Şimdi Ara

WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS '27 EKİM 2017' (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
12.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar season paass li 134 tl içinde 3 farklı hikaye var galiba DLC olarak alınırmı yoksa standart sürüm mü alsak 104 tl den farmı oynayan DLC
  • Oyunu ilk kez dün oynadım. Ama çok keyif aldığımı söyleyebilirim. Oyunu Standart PS4'de oynuyorum ve en ufak bir takılma vs. problemi yok. COD WW2'nin tekli oyuncu modunda özellikle save noktalarında ara ara saniyelik donmalar yaşıyordum. Bu da canımı sıkmış ve oyundan aldığım keyfi minimuma indirmişti. Ama Wolfenstein'de Allah'a şükür böyle bir problem yaşamadım.
  • Serinin açık ara en kötü oyunuydu hiç beğenmedim. Bölüm tasarımları aşırı tekdüze ve sıkıcıydı, doğru dürüst boss savaşları bile yoktu sonlara doğru bitsede silsem dedim ilk iki oyunu oynarken cok daha fazla zevk almıştım bu gercekten olmamış ve aldığı puanları asla hak etmeyen bir FPS. 10/7

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyundan önce The New Order ve The Old Blood'u oynamak gerekli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Arkadaşlar bu oyundan önce The New Order ve The Old Blood'u oynamak gerekli mi?

The New Order ı oynamak gerekli.Tam bittiği yerden devam ediyor
    The Old Blood ise New Order ın öncesini anlatıyor.fakat o da güzel.The New Order ı oynayınca tüm seriyi almak isteyeceksiniz zaten
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Peki The New Order, The Old Blood ve The New Colossus'u çıkış sırasına göre mi oynamak yoksa kronolojik sıraya göre mi oynamak daha mantıklı olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Çıkış sırasına göre oynamak daha mantıklı.

Önce The New Order ardından The Old Blood bu tamamen sizin tercihinize bağlı. En son The New Colossus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Genelde herkes önce The New Order ı oynamıştır.ilk çıkan olduğu için
    The Old Blood u önce oynasanızda farketmez bence
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Beyler oyunun Türkiye'de ki sürümleri sansürlü mü?

• Soruma cevap verebilecek biri yok mu? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Soruma cevap verebilecek biri yok mu? :)

Sadece Almanya'ya özel bir sansür.

• Bi wolfenstien sever olarak büyük bi merakla alıp oynamaya başladım ama maalasef beklentimin altında kaldı. Bir new order değil o tadı vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Soruma cevap verebilecek biri yok mu? :)

Sadece Almanya'ya özel bir sansür.

Haberlerde sadece Almanya'ya özel bir sansür olduğunu okudum ama Türkiyede çekilmiş bazı videolarda nazi sembolu yerine farklı bir sembol gördüm o yüzden merak ettim, cevabınız için teşekkürler.

• Wolfenstein II:The Adventures of Gunslinger Joe –Now Available

• venomstr kullanıcısına yanıt
    sizce dlcler için deluxe sürüm almaya değer mi?
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    O şekilde alınca Season Pass 30 TL'ye geliyor.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    yok demek istediğim dlcler güzel mi?
  • An itibariyle oyunu bitirdim, her anlamda ilk oyunun birkaç tık altında kalsada iyi ki oynamışım dedirten epik ve şok edici sahneler vardı.Gayet beğendim oyunu. İlk oyunu en zorda bitirip platinum almıstım bu ama ilk oyuna göre acayip zorlaşmıs, normalde bile kaç kez öldüm sayamadım, hayatta en zora bulaşmam.

• Oyun müthiş olmuş. Özellikle grafikler inanılmaz görünüyor ilk oyunun çok üstüne çıkmışlar, gördüğüm en iyi fps grafikleri. Hikaye anlatımı ilk oyunla benzer, çok psikopatça bazı sahneler de yok değil. Senaryolu fps oyunlarının son örnekleri bunlar bu yüzden eksikleri dikkate almadan mutlaka oynamak lazım.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.