Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sol serverda hangi bayraktayız ?
  • mhmmd.ozkan kullanıcısına yanıt
    Çoğunluk kırmızı bayrakta.
  • Sadece ikimizin uyandığı saatlerde
    Duruyor zaman
    Çünkü sadece sen tutuklarsın beni
    Apansız uyanış gibi
    Gel kızım sokul bana
    Bir kez daha alayım kokusunu
    Benim küçük bahçemin
    Büyüsen de, gitsen de hala bekliyor gibi beni
    Uzanmış küçük ellerin
    Gel kızım sokul bana
    Bir kez daha alayım kokusunu
    Benim küçük bahçemin
    Büyüsen de, gitsen de hala bekliyor gibi beni,
    Senin küçük ellerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Lanet kaska yaklaşık 30 tane changer attım ve 8 attack speedi getiremedim...Bakın ne undead ne yarı insan ne de başka bir şey istiyorum.Sadece 8 attack speed.Gelmiyor bir türlü.

Çok yanlış yapmışsın. Muhtemelen 21 kaskına yaptın. 30 changer 100m demek. 100me 3 4 tane 21 kaskı alırdın. Ucuz itemlere changer harcamayın. Zaten yapılmışları 30 40m. Geriye sadece arayıp bulmak ve sabretmek kalıyor.
  • Arkadaşlar, büyülü silah suramın yanına bir de sadece ws atmalık bir karakter açmak istiyorum. Burada tecrübeli, yüksek level oyunculara soracağım şey 1-1de olsun, toplu/grup saldırılarında olsun hangi karakter ön planda duruyor? Bu serverda damageler vs. ne durumda bilmiyorum. Aklımda iyileştirme veya karabüyü var. Ninjaya ise oynamayı beceremediğim için pek sıcak bakmıyorum. Eğer bana bir tavsiyede bulunursanız ona göre karakter açacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Arkadaşlar, büyülü silah suramın yanına bir de sadece ws atmalık bir karakter açmak istiyorum. Burada tecrübeli, yüksek level oyunculara soracağım şey 1-1de olsun, toplu/grup saldırılarında olsun hangi karakter ön planda duruyor? Bu serverda damageler vs. ne durumda bilmiyorum. Aklımda iyileştirme veya karabüyü var. Ninjaya ise oynamayı beceremediğim için pek sıcak bakmıyorum. Eğer bana bir tavsiyede bulunursanız ona göre karakter açacağım.

karabüyü aç bence
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Haklısın fakat suraya item bulmak savaşçıya bulmaktan zor.İstediğim özellikte bulabilseydim satın alırdım.
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! Arkadaşlar bu zırhı satıyorum eğer ilgilenen varsa forumdan ulaşabilir pmden, 48-54 sura zırhları ile de takaslayabilirim aynı seviyedeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

quote:

Arkadaşlar, büyülü silah suramın yanına bir de sadece ws atmalık bir karakter açmak istiyorum. Burada tecrübeli, yüksek level oyunculara soracağım şey 1-1de olsun, toplu/grup saldırılarında olsun hangi karakter ön planda duruyor? Bu serverda damageler vs. ne durumda bilmiyorum. Aklımda iyileştirme veya karabüyü var. Ninjaya ise oynamayı beceremediğim için pek sıcak bakmıyorum. Eğer bana bir tavsiyede bulunursanız ona göre karakter açacağım.

karabüyü aç bence

Peki sence 55lvlda mı bırakayım? Becerisi yüksek, yarı insanlı dolu bulsam iş görür mü burada?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

quote:

karabüyü aç bence

Peki sence 55lvlda mı bırakayım? Becerisi yüksek, yarı insanlı dolu bulsam iş görür mü burada?

Burda 55 çok iş görmez ama yinede 55 yapacaksan karabüyü eniyisi, 105 de daha da iyi oluyor.

• 20 undead, 20 arachnid ve 1k hpli htb'yi 65 kk'ya alsam mı ?
  • Arkadaşlar oyuna bir kaç gün önce başladım. Ancak şu an benim için çok sıkıcı geçiyor. Yeni serverda Sarı ve mavi bayrakta Çar açtım. Oyun hakkında bilgi verebilecek, birlikte oynayabileceğim biri olursa mutlu olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    SOON3'te kim oynuyor yav

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenGamers

https://www.itemci.com/uye-urun/1202096-75-lw-havaci-itemli-lunada2.html itemci üzerinden satılık hesap lunada

75 liraya o itemlerin yaninda böbrek de satmiyorsan kimse almaz
  • 67 levelim deceitte gunluk 100kk para kasıyorum. Sizce 75 e kasıyım mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atsız Kovboy

SOON3'te kim oynuyor yav

Eski bir dost

• Oyunda savunma bakımından en kuvvetli karakter hangisi sizce.Yetenek seti olarak olarak soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.