Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
16
Favori
27.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok dengesiz ve zaman zaman orantısız zor değil mi ya? Ne olup bittiğini anlamadan tek yiyoruz.
  • caner.2932 tek başına çok sıkıcı ekleyin campaign bitirdim
  • Sen oyunun koca bir bölümünü çok kolay yap ama son bossu o kadar zor yap ki millet oyundan soğusun. O kadar oynadım şu oyunu 3-4 saat okçu-mage melez yaptım çok da rahat gidiyordum ki act 1 son bossa kadar. Hadi 1. phase tamam 2. phase tamam da 3. phase insanı bitiriyor resmen oyundan ve karakterden soğudum. Savaş uzun da sürüyor 3. 4. tekrara insanın mecali kalmıyor. Şurda biraz eğlenelim dedik valla kursağımda kaldı
  • Bosslarda zorlananlar oyuna girerken karakter seçme ekranında game settings den zorluk derecesini story mode yapsın. Tek seferde kesersiniz
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    bende okçuyum :D sen bir de act 2 bossu gör aman diyorum 10 a yıkın denemede geçemedim kısmet akşama bakalım resisitemi abanmak lazım onu da tam anlayamadım ki , kesmede hiç sıkıntı yok bu arada ah bir nefes aldırsalar bir ayakta kalabilsem :D
  • asıl eğlence 90 olunca başlayacak hem item heyecanı daha yüksek olacak hemde rahat rahat class değiştirebilecez baktın hep mage itemları düşüyor çat hemen mage olucan skilleri resetlemek çok kolay

oyun bir diablo değil olamaz zaten ama yinede sarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

bende okçuyum :D sen bir de act 2 bossu gör aman diyorum 10 a yıkın denemede geçemedim kısmet akşama bakalım resisitemi abanmak lazım onu da tam anlayamadım ki , kesmede hiç sıkıntı yok bu arada ah bir nefes aldırsalar bir ayakta kalabilsem :D
    Doğrudur da işte bence bu çok yanlış bir oyun anlayışı. Sen oyunun zor olduğunu oyuncuya hiç göstermiyorsun koca oyun boyunca. Oyuncu 4-5 saat gömüp bossa kadar geliyor ve bir bakıyor kendi yaptığı karakter bossu kesemiyor. Kestim zannediyor 2. phase geliyor yine kestim sanıyor 3. phase geliyor ve sonunda bıkıp oyunu bırakıyor. Ben zaten oyunlarda boss savaşlarında phase sistemine karşıyım. Ya da en fazla 2 phase olsun neymiş o 3 phase birden ölsen bidaha savaşasın gelmiyor boss ile.
  • chd yi anladıkta chd score ne oluyor onu anlamadım neye etkisi var
  • Sokarım böyle oyuna ya Dark Souls oynamak istesem Dark Souls oynarım. Üç fazlı boss nedir zaten oyunda moblarda bile denge diye bir şey yok neyinize sizin üç fazlı boss tasarlamak. Zaten bu faz olayına da senelerdir gıcığım öldüyse ölmüştür işte ne bu dirilip duruyor. Tam anlamıyla zaman kaybı. Oynanabilir olması da 2021i bulur o da çok iyimser bir tahmin aslında hiçbir zaman vakit harcamaya değer olacağını düşünmüyorum. 2016da satın alıp senelerdir takip eden birisi olarak söylüyorum bu oyun Poe ve Diablo gibi muadillerinin katili falan olamaz. Bilakis şuanki haliyle ancak kendi kendinin katili olabilir. Açın Grim Dawn oynayın.
  • Yapım efsane olmuş , yepyeni ve yolun başında olmasına rağmen , clasic diablo/path of exile/grim dawn etc.. kafasıyla oynamayın ölürsünüz , bu saydığım yapımlardaki klasik yerinde dur ot gibi her türlü saldırıya mağruz kal sisteminin yerine Wolcen da dodge mekanizması var , ne kadar sağlam olursanız olun gereksiz yere düşmanın saldırısına mağruz kalmanın anlamı yok zaten bazıları ne kadar sağlam olsanızda size ciddi hasar verebiliyor , class a göre bu mekanizmanın kullanım şekli değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 18 Şubat 2020; 21:4:56 >
  • "1.0.4.0" update ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/3241965989316412073

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 18 Şubat 2020; 21:44:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

"1.0.4.0" update ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/3241965989316412073
    Once a week.

• Bu oyunu almayı düşünüyordum da vazgeçtim, online sunucuları patates ama düzeltmek için partlerini bekliyorlar falan, yukarıda arkadaş atmış hotfixi bile partnerleri onaylaması lazımmış cart curt. Ne partnermiş aykü ne yazsalar partnerimiz diyip duruyorlar bomboş iş. Birkaç ay falan geçmesi gerekiyor anlaşılan şu an değmez 60tl ye. 30tl falan olaydı alırdım ama.
  • Oyun steamden toplamda ne kadar download yapıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 18 Şubat 2020; 22:3:46 >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    16 GB
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Uyduruk ve gereksiz zor boss savaşından sonra daha çoook uzun yolu olduğunu anladım oyunun ve aldığım gün iade etmeye karar verdim gerçi 2 saati geçti ama belki bir şans paramı geri verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

dun 4 saat oynadim.
    eksiler;
    seslendirmeler cok amator
    birbirini tekrar eden yaratiklar cogunluk.
    kucuk bir yaratik yasarken size zarar veremiyorken öldukten sonra toksit hasari sizi öldurebiliyor,ne oldugunu anlamiyorsunuz.(dengesizlik)
    dusen itemler tatmin etmiyor,merak uyandirmiyor.
    kamerayi dönduremiyorsunuz
    vurus hissi zayif,mobil oyunlardaki gibi.
    artilar;
    grafik

grim dawn dan daha cok keyif almistim sahsen. begenenler bu tur oyunlara asina degil sanirim.
    sonuc;amatör eglendirir
    su yorumuma bir suru tepki gelmisti,bakiyorum simdi iadeler baslamis. kaninizda fanboyluk var,parasini verdiginiz biseye kotu diyemiyorsunuz,oyunu birakip kisisel gelisime yonelmeniz dilegi ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Para verip alınacak bir oyun değil kesinlikle. zaten bir kac aya free to play olur sonrada kapatır giderler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

Para verip alınacak bir oyun değil kesinlikle. zaten bir kac aya free to play olur sonrada kapatır giderler.
    .

Gercek parayla stash buyultme falan satmasinlar da diger her turlu sorun cozulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 19 Şubat 2020; 9:31:42 >
  • Tamam da millette ki ne bu şiddet bu celal.Beğenmeyen iade eder,parasını alır bakar keyfine.Kendisine güzel gelen oyunları oynamaya devam eder.Zevkler ve renkler meselesi neden kendinizi bu kadar kasıyorsunuz.Yok ben dediğim de haklıyım da haklıyım(çocuk gibi),yok firma kapatır gider. Bi sakin olun gençler. Ortada öyle ya da böyle verilmiş olan bir emek var. Ben ve benim gibi oynarken çok fazla keyif alan insanlar var.(her ne kadar amatör etiketi yemiş olsakta ,kaldı ki bunu diyen üstteki arkadaşın prof.luğu nedir acayip merak ettim)

Herkes kendi düşüncesini tabi ki söyleyebilir,beğenebilir,beğenmeyebilir ancak başkalarını küçük görecek şekilde yorum yapan kişinin kişisel gelişiminden esas ben şüphe ederim.Hadi az öteye gidin diğer oyunları oynamayı devam edin ne diyelim,biz burada oynayanlar olarak oyunla ilgili paylaşım,bilgi alış verişi yapmak istiyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.