Şimdi Ara

Wismann Mini 400 HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni aldığım Wismann Mini 400 HD alıcıya BISS key girmeyi uzunca aradım ve aradığımı sonunda buldum, başkaları benim gibi content mining yapmak zorunda kalmasın diye de buraya yazıyorum.

Wismann markasıyla ilgili internette hiçbir şey yok. Aldığım ürünün garanti belgesinde imalatçı/ithalatçı firma olarak Botech Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yazıyor. Botech'in sitesine girip Wismann lafzının anılmadığını görünce Botech Mini 400 HD olarak Google'ladım. Neyse ki Botech Piko-400 HD modelinin piyasadan çekilip aynı kutu ve yazılım ile Wismann Mini 400 HD adı altında yeniden piyasaya sürüldüğünü gördüm.

Şu videoda görüldüğü üzere Menü>Multimedya yolunu izleyip kumandadan OK tuşuna bastıktan sonra 1506 sayısını tuşlayınca (eğer 1506 olmazsa 8888 deneyin) menüde EMU seçeneği aktif oluyor. Bu seçenekten BISS ayarlarını yapmak mümkün.

*Eurosatbase'de ürüne ait bir sayfa mevcut. 7 Ocak 2016 tarihli yazılımı oradan indirmek mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthroattoyouall -- 19 Şubat 2016; 1:04:57 >

• ürün bendeki yumatu mini hd ile aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.