Şimdi Ara

WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS '27 EKİM 2017' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
12.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son 10 gün! GELİYOR BJ REİS TAKTİK MAKTİK YOK BAM BAM BAM
  • Hem PS4, Hem Xbox cephesinden Wolfenstein II tasarımlı konsollar.

WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS "27 EKİM 2017"
  • Collector sürümüne bayıldım çok iyi.

steelbook efsane olmuş;

• Kesinlikle alacağım bu oyunu tabi takas yoluyla 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk iki oyun 15 lira olmuş oynamayan varsa kaçırmasın.
  • Gelde bu oyunu kutulu alma şimdi onlar nedir öyle

• The New Order' ı oynamıştım, çok beğenmiştim ama The Old Blood' u oynamadım. Hikaye açısından oynanmız gerekiyor mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 19 Ekim 2017; 11:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

The New Order' ı oynamıştım, çok beğenmiştim ama The Old Blood' u oynamadım. Hikaye açısından oynanmız gerekiyor mu sizce?

Oynayın hocam 10 yıl mı 15 yıl mı öncesini konu alıyor sanırım ve silahlar old school :) beğenirsiniz BJ abimiz için oynanır 15 lira zaten şuan :)
  • quote:

The New Order' ı oynamıştım, çok beğenmiştim ama The Old Blood' u oynamadım. Hikaye açısından oynanmız gerekiyor mu sizce?

Old Blood, New Order'ın da öncesini konu alıyor.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    steelbook'u görünce vay be adamlar yapıyor sağlam tasarım yapmışlar :)) resmen al beni al al diye bas bas bağırıyor tek halinde stelbook sürümü satılıyor mu acaba? collector ile standart gördüm amazonda. Collector'un içinde steelbook var ama tekli hali satmıyorlar sanırım.
  • Ooo o zaman kaçmaz, teşekkür ederim hocam
  • Çıkar belki oda satışa ilerleyen zamanlarda ;) normalde kutulu oyun almıyorum artık ama böyle beklediğim özel oyunlar için alınır.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Aynen bende böyle düşünüyorum. Wolfenstein hem hikayesiyle, hem güzel sinematik sahneleri ile, oynanış bakımından da çok zevkli. Birde karakterlere çok alıştım hepsini özledim valla. Bu arada BJ baba oluyor :))
  • BAŞ YAPIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 19 Ekim 2017; 15:19:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yavaş bethesda ciğerimizi söktün

Yalnız oyun bu BAM BAM BAM noktasında ciddi anlamda başarılı. The new order oynarken zaman zaman o psikopatlık duygusunu ben de hissetmiştim, o koca koca robotlara dual taramlarla dalmak enfesti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yavaş bethesda ciğerimizi söktün

Yalnız oyun bu BAM BAM BAM noktasında ciddi anlamda başarılı. The new order oynarken zaman zaman o psikopatlık duygusunu ben de hissetmiştim, o koca koca robotlara dual taramlarla dalmak enfesti

aynen oyunun mantığı : BAM BAM BAM

O Alman nazilerin konuşma aksanına bayılıyorum bu oyunu oynarken kendimden geçiyorum. Bu akşam old blood'u oynucam new order'u dün gece bitirdim 2.kez çok zevk aldım yine :)

• ilk iki seri baya iyiydi hikaye,grafikler,oynanış sağlamdı

küçüklüğümün oyunu..

bu seriyi de bekliyorum büyük bir merakla ancak bu seride de hitler çıkmayacak sanırım yine açık kapı bırakacaklar
  • Wolfenstein 3D’den beri bu oyunun hastasıyız.

• Bu seri çok güzel oyuna lafım yok ama yapımcılar yahudi büyük ihtimal. Kuyruk acılarını böyle çıkartıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin-Rommel

Bu seri çok güzel oyuna lafım yok ama yapımcılar yahudi büyük ihtimal. Kuyruk acılarını böyle çıkartıyorlar.

Geçenlerde oyuna Almanlar saldırmıştı. Twitter'dan sürekli nazilere laf atıyorlardı bu wolfenstein twitter adresi bir bakıyorum sürekli almanlar yazıyor. Oyun çıksın oynayalım napıyorsanız yapın oyun çıkmadan oyun ertelenicek diye tırsmaya başlamıştım ama sonra olmadı böyle bir şey. Bethesda çok sağlam cevabını verdi bunlara alayınız gelsin hesabı

Hitler oyunda olucak mı benim en çok merakım bu. Hitler selamını görücez mi führer dicekler mi benim en çok dikkatimi çeken şeyler. Yoksa o nazi kadınla mı kapışıcaz nolucak ne biticek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.