Şimdi Ara

Wireless nasıl açılır ya bulamadım bi türlü ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
14.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elime yeni bi laptop geçti woon marka wirelessı var biliyorum (calıstıgından da eminim bilgisayarcı gösterdi) ama eve gidince format attım , bütün driverlarını da kurdum cd den , tek sorun wireless nasıl açarım onu bilmiyorum(daha önce kendi laptopum hiç olmadıgı için wireless açmayı bilmiyorum cahilim ) , sag alt köseye simge gelse sonra baglanıcam da işte simgesi gelmiyor , wireless açık değil , fn kombinasyonları da yapıyorum ama "radio on" , "bluetooth on" vs. acılıyor , wireless ın acıldıgını gösteren bi ibare cıkmadı.Acil yardımlarınız lazım

• klavyenin bir resmini çekip koyabilirmisin? woon markalarda klavye kombinasyonu ile açılıyormuş wireless
  • Bir de bilgisayarcının resmini koyabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

Elime yeni bi laptop geçti woon marka wirelessı var biliyorum (calıstıgından da eminim bilgisayarcı gösterdi) ama eve gidince format attım , bütün driverlarını da kurdum cd den , tek sorun wireless nasıl açarım onu bilmiyorum(daha önce kendi laptopum hiç olmadıgı için wireless açmayı bilmiyorum cahilim ) , sag alt köseye simge gelse sonra baglanıcam da işte simgesi gelmiyor , wireless açık değil , fn kombinasyonları da yapıyorum ama "radio on" , "bluetooth on" vs. acılıyor , wireless ın acıldıgını gösteren bi ibare cıkmadı.Acil yardımlarınız lazım

FN KOMBİNASYONLARINDA FN+F3 Ü DENERMİSİN? BİR DE WQOON DA KLAVYESİNİN TUSUNDA WIRELESS ISARETINI GOSTEREN TUS OLABILIR

• Arkadaşlar fn + f1 , fn + f2 , .. fn + f12 bütün kombinasyonları denedim , wireless açılınca sag alt köşeye geliyor mu ag simgesi ? Fn fonksiyonlarıyla radio on , bluetooth on açılıyo , onun dısındakilerle işte parlaklık , ses vs..
    Resim çekme imkanım yok ama model m72r şu ilandakinin aynısı :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-bilgisayarlar-woon-m72r-core-duo-2-0-ghz-1gb-ddr2-160-hdd-12-1/detay

Gördüğünüz gibi power tusunun yanında da 3 tuş var ama onlar da değil anladıgım kadarıyla.

Benim anlamadıgım wireless açık olunca sag alt köseye direk simge gelir mi , ya da ag baglantılarından nasıl görebiliriz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.