nickim: Aura PM aman yeterli
  • beraber oynayacak varsa şamanım buflarım. nickimi burda yazarsam ban yerim.
  • Ne alaka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

TR'nin zevkini hiçbir sunucudan alamadım. Şu an bunu indiriyorum. Umarım istediğim gibi çıkar.
    Merhaba hocam. Ben de indiriyorum şu an :)) Umarım zevk alırız. İstersen beraber girelim hatta muhabbet olsun yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sugar man

Eğer yesil bayrakta isen Excessive loncamıza katılabilirsin. Seni aramızda görmekten mutlu olurum
    Ben de katılabilir miyim? 15 level falanım yeni başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoursummerdreamz.

Alıntıları Göster
    Hocam ben de bu akşam başladım arkadaş olalım mı

• Milfka kullanıcısına yanıt
    Ben sildim hocam. Güzel bir vslik server bulursam oraya geçeceğim. Çar dizmeye çalışmaktan gına geldi.
  • Ben bugun basladim da wom2 gibi filan degil bildigin 2008 tr metin2si gibi 15 level zor oldum kolye kupe filan yok daha isi kolaylastiracak birseyler var mi yoksa tr tarzi dolu dusurmeye filan mi calisacaz eger oyleyse hosuma gitti degilse de önerileri bekliyorum hizli kasilmak için

• Selam herkese, konu 2015'den beri WoM2'ye hizmet ediyor. Oyun sahiplerinin tabirine göre WoM3 ve WoM2 tamamen ayrı sunucular olduğundan dolayı konu başlığından WoM3 ibaresini kaldırdım. Dilerseniz WoM3 için Freesia'nın açtığı başlığa geçebilir veya burada kalabilirsiniz. Biz hala WoM2'de aktif olarak oynuyoruz gelmek isteyen olursa bana her yerden ulaşabilir; forum, discord, oyun içi.

WoM3 konusu:https://forum.donanimhaber.com/wom3-ejderha-nin-yolu-acilis-19-nisan--137862132

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SequentiaL -- 11 Mayıs 2019; 2:53:5 >
  • Dün geceyarısı oyuna şöyle bir gireyim dedim ve oyunda 100 150 kişi vardı
    Oyunda WeAreBack isimli bir lonca dikkatimi çekti ve üyelerini gördüğümde şaşırmadımda değil. 2015 zamanlarında oynayanların hatırlayıp tanyıacağı birçok eski isim vardı. Beraber kendi aralarında oynuyorlardı zevkli olmasada ufaktan bi keyfi olabilir diye düşündüm. Beraber oynayacak 3-5 kişi çıkarmı buradan eskilerden ? şöyle haftada 1-2 girip takılabilecek varmı ?
  • Ben Ege ,

Bir çoğunuzun Wom2 den tanıdığı Aleister (Divines) olarak ben de WOM3'e geri döndüm . Global bir oyuncu profili çizen arkadaşlar oyun içi ulaşabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeonur35

Ben Ege ,

Bir çoğunuzun Wom2 den tanıdığı Aleister (Divines) olarak ben de WOM3'e geri döndüm . Global bir oyuncu profili çizen arkadaşlar oyun içi ulaşabilirler.
    Sanki hatırlar gibiyim ama çok çok az.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.