Şimdi Ara

Wolfenstein: The New Order (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
552
Cevap
4
Favori
35.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar yüksekten düşersen o kadar acıtır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitch den streamleri izledim de, yapay zeka tek başına bitiriyor, yazık vallahi yazık. Ama silahlar, bölüm tasarımları ve senaryo güzel duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41 gb ne la
  • aga 43 gb nedir?
    zaten download hızının artması için 1-2 hafta beklemek gerekiyor, şurda ay sonuna kalmış 10 gün, 10 günde indi mi indi, yoksa haziran 25te görüşürüz kardeşim
  • Sanirasam pcyi 2 gun hic kapatmadan birakirsam 3 Mbyte internet ile inecek.

• Başladı rld olarak inmeye 43.6gb 300kb/sn
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Hayret, RAGE i de bunlar yapmamışmıydı? Gayet tatmin edici bir yapay zekası vardı o oyunun.
    16-17 yıl önce Unreal ve Half Life ın gayet güzel başardıkları şeyi nasıl yapamıyorlar anlamıyorum... 2-3 tane ara sahne ile uğraşaklarına bununla uğraşsalardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 20 Mayıs 2014; 8:57:56 >
  • O minimum sistem gereksinimleri gerçek mi yoksa şaka mı yapıyorlar?
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    hocam ben farklı 2-3 yayın izledim, zorluk dereceleri neydi bilmiyorum ama bidon vurur gibi ilerliyordu adamlar. gerçekten hayret ettim.

ancak patch, zorluk derecesi vs. değişebilir.
  • Oyun çıktıktan sonra baya büyük bir patch gelecek diyorlardı, yapay zeka düzelir biraz sanırım, yoksa sen vurana kadar adamlar görmüyolar seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Ah şu fiber bizim buralara da gelse.. Allah hızınızı bizim gibi 3mbite düşürmesin

Hocam fiberde kota dolunca 3 e dusuyor yani herkes donup dolasip 3 e cikiyor

• oha 43gb nedir inmez lan o 300kb/sn yorumlar gelsin önce
  • bence oyun gayet iyi görünüyor ama boyut uçmuş iyice.
  • Oynacaktım ama 43 gb görünce vazgeçtim. O kadar zamana değecek bir oyun olmamış yorumlara bakılırsa.
  • Şimdi indirmek istesem tam hızda bile 40 saat falan sürüyor. şimdi indirmesem ay başı indirsem kota kalmayacak. kısaca gereksiz o kadar uğraşa değmez.
  • bi repack falan gelse güzel olacak.43 gb snde 2.3 mb ile baya uzun sürer.
  • İncelemeler ortalamanın üstünde bence FPS sevenler için güzel bi fırsat derim oynanışı zevkli görünüyor
  • oyun güzel güzel bethesda oyunu nasıl olsa ben gayet memnun kaldım evet yapay zeka iyi değil ama o kadar da dedikleri berbat değil.yani çoğu oyunda olduğu gibi standardlarda yapay zeka.gayet zevkle oynanıyor oyun
  • Bazı walkthrough'ları izledim 5 zorluk seviyesi var,en zor ve ondan bir önceki seviyede oynayanlarda yapay zekada pek sıkıntı yoktu.En kısa zamanda denemek istiyorum ama 40 küsür GB boyutu varken en azından bu ay oynayamam
  • 43gb ne lan. İlk yorumlar, incelelmeler bir gelsin bakalım ona göre düşünürüz. Bir de mutlaka Türkçe oynanması gereken bir oyun bence. Altyazı bekleyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.