Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
16
Favori
27.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://steamcommunity.com/app/424370/discussions/0/385429254951914498/#p1

Yapımcı bir kampanya başlattı , istenilen dil çevrilip yapımca ekibe gönderildiği taktirde çevirilen dile destek verilmeye başlanıyor.

Yukarıdaki linkte dosyaların nerde olduğu ve nasıl açılıcağı belirtilmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son halini test ettim , ayağa kalkmış diyebilirim , artık gelişerek yavaş yavaş nihai sürüme doğru gidicek.

Version : 0.1.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 22 Nisan 2016; 11:15:48 >
  • Bunu da gördük.

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 22 Nisan 2016; 11:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

Bunu da gördük.

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]

• 0.1.9 güncellemesi yayınlandı.

• Darks Souls 3 oynarken buna sıra gelmiyor.Baya adam etmişler oyunu.Yaza güzel bir şeyler ortaya çıkacak.
  • Arkadaşlar ben Van Helsing hastasıyım. Ayrıca Path of exile da oynuyorum. Nasıl sizce bu oyun alınır mı early de?
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen çok iyi olacak..artık bu tarzın en iyi grim dawn bence. Kesinlikle oynanalısın.
    Van helsing de Path of da oynadım ,onlarda çok iyi oyunlar.

Fakat early alma bence hem tamamlanmamış hemde sorunları olur.zaten bu yıl çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 2 Mayıs 2016; 12:32:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam Grim Dawn zaten ilk alacağım oyun yaz indirimlerini bekliyorum.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Böyle bir oyun için indirim bekleme derim ..çünkü muhteşem bir oyun..tabi maddi anlamda durumunu bilemiyecegim ama zaten 39 TL gibi çok uygun bir fiyat..
    Emin ol çok çok fazlasını alacaksın 39 TL karşılığında .

• Grim Dawn RPG elementleri olarak güzeldi lakin senaryo , grafik ve eşya tasarımlarını pek beğendiğimi söyliyemem , Wolcen ın türünde açık ara 1 numara olucağını düşünüyorum.

• 0.1.10 güncellemesi yayınlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

0.1.10 güncellemesi yayınlandı.

hala gamepad desteği yok değilmi hocam ?
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

0.1.10 güncellemesi yayınlandı.

hala gamepad desteği yok değilmi hocam ?

Malesef daha gelmedi , yapımın çekirdek bölümü tamamlandıktan sonra bu tarz yan özellikleri yavaş yavaş eklemeye başlıycaklarmış , gamepad full olarak destekliyceklerini söylediler.
  • 0.2.0 güncellemesi yayınlandı , bu büyük güncelleme ile oynanıştan arayüze kadar birçok değişiklik yapıldı.

• quote:

0.2.0 güncellemesi yayınlandı , bu büyük güncelleme ile oynanıştan arayüze kadar birçok değişiklik yapıldı.

her yeni gelen güncellemeyle birlikte gamepad desteği gelmişmi diye bakıyorum ama yok.çok zor olmasa gerek neden koymadılar hala anlamadım gitti.
  • quote:

quote:

0.2.0 güncellemesi yayınlandı , bu büyük güncelleme ile oynanıştan arayüze kadar birçok değişiklik yapıldı.

her yeni gelen güncellemeyle birlikte gamepad desteği gelmişmi diye bakıyorum ama yok.çok zor olmasa gerek neden koymadılar hala anlamadım gitti.

Gamepad ile hackn slash mi oynanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

quote:

ben oynayamıyorum klavye fare ikilisi ile.oynamadımda şuana kadar.gayet güzel oynanıyor bir dolu oyun var bu türde hocam.zevk meselesi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

quote:

ben oynayamıyorum klavye fare ikilisi ile.oynamadımda şuana kadar.gayet güzel oynanıyor bir dolu oyun var bu türde hocam.zevk meselesi.

Takılıyorum hocam. Nasıl keyif alıyorsanız öyle. Ben de Victor Vran oynamıştım yalnız Path of Exile tarzı değildi o. Bu tarz oyunlar oynanır mı bilmiyorum gamepad desteği çıkınca deneyeyim bir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.