Şimdi Ara

Witcher 3’ün geliştiricilerinden yeni aksiyon oyunu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CD Projekt Red bünyesinden ayrılan bir grup geliştirici, geçtiğimiz hafta Dark Passenger adındaki stüdyolarını kurduklarını duyurdu. Stüdyoyu kuran ekip, The Witcher 3’ün sanat ekibinin parçasıydı ve CD Projekt Red’in bir sonraki dev oyunu Cyberpunk 2077’de de görev almışlardı.

Yeni kurulan Dark Passenger stüdyosunun ilk projesi ise oyuncuları feodal Japonya dönemine götürecek. Stüdyo, bu proje üzerinde çalışacak bir dizi geliştirici aradığını duyurdu. Dolayısıyla geliştirme sürecinin başlarında olduklarını tahmin edebiliriz. Bununla birlikte oyuncular döneme ait olan katana, kısa tanto hançer, wakizashi kılıç, kusarigama zincileri ve shurikenler gibi silahları kullanabilecek.

Çevrimiçi aksiyon formatında olacak

Öte yandan proje hakkında çok fazla detaya sahip değiliz. Stüdyonun kurucuları Jakub Ben ve Marcin Michalski, oyunun Unreal Engine 5 üzerinde inşa edileceğini açıkladı. Henüz adı belli olmayan oyun, birinci şahıs bakış açısında olacak. PvP ve co-op destekli çevrimiçi rekabetçi formatındaki oyunda Titanfall ve Absolver gibi oyunlardan alışık olduğumuz mekanikleri göreceğiz. Dark Passenger, oyun için herhangi bir çıkış tarihi ise paylaşmadı.

Kaynak:https://www.engadget.com/former-cd-projekt-red-devs-create-dark-passenger-studio-192747742.html

• tutmaz. for honor'ı hatırlayan kaldı mı?
  • bu sefer avucunuzu yalarsınız witcher a güvendik aldık cpk2077 yi gördük nasıl bir gülen b* olduğunu
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Doru konuş sen önce cyberpunk oyna ondan sonra gel .... O zamana kadar Minecraft dewamke
  • Sekiro ve Nioh tutunca herkes old japonya mevzularına döndü. Hayırlısı...
  • Sinoeis kullanıcısına yanıt
    cyberpunk fiyasko bir oyun olarak çıkışını yaptı. nesini savunuyorsun.
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt

Onlar abartı. Oyun dünyanın en güzel oyunu

• SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt
    İstedikler kadar özensinler Souls tarzı çıkarmadıktan sonra o kadar etkili durmaz bence
  • Cyberpunk gibi fanların eleştirileriyle değil de uzun uzadıya çıkarsalar bari
  • Melee combat olan bir oyunun FPS türünde olması üzdü.
  • For Honor ve Naraka tarzı birşey olacak herhalde. Beni sadece melee combat olan oyunlar pek sarmıyor, yakın türde Conqueror's Blade daha keyifliydi.

• witcher 1-2-3, cyberpunk bitiren ve witcher 3'ü çok seven biri olarak, cyberpunk oynanış, mekanik ve çok fazla hata içermesi nedeniyle olmamış bir oyun. Yeni çıkaracakları oyunun cyberpunk gibi aşırı beklentiye sokacak tarzda ilerlediğini görürsem ne alırım ne oynarım. Adam gibi beklentilere cevap verecek işler yapmaları lazım. Yıllar önce çıkan oyunlardaki suyun hareketi, merminin gerçekçiliği artık bazı sınırları aşmışken, cyberpunk'ta bu mevzular gerçekten leşti.

• Sinoeis kullanıcısına yanıt

maykıraft devamkee mi? laf mı soktun sen şimdi? git okuluna hadi zilin çaldı

• nioh gibi olsa kesinlikle düşünmeden alırdım zaten katana ve wakizashi yi duyunca içine çekti beni ve aynı şekilde 1. şahısı açılı olduğunu duyunca o hızla soğudum umarım 3. şahıs açılı da eklenir
  • Keşke 20saat lik story oyunu olsaydı direk online oyuncu bulması zor
  • Company X kullanıcısına yanıt

For Honor zaten Ubisoft'un bir oyunuydu ve çevrimiçi oyuna vakit ayırmadılar. Oyun yarı yarıya P2W'di zaten. Böyle bir oyun For Honor'la kıyaslanmaz bence. Sistem dostu ve adaletli bir eşleştirmeyle tutacağını düşünüyorum. Umarım güzel olur.

• Company X kullanıcısına yanıt

Oyunun animasyonları efsane. Ben hiçbir oyunda o kadar çeşit ve güzel temiz animasyonlar görmedim. Dehşet bir şey. Ama P2W gibiydi. Yeni karakter geliyor direk tokatlıyor millet milleti XD Onun yerine daha rahat Chivalry 2 oynanır.

• Adamlar cdpr den ayrılmış, yeni stüdyo kurmuş, yeni projelerini tanitiyor. bizim millet hala cp77 çok lesti muhabbeti döndürüyor.

Bilgisi yok fikri var..
  • chivalry 2, mordhau vs bunlar benzer yapı tarzı yansıtmaya çalışsa bile atak ve savunma mekaniği farklı olduğundan türünün ilk ve tek örneği For Honor. ubisoft'un elinde hiç edildi ama yine de hala oynanabilir durumda.

• Aksiyon oyunu sizin neyinize, yapın witcher 4 herkes oynasın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.