Şimdi Ara

Wizardry Online ( Open Beta ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Görüntü kötü,kontrol kötü,1024x768 de açılan oyun 20 fps gösteriyor.Direk çıktım.
  • 1920*1080 oynuyorum....
    Grafik ayarlarını menuden yapabilirsiniz......
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuysuzMan

Oyun bildiğimiz standart mmorpg değil, oyun gerçek rpg!!!!!! unsurlar çok gerçekçi oynaması cidden çok zor 10dk'da en az 5 kere olmusumdur,
    Zindanlar trap'larla dolu, adım adım ilerlemek gerekiyor, duvarlardan cıkan 10larca mızrak arasında dikkatlice batmasın diye yururken bir anda yerden alev çıkıyor, karşı duvara zıplıyosun 1mızrak gelse hemen yatıyorsun... v.s. bir chest buldum diye sevinirken meğer tuzaklıymış zehirleniyosun falan.
    Mob'larda cok gercekci, ole 10tane vurup oldurmemezlik yapmıyolar aynı sizin gibi kodummu oturtuyor..
    Feci sabır işi oyun. Ayrıca grafikler çok gothic (kesinlikle hastası oldum) zindanda dolanırken diken diken oldum, ürktüm bazen, nerden ne çıkacak diye acıkcası etkileyici bir oyun fakat..
    Burdaki fakat can alıcı nokta, 1 sabrımız yoksa kesinlikle oynamayı bırakın denemeyin bile, 2nci nokta ise sabrınızın oldugunu varsayıyorum, oyun arkadaşlarınız yoksa yine denemeyin kesinlikle tek oynancak oyun değil.
    Bu oyun gerçekten efsane olmaya aday (yada 1günde batabilr)
    Diablo ve oblivion sevenler için biçilmiş kaftan..
    Şuan oynamak için musait bir pskolojiye sahip değilim acıkcası, daha cok action mmo arıyorum o yuzden oynamayacğım ama pc'dende silemem bana feci bir haz verdi, sadistmiyim neyim :D

Pek Zorlamadım insanları O yuzden olumsuz yorumlara da pek takılmıyorum abi. Bizim Raiderzdaki Raidcall a gelicem musait bi zamanımda, sehir dışındayım. Döndügümde Vakit geçirmek amaçlı oynamalıyız kesinlikle. Yeni nesil rpg oyuncularına zor gelir :) Pc de beklemede bende oynamıyorum şuanda tek başına ve sabırsız oynanacak bir oyun değil gerçekten.

• Benim raidcall'da sorun var 2 haftadır cözemedim 1 turlu. denicem şimdi yine.
  • Raid bende de problemli genel bi sıkıntı olsa gerek.
  • Evet raid'in sitesinden baktm genel problemmiş bayadırda suruyor, duzelticez falan diyolar bakalım.
  • oynayanlar varsa bende katıldım aranıza.
  • gözüme ilginç göründü. Şimdi iş yerindeyim birazdan eve geçer uyurum artık akşam şirkette indirip bakarım ancak.
  • Yorum yapacak var mı? Bir denemeye değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.