Şimdi Ara

Wireless hiç bir ağı görmüyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun başlıkta gördüğünüz gibi ama ben size her şeyi baştan anlatacağım. Bir gün bilgisayara girdim ve bilgisayar gerçekten çok yavaştı bunun için antivirüs olarak Bitdefender indirmeye karar verdim ama bin pişmanım. O program tarama yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve bilgisayarda internet yoktu.. dedimki içimden acaba wirelessin driverlarınımı sildi, çok uğraştım ama o da değilmiş. Bu wirelessin driverleri bi setupla kuruluyor. O bende var ve kurduğumda yine çalışmıyordu. Sonra benim laptopum vardı çok eski ona wirelessi taktım (laptop çöp resmen klavye, touch pad bozuk ben takıyorum harici) ve setupuda kurdum benim ağı gördü resmen ama şöyle gördü, bu wirelessin bir programı var, ordan ayarlarını giriyorsun internetin ama ondan önce de bir arayüz var. Benim laptopumda o arayüz geliyor, ama bilgisayarda gelmiyor ama mantıklı düşünelim laptopa programı kurdum programda arayüz geliyor hem de orada ben ayarlarını eklemedim ayrı bir yer var “Ağlar” diye orda internetim gözüküyordu ve yanında da bir yer vardı ona basınca ağın ayarlarını kendisi otomatik yazıyor dediğim gibi mantık olarak düşünürsek “Ağlar” da bulabilmiş internetimi yani sorun bilgisayarda.. Buraya okuduğunuz için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.