Şimdi Ara

wireless modeme bağlanamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
40.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • rica ederim ne demek... Burda çok sorun çözdüm ama emin ol sorunu çözüldükten sonra bi teşekkür bile etmeden çekip gidenler var.
    quote:

Orjinalden alıntı: maverick_303

bilalso şimdi elimde toplu iğne dediğini yaptım. wireless modemi 0 dan lurdum dediğin gibi 64 bit key generate de yaptım şimdi pc ye wireless ı tekrar kuruyorum bakalım ne olcak.
    işte bu gömdük be. çok teşekkür ederim bilalso yönlendirmelerinle başardık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalso

rica ederim ne demek... Burda çok sorun çözdüm ama emin ol sorunu çözüldükten sonra bi teşekkür bile etmeden çekip gidenler var.
    quote:

Orjinalden alıntı: maverick_303

bilalso şimdi elimde toplu iğne dediğini yaptım. wireless modemi 0 dan lurdum dediğin gibi 64 bit key generate de yaptım şimdi pc ye wireless ı tekrar kuruyorum bakalım ne olcak.
    işte bu gömdük be. çok teşekkür ederim bilalso yönlendirmelerinle başardık.

ayni sikinti bende var ancak iki tane vista kurulu laptopla baglanabiliyorum.. fakat xp kurulu olan crea laptobumla baglanamiorm modemim zte. sifrelemede bi sorun olabilirmiki.. baglanti var sinyal gücü mükemmel ama alinan paket ve gönderilen cok düsük ve ikiside devamli sabit. ipde girdim elle ama degisen bise yok. bi yardimci olursaniz cok mutlu olur dua ederim ;)

• eski konuları hortlatmadan yeni konu ile sorunumuzu anlatalım lütfen. arkadaşların boşuna okuması engellenir konu kilit
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.