Şimdi Ara

Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rage 2 nin aylık güncellemesiyle Youngblood çıkışını aynı güne almışlar.Rage 2 ye NG+,Ultra-Nightmare ve İronman zorluk modları gelecek ve bu modları merak ediyor olsamda önceliğim Youngblood olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önyükleme başladı.35.8 Gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 23 Temmuz 2019; 21:56:12 >
  • Yaz indirimleriyle oynamadığım Old Blood ve Death of Outsider'ı bitirdim. Şimdi de ikisinin harmanı Youngblood çıkıyor. Arkane'in bölüm tasarımlarına ve kattığı oynanış çeşitliliğine hastayım. Ama Wolfenstein gibi pata küte bir oyuna nasıl yedirmişler merak ediyorum.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Müzik çok iyi olmuş, retro ve cyberpunk karışımı. Sonunda da Blazkowicz aksiyonda görünce gaza getirmedi desem yalan olur. Alsam almasam mı bilemedim.
  • Oyunla ilgili tüm soruların cevabını yarın akşam 8 de öğreneceğiz.Merakla beklediğim yapımlardan birisi özellikle Arkane'in oyuna yaptığı dokunuşları,co-op oynanışı ve diğer yenilikleri denemek için bir gün daha beklemem gerekiyor.

Bu arada DOOM Slayers Club'a üye olursanız oyun çıkış yaptıktan sonra "To Hell and Back Skin Pack" isimli özel bir DOOM skin paketine sahip oluyorsunuz.
    https://slayersclub.bethesda.net/tr/article/6WVJddC7ZuNqsnx8H4UlDU/wolfenstein-youngblood-icin-ozel-doom-gorunumleri-al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 24 Temmuz 2019; 18:8:43 >

• Arkadaşlar bu oyunu nvidia kampanyasıyla satın alan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun çıkış günü ilk gün yaması altında 4.4 Gb boyutunda bir güncelleme alacak.Güncelleme notları henüz paylaşılmadı fakat açıldıktan sonra beraberinde bir güncelleme alacağı bildirildi.
  • Oyun PC de erişime açıldı.
  • İncelemelerde ortalamanın üstü puanlar almış. Vasatın üstü bir yan oyun deniliyor.
  • Oyunu bir süre deneyimleme fırsatım oldu.Karakter seçimi ve özelleştirmesinin ardından kısa bir video sonrası oyun başlıyor.Oyun solo yada co-op oynanabiliyor,nasıl oynamak istediğinizi seçeneklerden değiştirebiliyorsunuz.İster bir başka oyuncuya katılabilir istersenizde diğer oyuncuların size katılmasını tercih edebiliyorsunuz.Solo oynarsanızda diğer karakteri oyun yönlendiriyor çünkü oyun tamamen co-op üzerine kurulu bir şekilde ilerliyor.

Oyunun optimizasyonu ve görsel kalitesi çok iyi,önceki oyunun çıkışındaki sorunların hiçbiri yoktu ve tüm ayarlar en sonda 4K çözünürlükte 90 fpslere varan bir performans gözlemledim.Önceki oyuna göre görsel kalitenin artmasına rağmen İd Tech 6 nın başarılı optimizasyonu sayesinde oldukça akıcı bir deneyim sunuyor.Henüz ilk bölümdeyim fakat ilerleyen bölümlerde bu şekilde olursa gayet keyifli bir oyun olacağını düşünüyorum.

• Murat Sönmez & Onur Kaya şuanda coop olarak oynuyorlar Daha ilk bossta takıldılar.
    https://www.twitch.tv/konsolussu
  • Oyuna sahip olup Buddy Pass içeren sürümü satın alanlar arkadaşlarını şu şekilde davet ederek oyuna katılmasını sağlayabilirler.

Oyunun Steam mağaza sayfasında Demo sürümü bulunuyor öncelikle oyuna sahip olmayanların bu sürümü indirmesi gerekiyor.Ardından Steam hesabınızı Bethesda hesabınıza bağladığınızda arkadaşınıza katılabilir hale geliyorsunuz.Bunları yaptıktan sonra oyunun Deluxe sürümüne sahip arkadaşınızın Buddy Pass listesinde davet edilebilir olarak görünüyorsunuz.Arkadaşınız sizi davet ettiğinde indirdiğiniz demo sürümü üzerinden tam oyunu aynı arkadaşınızla oynamak şartıyla oyun sonuna kadar birlikte oynayabiliyorsunuz.Buddy Pass sistemi bu şekilde çalışıyor ve böylece tam sürümü arkadaşınız aracılığıyla oyuna sahip olmadan oynama fırsatınız oluyor.

Buddy Pass sahibinin sınırsız davet imkanı varken ona katılan oyuncu sadece davet aldığı Buddy Pass sahibi arkadaşıyla birlikte oynayabiliyor.Eğer oyunu satın alırsanız co-op olarak oynadığınız tüm ilerlemeyi kendi oyununuza taşıyabiliyorsunuz.

• Oyunun buddy pass versiyonunu indirdim hazır bekliyorum Deluxe sürümü olup arkadaş arayan varsa yazabilir!
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Oyunun demo sürümünü indirip Steam hesabınızı Bethesda hesabınızla bağlarsanız oyunumda davet edilebilir olarak görünmeniz gerekir.Bugün bir arkadaşımla Buddy Pass sistemininin nasıl çalıştığını denedik ve yukarıda yazdığım adımları yapınca kendisinde oyun olmadığı halde benim davetimle oyunuma katılabildi fakat oyun sahibi oyundan çıkınca doğrudan diğer oyuncuda oyundan çıkıyor.Bu nedenle oyuna başladığınız arkadaşınızla bitirmeniz gerekecek.Oyunda birden fazla save slotu olduğundan solo oynadığım yere kadar olan kısmı ayrı co-op olarak oynadığım kısmı ayrı kaydettim yoksa katılan kişi sizin kaldığınız yerden devam ediyor fakat 0 levelle başlıyor.

İndirdiğiniz sürümde davet edemiyor sadece Deluxe sürümüne sahip birisinden oyun daveti alabiliyorsunuz.Bende eklisiniz demo sürümüne girdiğinizde haber verin uygun zamanınızda sıfırdan ayrı bir kayıt açarak başlayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyunun demo sürümünü indirip Steam hesabınızı Bethesda hesabınızla bağlarsanız oyunumda davet edilebilir olarak görünmeniz gerekir.Bugün bir arkadaşımla Buddy Pass sistemininin nasıl çalıştığını denedik ve yukarıda yazdığım adımları yapınca kendisinde oyun olmadığı halde benim davetimle oyunuma katılabildi fakat oyun sahibi oyundan çıkınca doğrudan diğer oyuncuda oyundan çıkıyor.Bu nedenle oyuna başladığınız arkadaşınızla bitirmeniz gerekecek.Oyunda birden fazla save slotu olduğundan solo oynadığım yere kadar olan kısmı ayrı co-op olarak oynadığım kısmı ayrı kaydettim yoksa katılan kişi sizin kaldığınız yerden devam ediyor fakat 0 levelle başlıyor.

İndirdiğiniz sürümde davet edemiyor sadece Deluxe sürümüne sahip birisinden oyun daveti alabiliyorsunuz.Bende eklisiniz demo sürümüne girdiğinizde haber verin uygun zamanınızda sıfırdan ayrı bir kayıt açarak başlayabiliriz.
    quote:

İndirdiğiniz sürümde davet edemiyor sadece Deluxe sürümüne sahip birisinden oyun daveti alabiliyorsunuz.

Evet, o yüzden Deluxe sürümü olup arkadaş arayan birileri yazsın dedim
    Tekrar tekrar oynamak sıkmazsa pazartesi gününden itibaren gelebilirim.
    Bu arada Bethesda hesabımla bağladım, Steam'den yazmıştım zaten.

• Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]

• Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]Wolfenstein: Youngblood (2019) [PC ANA KONU]

• Floppy diskleri görünce çocukluğum aklıma geldi. Volfied oyununu taşırdık.
  • Oyunun tamamını ultra grafik ayarlarında ve 1440p çözünürlükte oynadığım video serisini kanalımdan izleyebilirsiniz. Fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.