Şimdi Ara

WIREWORLD SOLSTICE 7 SUBWOOFER Kablosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kabloyu çok önceden almıştım dac ile hoparlör bağlantı kablosu olarak kullanıyorum

sorum şuki bu kablo subwoofer kablosu olarak geçiyor dac ile hoparlör arasında kullanıma uygunmu

• https://www.amazon.com.tr/WireWorld-Solstice-Audio-Interconnect-kablo/dp/B00I7DZ40I

Kablonun üzerinde WireWorld-Solstice-Audio-Interconnect cable
    Yazıyor
  • DAC ile hoparlör arasında kablo kullanılmaz. DAC hoparlörü süremez.

DAC ile amfi arasında kablo kullanılır. Her halde bunu demek istediniz.

Link verdiğiniz bağlantı kablosunun subwoofer kablosu olduğuna dair bir bilgi yok.

Zaten subwoofer kabloları çiftli değil tekli olur.

• Kablo aynı kablo aslında. Elinde 2 adet Solstice 7 varsa, aynı zamanda RCA ara kablon da var demek oluyor. Sadece uzun olmuş olacak.

Hoparlörün aktif olsa gerek. Evet dac ile amfi arasında kullanıma elinde 2 adet kablo varsa uygundur.

• Evet kablo çift hoparlör aktif LG XBOOMGo PL7

Sistem bu şekilde iphone / ipad = Lightning USB 3 Kamera Adaptörü=
    Neo Created by OYAIDE Elec. D+ USB Class S Rev.2 = HRT MUSIC STREAMER II+ dac = WireWorld-Solstice-7 = AudioQuest
    3,5 mm STEREO adaptör=LG XBOOMGo PL7
  • Kursun_ kullanıcısına yanıt

Bende tekli olduğunu biliyordum fakat belki hifi sistemler çift kablo olabilir diye düşündüm

Emavihifi sitesinde subwoofer kablosu diye geçiyor sanırım onlar tekli oluyor

• Dediğim gibi kablo aynı kablo. Subwooferlarda LFE mono giriş mevcut olduğu için tekli ve uzun halde satılıyor. RCA giriş de mevcut tabi.

Kısacası kablo Solstice 7 RCA ara kablonun aynısı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.