Şimdi Ara

wireless genişletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şöyle bir sorunum ev ve dükkan karşı karşıya bizim evde kullandığım modem(us robotics usr9111)modemi camdan sarkarsam ancak dükkanda iki diş görüyorum(laptop kullanıyorum) buda kopukluk yapıyor nette, access point alacaktım sanırım modemden access pointe kablo gitmesi gerekiyormuş ben istiyorum ki modem evimde kalsın dükkana bir alet koyup wireless genişleteyim kusura bakmayın karışık gibi oldu ama elimden gelen anlatım bu

• AP için kablo çekmek şart değil. Airties AP-401 model bir AP aldığınızda mesh teknolojisi ile kablosuzdan bağlanarak yine kablosuz yayın yapabilirsiniz ama bu cihazı dükkana değilde modemden rahat sinyal alabileceği bir mesafeye koymanız lazım.
  • farklı marka kablosuz ürünler, kablosuz tekrarlayıcı olarak yüzde yüz garantili olarak çalışmaz
    denemek lazım
    alabiliyosan usr tekrarlayıcı al
  • çözümleriniz için teşekkür ederim,

Büyük mağazalardan bir tanesine gittiğimde bana Wireless-G Range Expander
    Expand The Range Of Your Wireless Network! bunu önerdiler AP ile arasındaki fark nedir o zaman

• Bu el yapımı antenleri yapıp satan falan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: colleger26

Bu el yapımı antenleri yapıp satan falan var mı?

kardeş eğer istersen ben yapıp kullandığım yagi model antenden sana da yapıp gönderebilirim.

anten 15-17 dbm güce sahip

ben laptopa bunu bağladıktan, hazır antenlere taş çıkarttığını gördükten sonra başka hiçbir antene tenezzül etmedim gayet sağlam bir anten

wireless genişletme

eğer düşünürsen pm atabilirsin.... (ankarada oturuyorum)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.