Şimdi Ara

WOLKSWAGEN POLO YAĞ FIRLATTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar..1996 model polo 1.6 6N AEE sıralı lpg li aracım var
    bundan 3 gün önce ardahanda gece 2 de cok soğuk bir havada erzuruma doğru yola çıktım..yaklaşık 25 km gittikten sonra yağ lambası yandı belki yağ eksilmiştir diye ilk petrolde yağ eklemek üzere yola devam ettim fakat 5 km bile gitmeden motordan takır tukur sesler gelmeye başladı ve bir koku geldi..doğal olarak dağın başında hemen sağa çektim ve motoru durdurdum..kaputu açtığımda yağ çubuğu yerinden çıkmıştı ve o bölümden dışarıya komple yağ fırlatmıştı. yağ çubuğunu kontrol ettim ve içinde hiç yağ kalmamıştı. arkadaşımı aradım geldi ve petrolden yağ aldık 4 lt ekledik..daha sonra aracımı çalıştırdım.. motordan hafifte olsa garip sesler geliyordu.tabi ilk gelen sesler kadar şiddetli değildi baya azalmıştı. gaza bastığımda gaz yiyordu araba fakat gelen tıkırtılardan dolayı hareket ettirmedim ve aracı öylece bıraktım..arkadaşım arabayı ardahanda evinin önüne çektirmiş..bu haftasonu tekrar gideceğim..tamirciye gitmeden önce sizlerinde fikrini almak istedim..sizce sorun ne olabilir..masraf çok olurmu..tavsiyelerinizi ve fikirleriniz bekliyorum teşekkürler

• piston kırmış olabilir araç,

ya da yatak sarma olayı,

geçmiş olsun, bilen uzmanlardan daha detaylı bilgi gelecektir.
  • cok teşekkürler umarım çok büyük masrafla karşılaşmam..
    cumartesi sabahı orda olcam bakcaz artık
  • evet arkadaşlar araç kol çıkarmış blloğu delmiş..tahmini masraf 3000-4000 arası dediler sizce doğrumudur daha aşşağı yapılamazmı bu sorun
  • 3000-4000 arası dediyse 3750 fiyat çıkacaktır.

pazarlık şansın var, triger vs her şeyi değiştirtip 3000 e bağlamaya çalış, fiyat normal piyasa fiyatı çünkü.

kolay gelsin
  • evet bende öyle düşünüyorum 3000 tl ye kapatmaya çalışcam inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.