Şimdi Ara

WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS '27 EKİM 2017'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
12.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS "27 EKİM 2017"

E3 2016 konferansının yaklaşmasıyla söylenti haberleri tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. İlk olarak sabah yaptığımız The Elder Scrolls V: Skyrim Remaster haberinden sonra yine Bethesda cephesinden büyük heyecan uyandıran bir haber geldi.

Eurogamer'in yaptığı söylenti haberine göre Bethesda bu E3'te Wolfenstein: The New Order 2, Prey 2, The Evil Within 2 ve The Elder Scrolls V: Skyrim Remaster oyunlarını duyuracak.

Kulağa gerçekten harika gelse de bu kadar oyunun aynı anda duyurulması gerçekleşir mi işte onu 13 Haziran günü saat 05:00'da öğreneceğiz.(BSC)

Detaylar geldikce güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Ekim 2017; 22:2:38 >

• Bethesta Games adamdır ve biz single oyun sevenler olarak kıymetinı bilmemiz gerekiyor bu firmaların !! heleki bu dönemde artık önceliği multiye verip, ıvır zıvır bi sürü paket ekleyip bunlarada ayrı bi para isteyip, gerçek oyun deneyimi sunan hikaye modunu fazla önemsemezken bi çok firma..İşte bu yüzden verilen parayı sonuna kadar hak ediyor Bethesta, bize arka arkaya 2 şahaser sundu sunacak bununla beraber..
    Oyun müthiş olmuş. Özellikle grafikler inanılmaz görünüyor ilk oyunun çok üstüne çıkmışlar, gördüğüm en iyi fps grafikleri. Hikaye anlatımı ilk oyunla benzer, çok psikopatça bazı sahneler de yok değil. Senaryolu fps oyunlarının son örnekleri bunlar bu yüzden eksikleri dikkate almadan mutlaka oynamak lazım.
    Grafiklere aynen katılıyorum. Oyuna bu gün başladım ve şuana kadar PS4 üzerinde gördüğüm en iyi grafikli FPS, Bu grafikleri 60fps ile etmeleri de büyük bir başarı.

Adamlar resmen SONY 1.Parti stüdyosu kalitesinde grafik ve optimzasyon etmişler Machine Games'i tebrik etmek lazım bu konuda.

Arasahneler ve hikaye odaklı olması da güzel olmuş, Artık cidden zor bulunuyor böyle Hikaye Odaklı FPS oyunlar.

Bethesda ve benzerleri olmasa halimiz yaman zaten, Evil Within 1 ve 2 de türünün nadir örneklerinden.
  • Cikmasa da olur. 2001'deki Return to Castle Wolfenstein'e yaklasamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orası öyle tabi de son çıkan new order baya iyiydi.
  • Umarım doğrudur ve duyurusu yapılır E3'te, severek ve büyük bir beğeniyle oynamıştım ilk oyunu.
  • Oyun Amazon'da listelenmiş ismi Wolfenstein: The New Colossus

WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS "27 EKİM 2017"

Muhtemelen E3'te duyurusu yapılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Haziran 2017; 13:7:31 >
  • Oyun 10 numara gözüküyor. Çıkış tarihi 27 ekim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 12 Haziran 2017; 10:0:57 >

• Az kaldı efsaneye

• Gösterilen açık ara en iyi oyun
  • PS4'deki diğer oyunları oynamadım,tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Cikmasa da olur. 2001'deki Return to Castle Wolfenstein'e yaklasamaz.

Bazı şeyleri aşmanız lazım. Takılıp kalmayın.

Konuya yorumum:

Fragman new order ile bağlantısını açık bir şekilde gösteriyor. Aslında biraz fazla spoiler verilmiş. İyide olmuş gerçi. Anyanın karnı burnuna gelmiş. Baba oluyor bizimki. Bu adamlar çok iyi bir seriye bağladılar. Sürekli devam etmesi lazım.
  • önlerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır fps oyunlara dışarıdan bakıyorum ama gösterilen oyunun atmosferi sağlam duruyor, uzun zamandır ilk defa bir fps oyunu oynama isteği uyandırdı. Bunun yanın da en sonun da şu grafiklere de el atmışlar.
  • the wolfenstein the new order'ı keyif alarak oynamıştım 2. oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • WOLFENSTEIN 2: THE NEW COLOSSUS "27 EKİM 2017"
  • oyun çok iyi göründü , new order gibi 12 liraya düşünce alır oynarız işin şakası bir yana biraz daha gameplay yayınlasınlar ona göre kararımı veririm, devam oyunu olacağı az çok belli

• Baya iyi Blazkowicz reyizin zırhı baya şaşırttı efsane görünüyor, robota binmeler de eklenmiş, yalnız o sondaki bukalemun nedir öyle ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Baya iyi Blazkowicz reyizin zırhı baya şaşırttı efsane görünüyor, robota binmeler de eklenmiş, yalnız o sondaki bukalemun nedir öyle ya

O zırh new order da ismini unuttuğum bir bilim adamı topluluğunun gizli sığnağından alıyorduk ama biz giymeyip başkasına veriyorduk. Hapisaneden kaçma bölümünde sonlara doğru robotta kullanıyorduk.

Bu adamlar hikayeyi oturttu. Blazko eski bir karakter ama çok sağlam yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Baya iyi Blazkowicz reyizin zırhı baya şaşırttı efsane görünüyor, robota binmeler de eklenmiş, yalnız o sondaki bukalemun nedir öyle ya

O zırh new order da ismini unuttuğum bir bilim adamı topluluğunun gizli sığnağından alıyorduk ama biz giymeyip başkasına veriyorduk. Hapisaneden kaçma bölümünde sonlara doğru robotta kullanıyorduk.

Bu adamlar hikayeyi oturttu. Blazko eski bir karakter ama çok sağlam yaptılar.

Valla ortalardayım şu an the new order'ı bitirmedim henüz, old blood'u bitirmiştim bu da biter yakında.

• Oyunun fiyatı açıklanmış dijital TR PSN.

Standart Sürüm 209 TL
    Deluxe Sürüm 269 TL
  • Fiyatı çok çabuk düşecek bir oyun çıkar çıkmaz almam. Yada kardeşlikle alınabilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.