Şimdi Ara

Wolkswagen'dan anlayanlar ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 - Polo 1.4 ve Polo Tsı, Tdi 'ın farkı nedir? Yani Tsi, Tdi olunca ne oluyor, sadece 1.4 olunca ne oluyor?

2- 5 kişilik bir aileyiz. Polo yerine eski kasa jetta daha iyi mi olur? Polo 1.4 güçsüz mü kalır?

• turker03 kullanıcısına yanıt
    1-Tsi turbo benzinli motor,Tdi turbo dizel motor.Hiçbir ibare yok ise tsi tdi tdci vb. yok ise atmosferik turbosuz benzinli motor.
    2-5 kişilik aile ise polo küçük kalır jetta olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.p.one -- 2 Kasım 2016; 9:51:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.p.one

1-Tsi turbo benzinli motor,Tdi turbo dizel motor.Hiçbir ibare yok ise tsi tdi tdci vb. yok ise atmosferik turbosuz benzinli motor.

Cevabın için çok teşekkürler dostum.

Ama içime sinmeyen konu. Eski kasa jetta yaşlı veya orta yaşlı arabası gibi. Yeni nesil pololar daha genç arabası gibi daha sexy
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker03

quote:

Ama içime sinmeyen konu. Eski kasa jetta yaşlı veya orta yaşlı arabası gibi. Yeni nesil pololar daha genç arabası gibi daha sexy

Poloda bagaj yok gibi birsey. Cocukta varsa hayatta sigamazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

quote:

Poloda bagaj yok gibi birsey. Cocukta varsa hayatta sigamazsiniz.

Çocuk yok dostum. 5 tam :D

• m.p.one kullanıcısına yanıt
    Doğru cevap, ufak bir düzeltme atmosferik motorlarda 1.4 yazıyor sadece
  • polo 1.4 atmosferik benzinlidir, 83 beygir civarı gücü vardır, en hantalı bu diyebiliriz

tsi olanlar

TSI tamamı kırmızıysa 1.6 160 beygir, SI kırmızıysa 1.4 122 beygir, sadece I kırmızıysa 1.2 105 beygirdir, 160 lık altındakilerde sadece turbo vardır süper şarj yoktur

tdı içinse ki bu dizel oluyor

1.6 tdi lar 90 ve 105 beygirliktir, bu jetta için, polo içinse 1.6 tdi lar 90 beygir 1.2 tdi lar ise 75 beygirdir

beygir güçlerinin 1-2 farkı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaSaTuRa. -- 2 Kasım 2016; 10:43:35 >
  • Beyler cevaplar için çok teşekkürler. 40 bin bütçem var temiz bir araba almak istiyorum. Hasır kayıtsız veya düşük hasar kayıtlı. 40 bine polo 1.4 var ama yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla polo 1.4 şık ama güçsüz bir araba. TDİ veya TSİ temiz 40 bine zor gibi. Eski kasa jetta maalesef bana işlev açısından en uygunu fakat dediğim gibi genç arabası görüntüsü yok :(
  • 1.4 hantal gibi de açıkçası daha tsi nedir bilmeyen biri için yeterli olacaktır, arabalarla ilgili çok bilgisi olmayan için turbo besleme çok birşey ifade etmez, 1.4 polo da öyle çok hantal bir araç değil, hatta boyutuna ağırlığına göre gayet atik de denebilecek bir araç, tabi içi küçük her b segmenti araç gibi
  • Bu memlekette vw den anlamayan adam Yok ki, kime sorsan bi yorum alırsın 😬

• Öncelikle dizel mi benzin mi ona karar verelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş kafaya bak. Adam alacağı arabayı kendi şartlarına göre belirlemiyor. Volkswagene göre belirliyor. Volkswagen olsunda benzinli olsun tüplü olsun dizel olsun önemi yok.
  • quote:

quote:

hem 5 kişi binecek diyorsun
    hep genç yaşlı diyorsun
    ikisinden birine karar vermelisin
    ikisi aynı anda olmaz polo ile. :)

• quote:

Beyler cevaplar için çok teşekkürler. 40 bin bütçem var temiz bir araba almak istiyorum. Hasır kayıtsız veya düşük hasar kayıtlı. 40 bine polo 1.4 var ama yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla polo 1.4 şık ama güçsüz bir araba. TDİ veya TSİ temiz 40 bine zor gibi. Eski kasa jetta maalesef bana işlev açısından en uygunu fakat dediğim gibi genç arabası görüntüsü yok :(

polodan iç hacmi ve bagajı biraz büyük olan
    clio 1,5(dci) dizel 2.el 40 civarına icon (full) bol bol bulabilirsin..
    i20 fiesta kezaa öyle

illa wv olacak abi diyorsan biraz daha para ilave etmelisin :)
  • 5 kişilik aileye polo minnak gelir. bence b sınıfı yerine c sınıf bir araç bakmalısınız. jetta daha makul.
  • Sexy araba ne demek yahu? Yeni bir jargon mu? Bakalım folksfagında daha beler duyacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: .Müdür.

Arkadaş kafaya bak. Adam alacağı arabayı kendi şartlarına göre belirlemiyor. Volkswagene göre belirliyor. Volkswagen olsunda benzinli olsun tüplü olsun dizel olsun önemi yok.

wolkswagen araçlar hoşuma gitti için onu almak istiyorum. Kominizim olmadığına canımın istediği marka aracı alabilirim sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0chness

Öncelikle dizel mi benzin mi ona karar verelim

benzinli istiyorum dostum
  • 1.4 atmosferik motorlu polo ya 5 kişi binerseniz yokuşa sürmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Beyler cevaplar için çok teşekkürler. 40 bin bütçem var temiz bir araba almak istiyorum. Hasır kayıtsız veya düşük hasar kayıtlı. 40 bine polo 1.4 var ama yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla polo 1.4 şık ama güçsüz bir araba. TDİ veya TSİ temiz 40 bine zor gibi. Eski kasa jetta maalesef bana işlev açısından en uygunu fakat dediğim gibi genç arabası görüntüsü yok :(

polodan iç hacmi ve bagajı biraz büyük olan
    clio 1,5(dci) dizel 2.el 40 civarına icon (full) bol bol bulabilirsin..
    i20 fiesta kezaa öyle

illa wv olacak abi diyorsan biraz daha para ilave etmelisin :)

Açıkçası onlara baktım da görünüşleri pek hoşuma gitmedi. Biraz araştırayım dediğin araçları tekrar dostum sağol.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.