Şimdi Ara

Wolfenstein II: The New Colossus (2017) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
189
Cevap
1
Favori
17.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar ben oyunu steamden indirimde iken aldım fakat oyuna daha giremedim bile giriş ekranına geliyor kilitlenip kalıyor. Görev yöneticisinden oyun yanıt vermiyor görünüyor ve görevi sonlandır demek zorunda kalıyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı acaba?
  • join J kullanıcısına yanıt
    Oyunu çıktığı zaman oynamıştım. O zamanda teknik açıdan sıkıntılı bir oyundu. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yaptınız mı. O şekilde belki çözülebilir. Birde oyundayken steam arayüzüne geçiş yaptığımızda oyun çöküyordu. Girebilirseniz buna da dikkat edersiniz. DLC'leri ile birlikte tekrar oynamak için türkçe yamasını bekliyorum, umarım sorun yaşamayız tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: join

Merhabalar ben oyunu steamden indirimde iken aldım fakat oyuna daha giremedim bile giriş ekranına geliyor kilitlenip kalıyor. Görev yöneticisinden oyun yanıt vermiyor görünüyor ve görevi sonlandır demek zorunda kalıyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı acaba?
    Bu sorunla ilgili bir çözüm yazıyorum.

Wolfenstein.II açarken safe modunda açın ve dediğim ayarı yapın. Dün aylar sonra ben de ilk defa açtım siyah ekranda kaldı ve size yazacağım yöntemle sorunu şuan için aştım.

Video Quality Profile
    Vertical Sync

Bu iki ayardan biri oyunun giriş ekranında kilitlenip kalmasına sebep oluyor. Video Quality Profile ayarınızı bilmiyorum ama ben Ultra da oynuyorum normal de ama tespit ettiğime göre daha üst ayara alınca oyun giriş ekranında kalıyor. Safe mode ile açınca düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükle oyuna girer. O şekildeyken ayarlarınızı yapın. PC donanımınız iyiyse Ulta yapın ve çözünürlüğü yükseltip onayladıktan sonra oyundan çıkın ve bu defa safe değil normal mod ile girin. Oyna dediğiniz zaman iki seçenek sunuyor üstte yer alan normal mode altta olan safe modu dur.

Normal mode ile girince bakalım tekrar donacak mı siz de. Donarsa Video Quality Profile ayarınızı düşürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bu sorunla ilgili bir çözüm yazıyorum.

Wolfenstein.II açarken safe modunda açın ve dediğim ayarı yapın. Dün aylar sonra ben de ilk defa açtım siyah ekranda kaldı ve size yazacağım yöntemle sorunu şuan için aştım.

Video Quality Profile
    Vertical Sync

Bu iki ayardan biri oyunun giriş ekranında kilitlenip kalmasına sebep oluyor. Video Quality Profile ayarınızı bilmiyorum ama ben Ultra da oynuyorum normal de ama tespit ettiğime göre daha üst ayara alınca oyun giriş ekranında kalıyor. Safe mode ile açınca düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükle oyuna girer. O şekildeyken ayarlarınızı yapın. PC donanımınız iyiyse Ulta yapın ve çözünürlüğü yükseltip onayladıktan sonra oyundan çıkın ve bu defa safe değil normal mod ile girin. Oyna dediğiniz zaman iki seçenek sunuyor üstte yer alan normal mode altta olan safe modu dur.

Normal mode ile girince bakalım tekrar donacak mı siz de. Donarsa Video Quality Profile ayarınızı düşürün.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevabınız için ama sorun msi afterburnerden kaynaklı imiş, şans eseri keşfettim onu kapatınca düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: join

Teşekkürler cevabınız için ama sorun msi afterburnerden kaynaklı imiş, şans eseri keşfettim onu kapatınca düzeldi.

Alıntıları Göster
    Ben onu kapatmama rağmen sorun devam etmişti bu şekilde çözmüştüm ondan dolayı yazdım
  • Oyunun konusu açılmamış sanırım. The Old Blood gibi üçüncü oyun arası yine bir oyun geliyor. Bu kez BJ Blazkowicz'in ikiz kızlarını kontrol ediyoruz. Yayınlanan hikaye videosu aşağıdaki gibi. Yine beni kendine çekiyor fakat 179 TL fazla geldi. Bu arada 229 TL olan Deluxe edition alan varsa bir arkadaşı ile bütün oyunu birlikte oynayabilecekler arkadaşı satın almadan.

• Evet fiyat aşırı fazla. Ara oyun olan bir oyun için fazla yüksek bir fiyat. Üstelik oyun 30 dolar iken.

Bu aralar Steam güncel kurun üstünde kurla oyunları satışa çıkarmaya başladı. 30 dolar normal de 166 TL ediyor. Steam kuru normal de güncel kurun bile altında aslında nedense bu aralar nedense fiyatlandırmaları fazla yüksek yapmaya başladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 28 Mart 2019; 21:12:43 >
  • Oyunu yeni bitirdim gayet guzeldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigMuffin -- 21 Nisan 2019; 9:39:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    Aynen sizin gibi dusunuyorum

• Steam arayuzunden bahsediyorsaniz sanirim siz oyunu orjinal aldiniz ve sorun yasiyorsunuz ben ciktiginda torenten indirdim oynadim 0 sorun yani oyunun cracklisi orjinali den dahami hatasiz anlayamadim

• burakdc B kullanıcısına yanıt
    Evet steam versiyonu sıkıntılıydı. Korsan orjinal tartışmasına girmeyeceğim fakat bazı oyunlar korsan versiyonlarında daha sağlıklı performans vermekte. Özellikle Denuv'lu oyunların korsanlarında. Bunda ise ilk zamanlarda oynadığım için optimizasyonda sıkıntılar vardı, birde dediğim gibi steam arayüzüne geçince donuyordu falan. Bir iki çalıştırma seçeneği denemiştik fakat geçici çözüm sağlıyordu. Şimdi Türkçe yaması çıktığında tekrar oynayacağım ek görevleri ile birlikte. Bakalım ne olacak.
  • Ben single player ve easy ci oldugum icin korsan oyun is goruyor ayrica konu hakkinda bilgilendirdiginiz icin tesekur ederim bu arada oyun easy modda benim gibi oyun oynama ozurlu birisi icin tatmin ediciydi hard da oynayip mahkeme bolumunu gecmek herhalde cok zordur diye dusunuyorum izledigim videolarda odonem hardcore gamerlar bile zorlaniyorlardi ben easy de kili kilina gecmistim ama oyunu cok sevdim sanirim ypung blood cikmis onu da oynamayi dusunuyorum

• burakdc B kullanıcısına yanıt
    Evet, siz deyince bende hatırladım şuan o bölümü. Kasıntıydı bayağı. Youngblood ara oyun olduğu için çerezlik olacaktır. Aynı Old blood gibi. Ana seri oyun ise 2 yıl sonra falan gelir anca. Bu arada oyun Temmuz ayında çıkıyor.
  • Youngblood'un hala konusu yok o yüzden buraya yazayım. Reddit'te yapımcı firma açıklamalarda bulunmuş. Oyun lineer yapıdan çok açık alan odaklı ve serbest oynanış sunacakmış. Daha doğrusu nasıl istersen öyle ilerleyecekmişsin. Senaryo olarak çok şey beklemeyin ama diğer oyunlardan daha uzun olacak denmiş. Biraz üzdü, biraz sevindirdi günün sonunda. :)
  • türkçe yama hakkında bilgisi olan var mı? ne zaman gelecek arkadaşlar
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce teste geçmişlerdi. Bende bekliyorum bakalım.

---

Youngblood oyunu için Nvidia kampanya yapmış. Belirli kartları alanlara oyun hediye ediliyor. GeForce Experience üzerinden belirli kartlar ile aktif edileceği için ve verilen kod Bethesda Launcher'a ait olacağı için üzdü biraz açıkçası. Yine de ara oyun olduğu için uygun fiyata kod bulabilirsem almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 5 Haziran 2019; 1:48:14 >
  • Oyunun Switch ana konusu varmış, PC'de ise yok. E3 videosu yayınlanmış.

• oyunun canli yayin cekiyorun goruntu simsiyah nasil duzeltirim
  • Oyun + DLC'leri içeren Türkçe yamanın testinde son 2 DLC kalmış. Yakındır çıkması.
  • Güncel bilgi vereyim. U-crew çeviri ve testi bitirmiş, setup hazırlayıp yayınlayacaklarmış bir kaç güne. Türkçe yama ile tekrar bitirirsem belki Youngblood'u alma gazı gelir.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.