Şimdi Ara

Wireless Kart Tavsitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni toplayacağım pc için ping sorunu yaratmayacak ev içinde kullanacağım bir wireless alıcıya ihtiyacım var.
    1- PCI mı PCI-E kart mı almalıyım?
    2- Önerebileceğiniz bir kart var mı?
    Teşekkürler.

• pci-ex alabililrsin. daha büyük bant genişliği olduğundan ufak da olsa fark yaratacaktır. ama şunu söyleyim. modem'le bilgisayarın arasında çok metraj farkı varsa, arada beton duvarlar coksa performans cok düsük oluyor ne kartı takarsan tak.

tecrübeyle sabittir. 1 access point, 2 farklı wireless card (1i usb 1i pcie) hayattan soğudum. üşenmedim 20m kablo çektim. baştan söyleyim. bazen naparsan yap sinyal kötü durumlar yaratabiliyor. çekebiliyorsan kablo çek.

kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgooz

Yeni toplayacağım pc için ping sorunu yaratmayacak ev içinde kullanacağım bir wireless alıcıya ihtiyacım var.
    1- PCI mı PCI-E kart mı almalıyım?
    2- Önerebileceğiniz bir kart var mı?
    Teşekkürler.

kablolu alda çeken yere sabitlersin güzel olur

önerim Tp link 7200ND paran varsa 8200ND gayet iyidir paranın karşılığını alırsın. piyasada bu konuda çok boş şeyler var aldanma markasızlara.
  • Teşekkürler.

Bu arada msi z87 gamer g45 almayı düşünüyordum da anakartta şu durum kodu gösteren led ve reset tuşları vs. yok. O.c. için bunlar ne kadar gerekli? İleride haswell'i o.c. yapmak istiyorum ancak ideal rakamlara kadar.
  • quote:

Teşekkürler.

Bu arada msi z87 gamer g45 almayı düşünüyordum da anakartta şu durum kodu gösteren led ve reset tuşları vs. yok. O.c. için bunlar ne kadar gerekli? İleride haswell'i o.c. yapmak istiyorum ancak ideal rakamlara kadar.

değil

oc genie reset tuşu power tuşları var.

oc genie e basarsın 4.2 ye uplar problemde olmaz. al süper kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Teşekkürler.

değil

yanlışınız olmasın o tuşlar g65'de değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Teşekkürler.

değil

yanlışınız olmasın o tuşlar g65'de değil mi?

http://tr.msi.com/product/mb/Z87-G45-GAMING.html#overview

• OC Genie 4 & Click BIOS 4

evet gerçekten tuş olarak yok veya göremedim ama sayfasında bu yazıyor özellik var biostan veya sadece oc genie tuşu var.

garip bu tuşların hepsi bende var ya GD55

• us robotics maxg pci e kullanıyorum, kasanın etrafı kapalı ve sığ olmadıktan sonra hiç hız farkı yaratmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.