Şimdi Ara

Wireless kablolu yapılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben yurtdışında yurttayım, koridorda unifi ap pro access point konulmuş, benim odadan ise 3 nokta çekiyor.
    İstediğim bunu 5 noktaya çekip kablolu olarak kullanmak.Sadece WIFI kullanıcı ve şifreyi biliyorum.

USB wireless cihazını alıp,sağlam bir anten takıp,bu wireless cihazından lan olarak bağlanmak istiyorum.Mümkünmüdür, mümkünse hangi aparatlar lazım ,almaya hazırım.

• Ap alip repetaer olarak kullanacaksiniz. Ek portundan da kablolu baglanacaksiniz. Sanirim bu sekilde olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Anladım, .cok iyi şekilde verim alabileceğim malzeme önerebilirmisiniz? nanostation m2 gibi alabilirim,iş görürmü bunlar?
  • Ubiquiti iyidir ama m2 de extra port var mı bilmiyorum. Tp lınk veya Tenda nın bilhassa performansı ıyı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mümkündür, şekli arkadaşın anlattığı gibi iyi bir ap nin hemen ardına koyacagınız swich, hub ile olur lakin hız konusunda kablolu kadar performans alamaya bilirsiniz
  • BarbarosTUGRUL kullanıcısına yanıt
    evet ama bunu kablolsuzdan kablolu olarak alacam zaten, etkisi çokmu az olur.Şöyliyeyim dağıtıcı koridorda duruyor,20 metre uzaklıkta, aramızda hiçbir duvar engel yok,sağlam bi ap modeli söyleyebilirminiz, ordan bağlantıyı alıp kablolu olarak kullanmak istiyorum.telefon ile dağıtı yanında ping testi yaptığımda 3 pingini veriyor.
  • Öncelikle belirtmek isterimki hiç bir şekilde ilan ve sahipleriyle bağlantım yoktur tamamen bilgi amaçlı paylaşıyorum

Tenda

Tenda

Tp Link

Gibi ürünler ile istediğiniz bağlantıyı sağlayabilirsiniz. Ben bilgi işlem sorumlusu olduğum alanda ülkemizde yeni yeni adını duyuran Tenda ya şans tanıdım şimdiye kadar beni üzmedi, ping konusuna gelirsek eğer oyun oynuyorsanız ping de ufak tefek takılmalar olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.