Şimdi Ara

WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS '27 EKİM 2017' (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
12.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben bu son bölümün varya anasını neyse, deli etti beni inanılmaz zor, ilk 2 oyunun son bossunu en zorda öldürmüştüm bunda son bölümü normalde gecemiyorum hayvan herifler.

Bu oyunda da glitch olsaydı keşke. Önceki oyunlarda ne güzel hallediyorduk da işte acısını bu oyunda çıkardı muhterem yapımcılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Sonunda Mein Leben zorlukta oyunu bitiren biri çıkmış dünyada :)

Bring them on da bitirmeme rağmen genel olarak zorlandım, önceki oyunlara göre zorluk ciddi biçimde artmış. Satışlarda bir aksilik olmazsa Wolfenstein 3'ün gelmesi kesin gibi.

Revolution diğer ülkelere de sıçrayacak, Billy ile ekibi Hitler'in peşine düşecek diye tahmin ediyorum.

Kim bitirmişse gönülden tebrik etmek lazım. Yani resmen imkansızı başarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben bu son bölümün varya anasını neyse, deli etti beni inanılmaz zor, ilk 2 oyunun son bossunu en zorda öldürmüştüm bunda son bölümü normalde gecemiyorum hayvan herifler.

Bu oyunda da glitch olsaydı keşke. Önceki oyunlarda ne güzel hallediyorduk da işte acısını bu oyunda çıkardı muhterem yapımcılar

Hocam glitch şöyleydi son bölümü en zorda bitirmen şarttı yine yetenek istiyordu, bunda son bölümü hayal edemiyorum en zorda, dün kanser etti beni.

• Genel olarak diyaloglar espriler çok iyi ama atmosfer olarak kesinlikle new order daha iyiydi (o trenlerin devrildiği bölüm mesela) ben 2yi begenmedim fazla, blazko desen android olmuş artık uçmuşlar, son bölümde boss bile yoktu adam akıllı, neyse fazla spoiler vermiyim.

Fiyat düşünce alın acele etmeyin.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    İlk oyun kadar iyi değil ama ben son bölüm den sadece şikayetçiğim.

Boss savaşı olmadan biten bir fps ilk defa görüyorum. Tamam iki tane büyük ropot geliyor ama onlarda pek boss sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 6 Kasım 2017; 15:39:6 >
  • Bring 'em on seviyesinde 17 saatte bitirdim. Güzel oyundu ama söylendiği gibi final kısmı hayal kırıklığı oldu. New Order daha iyiydi bu konuda. Ayrıca Enigma görevleri daha çeşitli olabilirmiş. Aynı bölgeler ve aynı tarz sürekli ve 7-8 tane yapıp sıkıldım.

Bir de şu en zor seviyede bitiren manyak kim çok merak ediyorum.

• Yeni güncelleme:

https://bethesda.net/en/article/66WIiVGHMAmQGW66a2CwaI/wolfenstein-ii-the-new-colossus-first-major-update

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 6 Kasım 2017; 22:25:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben PC sürüme güncellemeyi indiriyorum ama 999.3 mb da durdu geri kalanı inmiyor.

Edit: 10 dakika uğraştan sonra tekrar inmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 9 Kasım 2017; 18:12:30 >
  • Ah ah kıskandım sizi ne güzel oynuyorsunuz ben unide yim ps de evde yurtta olduğum için oynayamiyorum

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam başlığın Ps4 konusu olduğunun farkındasın dimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok cok iyi oyundu 24 saat surdu bende. Ara videolar konusunda ozellikle buyuk tebrikler. Bastan asagi acip izlenir videolari.

• Farkındayım fakat pc başlığına göre bu başlıkta daha fazla oyun hakkında konuşuluyor diye bir de PS4 de güncelleme geldiyse güncelleme ona da çıkıp bir yerden sonra inmiyorsa belki sorun oyun kaynaklıdır diye düşündüm de yazdım
  • Güncellemeden sonra kayıt dosylarımı kullanmaz oldum. Sec hakkını sattığım arkadaş da aynı sorunu yaşadı. Yabancı kaynaklarda da benzer şikayetler var ve anladığım kadarıyla çözümü de yok. Zaten işlerim dolayısı ile yavaş yavaş oynuyordum, şindi 3 saatlik oynama sürem çöpe gitti. Böylesine güzel bir oyuna böyle bir hata yakışmadı. Rezillik vallahi!
  • Oyunda sorun yaşıyorum. Pc kısmına yazdım ama orada başlığa pek girip bakan yok. Bir bakarsanız ve cevap yazarsanız sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/wolfenstein-ii-the-new-colossus-cikti-pc-ana-konu--126898827-5
  • Arkadaşlar selam. Oyunun sonuyla ilgili bir sorum var. Yanıtlarsanız sevinirim.

General Engeli öldürdüm, jenerik aktı, oyunu bitirdik diye kupa verdi ve helikoptere geri gittik. Uber komutanları, yan görevleri vs yapmaya devam edin diye. Oyun tam anlamıyla ne zaman bitiyor, keza ilgili zorlukta bitir kupası hala açılmadı. Yan görevlerin bir çoğunu yaptım baya da komutan kellesi aldım ama sıktı açıkçası. Ona göre oyunu bırakacağım.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirmişsin hocam. O yan görevler isteğe bağlı. Ve kendilerini tekrar ediyorlar. En zorda bitirme kupası imkansız gibi. Bu oyundan platin beklemek beyhude. Hardda bile 20 saati geçti bitirmek.

• aman ucuzlamadan almayın değmez
    grafik çok güzel
    gerisi rutin
    zaten yerden can toplama olayı bu oyundaki en kötü şey
    oyuna mı bakayım yerlere mi bu nedir ya
    mekanlar da karman çorman tasarlanmış
  • haftaya çarşamba 109 tl den indirime girer black friday den yüksek ihtimal
  • %50 indirimle 30$’a düştü XBL da adam başı 15$ dan aldık bakalım PSN de % kaç yapacaklar.

• Oyun çok güzel olmuş. New order kaldığı yerden devam ediyor. Oyunun geçtiği alanlar nispeten order a göre biraz daha kapalı mekanlar ama hikaye, atmosfer, silahlar ve akıcılık çok daha başarılı. Grafikler ise bazı sahnelerde çok etkileyici ve hikayede 1 kaç sahne çok epik geçiyor.

Seri hayranları kaçırmasın. Uzunluğu yine tatmin edici.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.